|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
16.2.2019 22:27:26   
vocicana
Obozavam virak i divan je caj i treba ga piti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Virak (vrkuta)
16.2.2019 22:52:39   
nata11


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nato,a kako se piju inace? Meni su sad ciklusi posle porodjaja na 40 dana..to me izludi..



2 do 4 puta dnevno pre jela ako pitas za kapi. 
A za kapsule se iskreno ne secam. Valjda 2 dnevno. 

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Virak (vrkuta)
17.2.2019 8:01:24   
branki*
ja sam pila pre prvog deteta kad sam pokusavaa da zatrudnim,ima specifican ukus,ali je ok,moze da se pije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Virak (vrkuta)
17.2.2019 8:19:24   
vonavoj
Ok je koliko i kako dnevno,ali od kog dana ciklusa do kog me interesuje?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Virak (vrkuta)
17.2.2019 9:45:18   
nata11
Virak svaki dan jer je slabiji.


Ocajnica kazu samo do O. 

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Virak (vrkuta)
17.2.2019 14:10:03   
vonavoj
Bila sam do apoteke,nemaju virak..imaju femisan,kaze on sadrzi virak,i kao bolje virak da uzmem,uglavnom ko planira trudnocu uzima femisan,reko ne,ne..a on je oko 880din,a tablete 60kom 2hilj.i nesto..reko vazi,😂Uzecu virak kapi,u Josif Pancic 350din...napokon sam dobila danas..44ti dan..uzas.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Virak (vrkuta)
17.2.2019 17:31:09   
Ana RR
Von, virak se pije ako planiraš trudnoću... pazi se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Virak (vrkuta)
18.2.2019 14:05:56   
vonavoj
Ququ,kakva trudnoca,ja cu to 2 meseca,i bez odnosa,hahaha..Salim se,kupila sam,u apoteci Josif Pancic su vrlo reciti,kaze pijete po uputstvu...i kod njih pise ds je za smanjivanje krvarenja posle porodjaja i ko ima obilne..ali kao zene kazu da regulise i ciklus..a imaju i caj za regulisanje,koji sadrzi ocajnicu..mislim se ocajna sam ja😂😂😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Virak (vrkuta)
18.2.2019 14:09:24   
Ana RR
Pazi, ja sam pila virak svojevremeno zbog planiranja trudnoće. Mislim da se pije u kombinaciji sa hajdučkom travom ali može i sam. I da, reguliše ciklus, smanjuje bolove, meni je baš prijao. Ali ja i čajevi nismo baš u ljubavi pa ja to zaboravljam da popijem. Ja mislim da bi mi sredio i ovaj moj pms ali eto ne setim se ni da ga kupim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Virak (vrkuta)
18.2.2019 15:22:30   
vonavoj
Ana,uzela sam kapi virka,354din Josif Pancic. Necu zaboraviti,pre jela 10-15 kapi u malo vode.Valjda ce mi prijati..Negde sam procitala da je neko imao odliv od njih,a navodno su za smanjivanje krvarenja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Virak (vrkuta)
18.2.2019 17:07:09   
Ana RR
Kapi nisam pila. Ajde držim fige da bude ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Virak (vrkuta)
3.3.2019 14:58:05   
vonavoj
I naravno,15 ti dan pojavio mi se braon sekret,odlepicu.. pijem kapi 8 dana,cim mi je prestao ciklus sa krenula..Toliko o mojim hormonima,sta ucini porodjaj,stres..videcemo dokle ce ovo muljanje trajati i kada cu dobiti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Virak (vrkuta)
2.2.2020 3:46:46   
Taliaie
Ćao žene, 

Da malo podignem temu.Imam PCOS od svoje 15te i nedavno smo momak i ja odlučili da bi radili na bebi.Na pregledu se pokazalo da izgledom nema cisti ali da su jajnici funkcionalno koma - 29 dan menzesa, ja ovuliram, maternica zadebljana a nigdje žutog tijela.Dobila sam utrogestan da trošim 10 dana mjesečno po dvije tablete.E ono što mene sad zanima smijem li za uz to virak ili ne?I ako da, da li cijeli ciklus ili ?Toliko sam toga pročitala da više ne znam ni gdje mi je glava.Doktor mi je rekao da će biti velikih problema tu ali se ipak ne dam i htjela bi što više sa svoje strane da uradim.
Hvala :*

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Virak (vrkuta)
2.2.2020 8:23:35   
nata11
Ja koristila sa utrogestanom. Ipak je to caj i slabije. Naravno nije pomoglo (kao i vecini) ali svi od toga krecemo.


Srecno. 

_____________________________





(odgovor članu Taliaie)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Virak (vrkuta)
25.2.2020 15:55:52   
Sanjica26 RR


Kupujem kapi u prodavnici zdrave hrane. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Virak (vrkuta)
25.2.2020 16:04:51   
vonavoj
Jesu li ti pomogle kod ovog ciklusa?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Virak (vrkuta)
26.2.2020 7:32:17   
Sanjica26 RR
Ma ne pijem Von to. Ja pijem hormone. Sad kad zavrsim sa tromesecnim pijenjem hormona bacam se na to. Mada, izvadila sam to da krenen. Mama mi je naravno donela. Pila sam jedno, vreme. Napravila sam pauzu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Virak (vrkuta)
26.2.2020 8:10:16   
pari
Jesu bolje kapi ili čaj? Ja sam čula za čaj od virka da pomaže generalno kod žena za balans svega u svačega...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Virak (vrkuta)
26.2.2020 9:32:32   
Ana RR
Pari, ja sam svojevremeno pila čaj, u kombinaciji sa hajdučkom travom. Stavila sam i recept na rr, ima tema. Meni je baš pomagao, pogotovo kod pms-a i bolnog ciklusa sa čime se i dan danas mučim ali sam lenja da pijem čaj user posted image

Evo recept

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Virak (vrkuta)
26.2.2020 15:08:24   
pari
Hvala Ana! Moram probati



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Virak (vrkuta)
26.2.2020 16:33:43   
lepic

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ana,uzela sam kapi virka,354din Josif Pancic. Necu zaboraviti,pre jela 10-15 kapi u malo vode.Valjda ce mi prijati..Negde sam procitala da je neko imao odliv od njih,a navodno su za smanjivanje krvarenja.




Te sam uzela i ja
Meni su odlicne.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Virak (vrkuta)
27.2.2020 7:51:31   
Duškić
Pitao je neko gde ih ima?
Ja znam u liliju i apotekama.

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Virak (vrkuta)
24.6.2020 7:24:34   
bikicaV

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pari, ja sam svojevremeno pila čaj, u kombinaciji sa hajdučkom travom. Stavila sam i recept na rr, ima tema. Meni je baš pomagao, pogotovo kod pms-a i bolnog ciklusa sa čime se i dan danas mučim ali sam lenja da pijem čaj user posted image

Evo recept

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.




Ana , nemam pojma za virak ali meni je hajducka trava previse gorka, a kad dodam secer nekako jos gora.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Virak (vrkuta)
24.6.2020 8:38:14   
mama Jo
Mislim da je i Sanjica pisala da pije virak.
I ja bih pocela.
Evo treba da dobijem, ubi me stomak.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Virak (vrkuta)
24.6.2020 9:07:51   
Ana RR
Ko nije pio čaj od macine trave taj ne zna šta je gorko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here