|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 8:41:20   
emicaa
Dobro jutro,mama mi sinoc da brat mozda morati nazad u bolnicu.Juce imao T preko 40 i leukociti mu skroz niski.Danas ce opet ici da mu rade krvnu sliku pa ako oper bude imao T poslace ga odmah za Bl.Taman sam se ponadala kako ce sve biti dobro i opustila se malo i eto ga.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 8:46:37   
mama Jo
Dobro jutro svima. Moje jutros poranile, a ja jedva ustala... danas opet moram na biro 😩 na individualni razgovor nadam se da nece dugo trajati.

Rosi, u persun, je l' idete na kontrolu?

Emice, bas mi je zao i strasno sad... mogu misliti kako je vama... drzim fige da bude dobro.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 8:58:45   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosita,jel si ga vodila opet kod dr?
Emice, ljubim te,budi jaka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:00:40   
bebilule
Emice, da krene na bolje, ne daj se.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:02:42   
bubulence
emi user posted image , nadam se da ce danasnji rezultati biti dobri

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:22:22   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Iliti dobar dan za nas. Od 5 smo budni. P eno drema. Taman se probudi pa idemo u deciju bolnicu. Ja pijem drugu kafu. Posle cemo.do mojih. Mama bar dva sata da pricuva P dok ja radim. Ne znam kako drugacije. Uvece sam mrtva umorna a i budi se. I onda ako se rano probudi ja zakucam sa njim. Ne nastavim posao. Uzas. 
Emice saljem ti grlisu.
Rosi majku mu i kasalj. Jel idete na kontrolu? P evo procureo nos. I on nocas kasljao malo. Ali nije strasno. Nadam se da ce se zadrzati na tome. 
Ocekujem i poziv od komisije ovih dana. Sledece nedelje moram zakazati savetovaliste i za P i za D. D treba opet lekarski za hokej plus vakcina za skolu. P istoo da primi vakcine. Opet ce dobiti sinfloriks i pentaksim u paketu. 
Najavili su minus za vikend. U subotu minus 7. Tako da danas nam je sto nam je od lepog vremena. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:22:24   
Maraj
Jutro mame
Ja uspavljujem S pa rucak da kuvam
I meni S kaslje. Ima taj neki slajm u grlu koji me zna da iskaslje pa se nekad bas cuje kad dise ili joj hropti preko ledja dok je drzim...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:31:01   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Lose sam spavala. Sad kao citam, a nemam koncentracije.Moje spavaju. Danas bih volela da sredim terasu. Bas je strokava. Vise ne mogu da je gledam. Ali sutra pada kisa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:31:36   
milicicak
Emice, bice sve dobro sa bratom, samo budite jaki 😘
Nama su tu b&d, pa malo uzivamo od ponedeljka krece akcija u fulu...
Rosi, da vas brzo prodje taj kasalj!
Ljiso, navijam za vas i super pregled!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:34:53   
Duškić
Dobro jutro-dan!
Emice, budite jaki, pruzite mu podrsku max.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 9:42:51   
Rosita
Nisam ga vodila opet, u ponedeljak sam :/
Ljišo, o poslu neću da pričam. Ceo dan sa njima. Uveče u 11 upalim računar u mrtvom stanju i N se probudi u pola 12. I to je to. Meni je to što radim prilika da dodatno zaradim. Ako ne radim, usporavam i saradnike. Kad mi je D kod kuće šanse nema. Njemu hrana, animacija, napolje... Ja stvarno ne znam... Da ja imam ikoga na ta 2 sata makar. Nikog živiog. Uveče ih čujem ako popodne hoću da radim. D ulazi, pita, samo ovo, samo ono. U čitaonici blizu nema mesta. U kafićima nije radna atmosfera.
Emice, držim fige da bude dobro😇

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 10:27:22   
Ana RR
Dobro jutro. Mi jutros svi poustajali rano, ne znam šta nam bi. Natenane doručak, kafica, muški odoše u svoju jazbinu gore pa će posle napolje a ja standardno za laptopom.

IZVORNA PORUKA: Rosita

Jutro. Ja vam ne mogu opisati koliko N kašlje. Posle 7 dana ab i beroduala. Ovo je stvarno van pameti. Ajde što ja kašljem, ja se ni ne lečim. Ali on, haos.
Ja dala bris i evo krećem u "te jedno, te isto", što bi rekao Rambo Amadeus :)


Rosi, mi smo svo troje posle antibiotika kašljali kao nenormalni. Rekla dr da kašalj može dugo da potraje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 10:50:36   
jess021
Ja sad doruckovala, pa malo da iskuliram. 


