|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez?
28.3.2019 15:28:22   
suzi kju
Ja bih ponovo na carski, ukoliko bih ponovno bila trudna, ne znam Sanidej cemu takva konstatacija?

Znaci ja nisam normalna?!?! Svasta... 

Ja sam veci do trudnoće prelezala u bolnici,isla na hitan carski, alo to je vec druga tema, kako i zasto. U svakom slučaju kako lekari kazu, oni najbolje znaju. Bice sve u redu, i ako se  bebe ne okrenu, pa moras na carski, nista strasno, sve to prodje, oporavis se i super, ne brini 😊😊😊

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez?
12.12.2019 19:41:34   
Milica911
Samo carski

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez?
13.12.2019 13:02:52   
flamingos
Zavisi-mene i moju sestru bliznakinju rodila je majka prirodnim pute,dok starijeg brata carskim rezom.No dobri,to su bila neka druga vremena...


(odgovor članu Milica911)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez?
15.4.2020 20:18:06   
lokicagagica
Bez obzira sto licno nisam zelela carski, nazalost moralo je tako. Bebe su bile u nepovoljnom polozaju i CR je odradjen kada sam bila 36+4

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez?
15.4.2020 22:53:46   
Dragica Draga
Pa dobro, nekada nemamo izbora. Najvaznije da je sve proteklo kako treba.

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez?
15.4.2020 22:57:11   
flamingos
Bitno da je sve proteklo u najboljem redu.Imam starijeg brata,njega je majka rodila carskim rezom,a nas prirodnim porođajem.Dobro,to je i drugo vreme bilo,nije nas pre termina rodila.Nije ni znala da nosi blizance😀


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Blizanci. Prirodan porođaj ili carski rez?
15.4.2020 23:00:13   
lokicagagica
Za to nekada mi je i razumljivo, nikako mi nije jasno kako se skoro dogodilo u nasem porodilistu da nisu do samog porodjaja znali da zena nosi blizance. Inace sto se tice samog nacina porodjaja da sam mogla da bitam uvek bih izabrala prirodni, ali sta je tu je, vazno da je sve proslo kako treba.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here