|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
20.2.2019 7:47:47   
branki*
mislim da odustajem od studia i apartmana..nije bas isplativo,cini mi se.
izdvojila sam spisak hotela gde dvoje dece ide gratis ili uz malu doplatu,a da je ili polupansion ili all inclusive i da nije puno daleko i da se uklopimo u cenu i ima tri izmedju kojih cemo odluciti,cekam mm da dodje sa posla,pa da vidimo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Letovanje 2019
20.2.2019 9:52:45   
Filadendronka
Mi ove godine idemo u hotel sa 4* sa polupansion uslugom u Hanioti. Izlazi nam oko 600e za 7 nocenja za nas troje i bepca koji bi tad Boze zdravlja trebalo da ima oko cetiri meseca. Prosto za nas je pun pogodak taj polupansion posto nam se uklapa u dnevni ritual ( dorucak, plaza i voce tamo, spavanje u hotelu/apart tokom dana kad je najtoplije, opet malo na plazu i nakon toga vecera pre set_nje). Sad ce sa bas malom bebombiti vrv malo teze sve to, ali sam mirna kad znam da ce starije dete i mm biti nahranjeni i mogu samostalno da idu gde zele. Egipat je divan kad je solo varijanta bez dece u pitanju, zbog obilazaka i celokupnog dozivljaja tog treceg sveta. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Letovanje 2019
20.2.2019 10:14:16   
dunja RR
Gaganče, dobro poređenje.

Evo da dodam za Tursku, svaki ručak, večera, hotel 4,5 zvezdice, bez preterivanja preko 50 vrsta kolača, za SVAKI obrok. A da ne pričam o glavnim jelima, salatama, pecivima, predjleima itd. Ja sam se ugojila 3kg za 10 dana. Sadržaji su isto divni, svako veče. Za opciju sa bebom meni bilo super, ali sada kada je S stariji, ne znam da li bi mu bilo dovoljno. jedino opet da idem zbog bebe i sebe. Ali ako će S biti dosadno ... nije još dovoljno veliki za one zezalice na vodi, a opet nije mali, traži zanimacije.
U Egiptu sam bila u hotelu sa 3 zvezdice, daaavno.


IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mislim da su turski hoteli sto se hrane tice najbolji. Poredim sa Egiptom. U Tunisu nisam bila, ali mislim da je usluga u Eguptu bolja u odnosu na Tunis. Ne samo usluga. A u Grckoj rekoh, greota jesti u hotelu pored onakvog izbora taverni. 


Za Tursku ne znam, mogu da uporedim Egipat, Tunis i Grcku. Evo samo jedan primer - u Grckoj je od slatkisa bio izbor izmedju dva. U Egiptu je bilo nekoliko deset__ina razlicitih slatkisa (ali bukvalno) U Grckoj su za uzinu bili neki suvi kolaci i sendvici koje pravis sam i po zelji ih stavljas na toster. U Egiptu  jesenas - pica, sendvic, hot dog, takosi, pomfrit, krofne, palacinke, sladoled, kokice... ma svasta. I ako propustis rucak, mozes se fino najesti. E sad, mozda i nema smisla porediti jer smo u Egiptu bili u hotelima sa 5 i 4, a u Grckoj sa 3 zvezdice. U Tunisu smo bili u hotelu sa 3 zvezdice i bilo je nesto izmedju. Bese davno, i ne secam se tacno, ali znam da sam se ugojila na tom letovanju nekoliko kg :DE sad, da vidim tog ko bi smeo da ide u Egipat u hotel sa 2 zvezdice? Jos sa decom? Ja nikad. U Grckoj smo bili i u hotelu sa 2 zvezdice i usluga je bila vrlo pristojna. U Egiptu postoje hoteli koji imaju 5 zvezdice a gde je higijena upitna, toga u Grckoj nema. Na kraju, kad sve saberem, hoteli u Egiptu imaju bolji izbor hrane (ne nuzno i bolji kvalitet iste) i mnogo vise sadrzaja. I nize cene naravno. Ostalo je, po mom skromnom misljenju na strani Grcke. 