Rosi, sto ti nije radna atmosfera u nekom kaficu?  Zavalis se u neki cosak i sta te briga😊
Emice, ima li sta novo? Bice sve ok, mora biti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 11:24:07   
Ana RR
Rosi, dođi da radimo zajedno user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 11:34:18   
emicaa
Jos cekaju rezultate krvi,u Doboju se to radi polagaaano bez ikakve zurbe.Mozda ce ga poslati na onkologiju da mu daju neku infuziju ali cekam da se mama opet javi.
Mi isli na fizicko pa sam na trrnutak zaboravila ma to.
Samo da znate da sve citam sta piset_e ali slabo pamtim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 11:50:26   
vocicana

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jos cekaju rezultate krvi,u Doboju se to radi polagaaano bez ikakve zurbe.Mozda ce ga poslati na onkologiju da mu daju neku infuziju ali cekam da se mama opet javi.
Mi isli na fizicko pa sam na trrnutak zaboravila ma to.
Samo da znate da sve citam sta piset_e ali slabo pamtim.

Emice, jedan zagrljaj za tebe prvo. To ti je manje vise normalna situacja sa hemo, dobice jednu vakcinu ..inekciju, koja se daje pod kozu, kod nas se zove Neupogen, za vestacko podizanje leukocita, svakako izolacija od svega I svih dok mu se snaga malo ne povrati.
Ja sam ovde juce imala situaciju u vrticu, ne ja licno, ali sam se iskidala, kada su mi javili da je hitna dolazila zbog deteta sa visokom temperaturom. Iskidala sam se/


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 11:50:59   
smeško
Samo hrabro, Emice. Nije cudo da nista ne pamtis. Javi kako je i kakvi su retultati. 

Ja isla na orl. Ne zeli da mi vade krajnike, postoji rizik od krvarenja i dojim bebu. Nisam ni mislila da ih vadim, nisam bas toliko cesto bolesna. Ne znam ni sto me dr slala na orl. No, ajde, zavrsila sam i to. Cekam rezultate brisa danas. Anci, u Tirsovoj, poslednjeg puta, su nam ibrekli tako nesto. Da vise sumnjaju na inf. prepucijuma nego urinarnu. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 12:19:58   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Vratili se. Kontrola za tri meseca. KAd prohoda kaze da dodjemo. Kaze te kosti sto su jace izrazene su ok, sve je to normalno. Kaze sad postaje ozbiljnij decak.

Rosi sve znam sve isto. Borim se sa snom i s javom ceo dan i celu noc. Evo predjoh 30km da bih radila dva sata.

Odoh kad sam vec ovde da iskoristim

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 12:29:52   
bubulence
ljiso jesi ti radila amnio?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 12:48:49   
Rosita
Emice, tako valjda mora, puno ljudi uspešno prođe kroz to. Mogu misliti kako ti je.
Jess, ovde su mi bučni kafići baš... Ne znam ni sama. Videću, probaću. Ana, hvala ti, mogle bismo, al za tu opciju opet mi fali dadilja 😂
Ljišo, dobro je da je sve ok, ma nema šta!
N zaspao napolju , baš mu prija da napolju zaspi. Evo ga na terasi spava.
D gleda Policajca sa Petlovog brda. Ja pijem kafu i da nešto spremim za N.
Poz mame.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 13:01:23   
jance
Dobar dan. Ja grizem od nervoze. Beba spavala do pola 9 i od tad je prebacila ukupno 45min sna. Nervozna je za medalju. Ja se smorila sto cu opet da dobijem, pisala sam tamo na temi. I pride sam nevidjeno nervozna i spava mi se stalno. Ko zombi sam. Beba juce dobila neku ogromnu baby gimnastiku, muz nije razmisljao kad je trazio na zajam, pola stana mi zauzme. A naravno jos joj nije ni interesantna. Starija deca su kod tetke danas a ja idem kod frizerke u 5. Makar nesto.
Bebuska isto stalno hropce, ima slince onako u dubini nosa. Sad je vec malo bolje ali nervira kad cujem. Pomaze da je vodim puno napolje i provetravam prostorije i drzim temp u kuci na 21.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 13:30:07   
Maraj
Ja uspeh gulas da skuvam...
Ljiso mozda mu je jednostavno takav oblik glave...
Bubulence radila je ljisa i amnio i kordocentezu...
Ja sam radila nifty. Jesu i mene iskidali dr....samo zbog mojih godina (35)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 13:42:19   
bubulence
Sada nesto sve vise mislim da ipak radim... Do kada se radi taj test? Da li sam zakasnila ako sada ulazim u 18.nedelju?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 13:47:11   
Maslacak15
a zasto da radis? Mozes NIPT kad oces nema ogranicenja. Samo da je posle 9. nedelje. Pozdrav mame.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
21.2.2019 14:05:31   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: bubulence

ljiso jesi ti radila amnio?




U prvoj trudnoci amnio u drugoj i amnio i kordo. 
Evo mama mi skuvala kafu. Dusa mi spava

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here