|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
25.2.2018 17:57:45   
emicaa
ja od prosle godine koristim dnevne i nocne kreme:Ali tu veliku ulogu igra i genetika,Moja mama nikad nije koristila te kreme,uvjek ili plavu niveu ili bekutan a nema 5 bora na licu.Ima 55 godina.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Kreme za lice
10.3.2018 22:38:16   
veselicaa
Trenutno niveu soft,odgovara mi bas.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Kreme za lice
10.3.2018 22:42:21   
mama Jo
Moja mama isto tako, i uvek mi kaze da se ujutru umivam nekoliko puta onako naizmenicno hladnom i toplom vodom, i da zavrsim sa onakvom kakvo je vreme napolju user posted image
Mislim ako je leto - toplom, a zimi- hladnom. Kaze to je odlicno za cirkulaciju, i ne brisati lice nego da upije vodu, tako se hidrira, zatim najobicniju kremu, nocu eventualno neku masniju.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Kreme za lice
10.3.2018 22:44:48   
veselicaa
Ja koristim i dnevnu i nocnu i uglavnom cesto menjam,ovu niveu sam uzela jer nisam imala neki izbor ovde.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 19:31:03   
MimaKos
Vichy idealia i skin sleep nocna, najbolje su

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 20:23:25   
Anck Su Nmaun
Svuda imam po kremicu, u torbi u autu, cak i deca nose decije u njihovim torbama videli od mene.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 20:26:44   
MimaKos
Koristila sam i loreal i one su super, a dosta su povoljnije od Vichya

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 20:28:41   
Anck Su Nmaun
Jooj kad vih vam rekla da drugarica tehnolog radi na tim cudima od krema sve je to smesno na sta ljudi bacaju pare. Sto se tice bora samo masnija krema. Nije bzvz ono sto su neke zene kostlisstile bebece kreme i lepse lice imale.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 22:05:03   
mama Jo
Tako je...moja mama maze pavlovicevu ili niveu, nocu posebno sto masnija i bas nema bora za svoje godine

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 22:06:51   
Anck Su Nmaun
Ima dosta dp genetike al i do nas.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 22:07:42   
mama Jo
Jeste, treba negovati...
I hrana utice, i boravak na svezem.vazduhu... ma sve

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 22:54:16   
Ana RR
Trenutno Vichy Liftactiv i svoju standardnu Avene antirougeurs jour.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Kreme za lice
29.4.2018 22:54:49   
MimaKos
Meni te masne koza ne upija, a antirid je jako vazan, na vreme da se krene... i naravno puno vode

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Kreme za lice
30.4.2018 8:02:47   
vocicana
Najpozitivnija recenzija je za Farsali ulje sa 24 karatnim zlatnim cesticama. Jako hranljivo i divna divna podloga za sminku. Ja prodajem i prepartivu i dekorativu a za ovo sam se smejala kada sam cul i videla i narucila i sama za sebe. 10+

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Kreme za lice
30.4.2018 9:17:46   
MimaKos
Ja sam se castila jednom i uzela Colisstar natura, najbolja koju sam probala, ali je bas skupacka za svaki put kupiti..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Kreme za lice
22.1.2019 11:25:59   
emicaa
Jeste li isprobale?

user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Kreme za lice
22.1.2019 11:28:21   
Rosita
Za ovu temu sam duduk. Sve što koristim je bb/cc/dd krema po danu, mixaDD trenutno. Uveče ništa. Samo pantenol reeetko.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Kreme za lice
22.1.2019 11:39:56   
BubaBubica



Ja se često zaletim na neke kreme al svaka mi zapuši pore i sutradan mi se jave bubuljice. Pavlovićevu ne daj Bože da stavim, danima je ne bih mogla oprati sa lica, a imam izrazito suvu kožu a opet masne kreme ne podnosim.

Jedina krema koja mi ne stvara bubuljice je iz Hemela antidry i neki losion za telo od Eucerina sa omega masnim kiselinama koje mogu i bebe od tri meseca. Ostalo mi iz zaliha losiona kad je D bila mala i imala ekcem i sasvim slučajno otkrih da mi taj losion prija za lice. Mažem i stomak ali tamo mi opet stvara bubuljice. Jedino da uzmem i antidry iz Hemela i za telo. Stvarno imam komplikovanu kožu.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Kreme za lice
22.1.2019 11:46:27   
AnaTamara
Svasta sam kupovala, koristila...sada jedino koristim vazelin

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Kreme za lice
22.1.2019 12:23:06   
Sanidej
Samo Baby soft hidratantna krema sa pantenolom

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Kreme za lice
22.1.2019 13:23:54   
pari
Emice,nisam probala tu kremu...probala sam par pita niveu,nije mi prijala...ne volim ni mirise njihove...

Meni je ova Nuxe sto sam dobila preko rr savrsena...divna je, lagana,osvezavajuca,prija mi miris...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Kreme za lice
22.1.2019 20:24:06   
vocicana
Danas sam uzela i Revuelle kremu antirid u Alexandar radnji, ona je smesno jeftina, ali sam se onako bas odusevila teksturom. Nije masna, vec hidratantna, ali ima neki zastitni film koji je odlicna podloga za sminkanje, nije prejak miris, odmah se oseti taj lifting efekat.
Dobila sam inace privatno ponudu za Chanel Precision kolekciju za dalju prodaju, veoma je lagana, ali opet fina za negu, cena je glava da te zaboli, ali u setu manje bolno za dzep.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Kreme za lice
15.2.2019 11:05:29   
branki*
meni je antiaging doktorka rekla da su kreme za lice cista glupost,pogotovo davati neke nenormalne pare za njih.kaze,bolje radi botoks jednom godisnje ili hijaluron ili neki tretman,a mazi najobicniji pantenol,jer sve te kreme ne mogu da prodru u kozu dubinski.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Kreme za lice
15.2.2019 11:28:59   
Ana RR
Ja koristim pantenol uveče a preko dana Avene antirougerous sa faktorom 20. Odgovarala mi je i Vichy lifactiv supreme ali Avene koristim godinama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Kreme za lice
15.2.2019 14:47:26   
vocicana
Branki dr jeste u pravu donekle, ali gde mi nestane hidratantna krema koju nanesem lopatom na lice, a za 5 minuta je nigde nema? Znaci da upije koza. Meni Pnatenol ne odgovara, jer imam osecaj kese na licu. Slazem se sa botoxom, ali ne rano i bez razloga. Meni je lice vidno drugacije kada ubodem adekvatnu kremu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here