|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
22.4.2019 15:08:26   
bubulence
Peace, ok, ne mesas se, ne bih se ni ja mesala... Ali mi nekako nije u redu. Zasto da glume da im je lepo? Znaci da me lazu... Jer da im je lepo oni se ne bi medjusobno varali... Znaci sedite samnom i cvrkucete kako je sve sjajno a nije...? Kakvi smo onda prijatelji ako ne smete da skinete maske?

Mi smo sinoc saznali da nas prijatelj koji je u braku ima devojku... Prilicno smo sokirani i mm i ja jer eno juce je na fejs stavio jedno 10 slika sa zenom i decom, uzivali u nedeljnom popodnevu... I nikada ali nikada ne bih rekla da kod njih nesto ne funkcionise. A sigurni smo i da je vest proverena... I ne znamo kako da se ponasamo. Naravno da necu sesti sa njom na kafu i reci joj da je muz vara. Ali ne znam ni kako da sedim i slusam kako je sve sjajno a znam sta joj radi iza ledja... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Život ljubavnice
22.4.2019 16:02:33   
Ivanka 75
Ne treba ni da joj govoris takve vesti, veruj mi da bi ti bila kriva isto kao i on sto je vara. Nek sazna sama.
Nezahvalna situacija kad znas a ne smes, ne zelis da kazes. Meni je moja drugarica precutala za mog bivseg momka i hvala joj. Sve sam sama skontala, a da mi je ona rekla nedelju dana ranije vrovatno ne bih imala zelju da se vise druzim sa njom. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Život ljubavnice
22.4.2019 16:23:20   
bubulence
Ivanka, ja sam se jednom opekla. Kumi sam rekla da je muz vara, da se zaduzio i da se kocka. Naljutila se. Posle su se razveli kada je poceo da je davi da mu da pare koje je sakrila za mleko detetu...

Vise ne bih govorila, posebno što je ovo drug od mm, vidjamo se porodicno jednom mesecno, nas dve jos jednom u toku meseca popijemo kafu da se deca izigraju i to je to. Nije mi bas toliko bliska. Ali je i neprijatno sedeti i caskati a znati sta joj radi iza ledja. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Život ljubavnice
23.4.2019 7:13:49   
Misha i Ljisha
Auu bas nezgodno. Ja nikad nisam takve informacije znala hahah... 


E sto Olga kaze ako dosadi daj bre zacini malo. Promeni nesto. Izadjite zajedno nabavite igracke. Nek.muz pusti bradu a zena nek menja frizuru 😁 pre mi je to logicno nego sad iz dosade traziti ljubavnika ili ljubavnicu. Majke ti posle celog dana rmbacenja i brige oo porodice kad i gde da se svaleram? Isto vazi i za mm.  A opet ako hoces nacices nacina i to da odradis.
Ni svingeraj cak pod stare dane ne deluje lose 😂 to smo mm i ja rekli kad nam deca odu od kuce kad porastu da cemo onda hahah..a posto smo tako "mlafi"napravili decu ko zna tad ako i budemo hteli verovatno necemo imati nit snage nit volje hahah

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Život ljubavnice
23.4.2019 13:36:15   
Peace*

IZVORNA PORUKA: bubulence

Peace, ok, ne mesas se, ne bih se ni ja mesala... Ali mi nekako nije u redu. Zasto da glume da im je lepo? Znaci da me lazu... Jer da im je lepo oni se ne bi medjusobno varali... Znaci sedite samnom i cvrkucete kako je sve sjajno a nije...? Kakvi smo onda prijatelji ako ne smete da skinete maske?




Ja nisam sigurna da oni glume da im je lepo. Moj mozak ne prima takvu vrstu glume, naime, ne verujem da neko može toliko dobro da glumi.
Ne znam baš da objasnim svoje misli.
Nisam za sporazumno da svako ima nekoga sa strane. ne mogu da zamislim kako to funkcioniše. Možda neko može. Čak ni ne kažem da je kod njih sporazumno. Iskreno više mislim da su zli jezici po gradu.
Ipak smatram da ljudima i bez te ljubavi muškarac-žena može biti u braku lepo uz prijateljsku ljubav.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 15:10:58   
Anoniman

Ja sam udata, on nije ozenjen ali zivi sa devojkom.
Nisam ništa planirala sa njim ali desilo se. Mislim da sam ja dobrim delom kriva za te varnice, za tu strast i tu hemiju medju nama.
Sad ce mnoge reci da nadje samo onaj koji trazi ljubavnika...
Sa jedne strane me grize savest zbog muza, a s druge strane ne. Muz se u zadnje vreme mnogoo promenio. Sve mu smeta, svemu nadje manu, i mom rucku i mojoj haljini. Znam, sad ce neke reci da to nie razlog da se nadje ljubavnik..