< Poruku je uredio dunja RR -- 20.2.2019 10:19:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Letovanje 2019
20.2.2019 10:19:03   
dunja RR
Ne kažem da je potrebno toliko, samo želim da dočaram šta ti Turci rade, megalomani jedni user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Gaganče, dobro poređenje.

Evo da dodam za Tursku, svaki ručak, večera, hotel 4,5 zvezdice, bez preterivanja preko 50 vrsta kolača, za SVAKI obrok. A da ne pričam o glavnim jelima, salatama, pecivima, predjleima itd. Ja sam se ugojila 3kg za 10 dana. Sadržaji su isto divni, svako veče. Za opciju sa bebom meni bilo super, ali sada kada je S stariji, ne znam da li bi mu bilo dovoljno. jedino opet da idem zbog bebe i sebe. Ali ako će S biti dosadno ... nije još dovoljno veliki za one zezalice na vodi, a opet nije mali, traži zanimacije.
U Egiptu sam bila u hotelu sa 3 zvezdice, daaavno.


IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mislim da su turski hoteli sto se hrane tice najbolji. Poredim sa Egiptom. U Tunisu nisam bila, ali mislim da je usluga u Eguptu bolja u odnosu na Tunis. Ne samo usluga. A u Grckoj rekoh, greota jesti u hotelu pored onakvog izbora taverni. 


Za Tursku ne znam, mogu da uporedim Egipat, Tunis i Grcku. Evo samo jedan primer - u Grckoj je od slatkisa bio izbor izmedju dva. U Egiptu je bilo nekoliko deset__ina razlicitih slatkisa (ali bukvalno) U Grckoj su za uzinu bili neki suvi kolaci i sendvici koje pravis sam i po zelji ih stavljas na toster. U Egiptu  jesenas - pica, sendvic, hot dog, takosi, pomfrit, krofne, palacinke, sladoled, kokice... ma svasta. I ako propustis rucak, mozes se fino najesti. E sad, mozda i nema smisla porediti jer smo u Egiptu bili u hotelima sa 5 i 4, a u Grckoj sa 3 zvezdice. U Tunisu smo bili u hotelu sa 3 zvezdice i bilo je nesto izmedju. Bese davno, i ne secam se tacno, ali znam da sam se ugojila na tom letovanju nekoliko kg :DE sad, da vidim tog ko bi smeo da ide u Egipat u hotel sa 2 zvezdice? Jos sa decom? Ja nikad. U Grckoj smo bili i u hotelu sa 2 zvezdice i usluga je bila vrlo pristojna. U Egiptu postoje hoteli koji imaju 5 zvezdice a gde je higijena upitna, toga u Grckoj nema. Na kraju, kad sve saberem, hoteli u Egiptu imaju bolji izbor hrane (ne nuzno i bolji kvalitet iste) i mnogo vise sadrzaja. I nize cene naravno. Ostalo je, po mom skromnom misljenju na strani Grcke. 







_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Letovanje 2019
20.2.2019 11:57:01   
gagana83
Dunja, identicno je bilo sad u Egiptu. 
E moje dete da se pita, samo bi u Egipat isli. Ona je odusevljena. Tobogani, korali, animacije tokom celog dana, sladoled na tocenje koji sama uzima... 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Letovanje 2019
23.2.2019 7:57:10   
branki*
nasli i uplatili 30 posto juce.hotel alexandros palace ,uranopolis,sitonija.prezadovoljna bar slikom.je li bio ko u ovom mestu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Letovanje 2019
23.2.2019 8:02:58   
Sanjalicaaa
Branki, preko koje agencije?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Letovanje 2019
23.2.2019 8:05:10   
vonavoj
Branki,nije to Sitonija,to je Atos,to je pored Jerisosa. To je mesto gde su na ulazu veliki hoteli,hvale svi gaj hotel,ja sam gledala..za nas 5oro 1700e😂😂😂More je divno.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Letovanje 2019
23.2.2019 9:01:30   
branki*
jeste,von ,u pravu si.to je atos.
sanjalice,preko trevlenda.sa njima uvek idemo.

