|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fineti torta
28.11.2009 15:57:58   
gagana83
Evo recepta za tortu za koju vam je potrebno vrlo malo materijala i 15-ak minuta vremenauser posted image Deci se posebno svadja
Potrebno je 1200g slaga na meru,300g mlevene plazme,300g crnog Fineti krema i 750ml mleka(a moze i vode)
Umutiti slag sa mlekom i podeliti ga na 3 dela,u jedan deo ubaciti plazmu a u drugi krem.Redjati prvo deo sa plazmom jer je najtvrdji,pa deo sa kremom i odozgo samo slag.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Fineti torta
28.11.2009 16:01:50   
gagins
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Carice,ja imam slican recept,stavicu ga u novu temu!


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Fineti torta
28.11.2009 16:06:40   
Anoniman
  ovu tortu sam celo leto pravila, posebno kada sam imala neke klince za goste! user posted image


super je, brza, ukusna.... user posted image
bravo draga za ideju!

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Fineti torta
29.11.2009 14:07:05   
Lu
Šta je Finetiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Fineti torta
29.11.2009 14:30:55   
Ana RR
Fineti je vrsta eurokrema, kao Nutela user posted image

user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 29.11.2009 14:33:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Fineti torta
30.11.2009 10:33:56   
Minanina
Njami.... jao zene, navodite me na greh :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Fineti torta
30.11.2009 10:35:38   
minavb
Imam slican recept samo bez finetija. Super je tortica, bas bih mogla da je pravim ovih dana.

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Fineti torta
15.4.2010 9:26:40   
NadaR
Hvala Mina .. user posted image si!

Skroz sam zaboravula za ovu tortu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Fineti torta
15.4.2010 9:37:35   
minavb
Moj recept se razlikuje u jednoj stvari-slag se muti sa 0,5l mleka a litar mleka se swpremi sa zelatinom pa se tako umesa u slag. Bude kao sampita.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Fineti torta
15.4.2010 10:18:45   
Mimče
imam sličnu tortu i uvek ekstra upali s tim sto u moju ide krem šlag 600gr- u svaku koru po 200gr  od vanile iz zdrave hrane  i muti se prva  kora sa fantom od narandže i u nju ide plazma, a druge dve sa običnom kiselom s tim što ja u drugu stavim mrvljene njamb napolitanke a u treću maline ima ih u maksiju smrznute.
Ima hiljadu varijanti te torte ali je stvarno ekstra

< Poruku je uredio Mimče -- 15.4.2010 10:19:54 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here