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 15:31:06   
vonavoj
Koja je poenta poruke?Sorry,ali moram da pitam?Treba da aplaudiramo ili da kritikujemo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 15:35:45   
mama Jo
Ljubavnice, imas potrebu da se ,,poveris"... sta sad? Desilo se samo jednom, ili to ,,desilo se" traje...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 15:56:53   
Ivanka 75
Ljubavnice, moje pitanje je "sta ti zelis? Kako vidis sebe, svoj zivot i svoji porodicu za mesec, 6 meseci godinu dana?"
Savest ce svuda da te prati, sto je ucinjeno ucinjeno je. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 18:01:03   
Anoniman
Da, imam potrebu da se poverim nekom, to je i poenta ove poruke. Desilo se i jos traje. Ne znam da li kaznjavam muza ili sebe...i ne zelim da mislim sta ce biti za 6 meseci. Kada sam cula pre vise godina da udata koleginica ima decka bila sam u cudu, u neverici. A eto mene danas u slicnoj situaciji. 

(odgovor članu mama Jo)
  Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 19:04:32   
bubulence
Ljubavnice sestro slatka, mene samo zanima kako, gde i kada? Kako uspes da varas? Gde? Cisto da znam ako mi nekada zatreba.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 19:12:36   
Misha i Ljisha
Ako nemate dece ostavi muza. Ako imate dece sedite razgovarajte. Mada ne trazis ti savet ovde nego ja ti to cisto kazem kao neko ko je imao i bivseg muza. Nisam ga prevarila prvo sam sa njim zavrsila pa sam onda nasla drugog. Lakse je sebe tako podneti. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 19:13:35   
Misha i Ljisha
E da kao i bubi i mene to zanima 😂


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 19:17:47   
Anoniman
Bubulence...na poslu. Kad on udje u kanc, kao da je uslo sunce. Kada me dodirne sve seva, ne secam se da je sa muzem tako bilo. On cini da se osecam zivo, da se osecam zenstveno, sa se osecam kao ponovo rodjena. Ne zelim da se pravdam, ali zelim da se poverim vama ovde...cini mi se da ce mi tako biti lakse.  Vi cuvate moju tajnu...

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 19:46:28   
Misha i Ljisha
Znaci radis u jkp 😂
Ne zameri ja sam ovde dezurni saljivdzija.
A jel fora u tome sto je sve tajna pa je zato zanimljivo ili bi htela ipak nesto vise sa njim. Opet ja ali ako dece nemate ostavljajte partnere i budite zajedno. Ako su i deca u prici onda uopste nije naivno nistanod toga a iskreno ni zanimljivo. Tek bi onda trebala biti fer prema muzu jer jednog dana ne zelis da dozivis popreke poglede od svoje dece. 
A sta ako bi tebe muz prevario? Kako bi senosecala? Jesi razmisljala o tome? 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 20:41:48   
Ivanka 75
Ljsho, pravo kazes, mozda je zanimljivo jer je tajno.
Mada, gde ima dima ima i vatre. A on sta zeli? Kako vas dvoje vidite zajednicku buducnost? 
I, mozda najvaznije pitanje "koga vise volis?" 
Ja uvek sebe stavim u hipoteticke situacije i tako dovodim sebe do nekih resenja i odgovora. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 20:46:36   
Misha i Ljisha
Ivanka i ja tako isto. Mada koga vise volis trenutno nije "merodavno" ovde bukti strast jer je tajno i pocetak i to je zaljubljenost. To nije ljubav. Mislkm da je pitanje kakav osecaj u stomaku ima kada dodje kuci. To je glavno. Ako joj je muka da gleda muza