< Poruku je uredio branki* -- 23.2.2019 9:02:02 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Letovanje 2019
23.2.2019 9:15:36   
vonavoj
Bice vam super,ja sam htela.ali mi je mnogo para,pa idemo u Jerisos.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Letovanje 2019
23.2.2019 16:50:41   
Sanidej
Ima li neki hotel u Pefkohoriju sa klopom da valja?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Letovanje 2019
23.2.2019 17:17:27   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: branki*

nasli i uplatili 30 posto juce.hotel alexandros palace ,uranopolis,sitonija.prezadovoljna bar slikom.je li bio ko u ovom mestu?

Mi bili pored hotel Theoxenia. Mesto gde se nalaze hoteli je van gradica Ouranopolis. Plaza ok, al u okolini ima savrsenih plaza, nama je to leto bilo stvarno divno. Prelepe plaze obavezno obidjite.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Letovanje 2019
24.2.2019 11:35:03   
branki*
hocemo,anck.jedva cekam,bas se radujem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Letovanje 2019
20.3.2019 11:22:30   
Maraj
Zene drage, gde cete na more user posted image
Mene mm juri da nadjem nesto....ja nikako da sednem i izrovarim na netu ove agencije

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Letovanje 2019
20.3.2019 11:29:13   
vocicana
Sanidej, ja sam letovala u Pefkohoriju u dva navrata kao devojka, bila sam u hotelu Flegra Palace sa 4 zvezdice, imala sam polupansionsku varijantu,, kostalo je puno ali je sve bilo bozanstveno. Jedina mana, je to, sto je hotel na magistralnom putu , ima da se ide malo do plaze. A druga varijanta, u zavisnosti koliko ste spremni da platite Alia Palace hotel 7 zvezdica, on je u brdu, savrseni smesta, gde imas opciju da skoristis njihov prevoz ako treba I 5 puta u toku dana, spustaju do plaze, do gde hoces. Divan hotel.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Letovanje 2019
21.3.2019 17:06:35   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Maraj

Zene drage, gde cete na more user posted image
Mene mm juri da nadjem nesto....ja nikako da sednem i izrovarim na netu ove agencije

Maraj,zakasnila si vecuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Letovanje 2019
21.3.2019 17:52:25   
Sanidej
Bice nekih ponuda u aprilu,maju za juni..uvek bude-samo dizu frku kako bi ljudi rezervisali letovanje u januaru.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Letovanje 2019
23.3.2019 17:50:46   
emicaa
Ja vise i ne gledam nista.kako sam krenula nacucu nesto dvije sedmice pred polazak 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Letovanje 2019
23.3.2019 18:25:28   
Sanidej
Ovi iz Travelenda nude non stop nesto, sve kao samo sad, iskoristite, jos malo pa nestalo. Grcka je u pitanju. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Letovanje 2019
23.3.2019 21:11:07   
vocicana
Moram i njihovu ponudu da pogledam. Dobro me podseti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Letovanje 2019
23.3.2019 21:28:14   
Sanidej
Samo polako, jer im je svaka sledeca ponuda bolja od prethodne, a bude mesta :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Letovanje 2019
23.3.2019 21:33:21   
Maraj
Mene nervira njihov sajt. Bas je nepregledan. Nesto i nemam živaca da trazim.
Mi bi hotel po mogucstvu polupansion. A da nije preskupo. I da je blizu plaze. Mm me nervira jer bi u Metamorfozis. Tamo smo bili kada je L bio beba. Ali Metamorfozus nema ok plazu. Svaki dan sedali u kola i obilazili plaze. Preselo mi. To mi je bilo ok kad nismo imali dece. Te godine mi preselo. Jos sad sa njih dvoje...ma nema šanse...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Letovanje 2019
25.3.2019 17:09:08   
vocicana
Mara, apsolutno si u pravu za sajt Travelland, strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Letovanje 2019
25.3.2019 17:22:02   
mama Jo
Je l' neko letovao preko amos travel-a?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Letovanje 2019
25.3.2019 18:15:14   
vocicana
Prvi put cujem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here