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 21:03:57   
Ivanka 75
Nije nivo ljubavi merodavan, istina. Smatram da treba mnogo vode ispod mosta da prodje da bi se reklo da nekoga volis, iskreno, potpuno.
Zato i pitam, sta za 6 meseci, za godinu dana? Dokle ce da traje tajna strast? Da li moze da opstane i prebrodi sve probleme koji mozda predstoje.. Jer ako tajna procuri, ako neko posumnja... 
Ne znamo da li su deca u kombinaciji. Mnogo toga zelim da napisem ali mi nesto mozak ne radi kako treba 😊 Sutra cu ako se set_im... 
Ljubavnice, puno srece ti zelim. Teska je odluka na tebi, nije ti lako. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 21:04:57   
Ivanka 75
Barem nam reci koliko imas godina, ako nije tajna 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 21:06:47   
Mirko Svirko
Kakva tema.. Ja mislim da je "zabranjeno voce najsladje" , to je taj fazon. Ako se muz promenio, a sada sve bukti,znaci da se i zena uzelala paznje. Dobila da je zeljena, oseca se zenstveno, leptirici u stomaku itd...A da li bi  mogla da zivis sa tim covekom, sa svim njegovim manama i vrlinama? I da li je on uopste spreman ds ostavi devojku? 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 21:16:06   
Misha i Ljisha
Ja i mm smo cele 2019 na ratnoj nozi. Komplet cele godine. On dzangrizav i nervozan a onda i ja. Zna Ivanka i o cemu pricam. Doslo mi je da ga ostavim X puta prosle godine. Bejah blizu dva put. Zaustavio me, rszgovarali smo. U principu lako je naci nekog. Kolko god mi muz prosle godine priseo ja prosto nisam u tom fazonu. Ne bih radila nesto nekom jer ne zelim da.meni tako nesto neko uradi. I to ne neko vec osoba sa kojom gradim zivot vec 10 godina. I evo krenula 2020 prilicno solidno. Ne smem nista da kazem da ne ureknem 😂. 
Prosto ne znam sta bi trenutno (i u mojim godinama-bliza sam 40 nego 30) bilo koji muskarac na svetu morao da poseduje od osobina i izgleda da bih ja "pokleknula". Mozda postoji i takav, ne znam ali ja sam u fazonu i necu da znam. 
Da li bi ljubavnik ostavio devojku? Jel vam veza cisto fizicka ili sto se kaze i divanite? Kako se on oseca? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 21:29:51   
Mirko Svirko
Ljiso, delim misljenje. To sam i ja pitala, jer prosto mozda zaludjuje sebe ili ce mzods isto to uraditi vremenom. Ni ja nisam u  tom fazonu,najlakse je ostaviti. Ali budi hrabar spasi vec postojece,pre nego sto dignes ruke.Pod tim ne podrzavam nasilje itd. Pricam iskljucivo za zahladnele odnose izmedju partnera.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 22:13:59   
Ivanka 75
Opet ja sa pitanjima...
1. Da nije ON, da li bi bio neki drugi? 
2. Kolega je, znaci dostupan, da si domacica ne bi bila u iskusenju, ili mozda bi? 
3. Da li bi svoj sadasnji zivot zamenila za novi? 
4. Da li tvoj muz mozda ima probleme za koje ti ne zmas jer te, mozda, stiti od necega? 
5. Za i protiv oba muskarca. 
6. Da li je ovo pocetak ljubavi ili samo razbibriga jer te muz ne primecuje onako kako ti zelis? 
7. Sa lim zelis da ostaris? Nekad je to bio tvoj muz, sta se promenilo, osim da se on promenio malo prema tebi? 
8. Da li imas spremnu pricu za muza ukoliko te iznenadi saznanjem da je otkrio tvoju prevaru (ja znam da bi je davno pripremila da sam ja u pitanju 😂) 
9. Da li je tvoj muz primetio promenu kod tebe? Ponasanje i tako to? 



(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 22:20:33   
Mirko Svirko
Au Ivanka.... svaka cas_t 🤔👌

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 22:26:03   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Au Ivanka.... svaka cas_t 🤔👌



MS, ja zaprosena, rekla da i dosla kuci i napravila listi za i protiv udaje za mm 😊

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here