|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobilni telefoni
20.5.2019 19:26:47   
vocicana
E ja sam danas svratila u VIP, imaju solidnu ponudu telefona, ali sve nesto sto bih probala, taj Huawei sto ga toliko hvalite, tarife su katastrofa, bas mi se ne baca za racune po 2000 dinara svakog meseca. Mada ja i sada placam 1600, ali bas ne mogu nesto da progutam 2000 i malo vise od toga. Mada tek krajem jula mogu bez penala da zahtevam telefon, moram i tarifu da promenim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Mobilni telefoni
20.5.2019 22:36:39   
Filadendronka
Ja se kunem u Iphone, prosto sam se preporodila koliko je lagan i lep za koriscenje u odnosu na android. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Mobilni telefoni
20.5.2019 22:43:07   
Filadendronka
Ne mogu da se set_im u kojoj temi sam pisala da sam razbila ekran, medjutim na moju veliku radost puklo je samo zastitno staklo. Za 850 dinara mi je telefon opet kao nov. 👌

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Mobilni telefoni
21.5.2019 6:43:23   
vonavoj
Jesi Fili carica,imala si zastitu i nisi znala,dzabe si se nervirala.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Mobilni telefoni
21.5.2019 9:51:56   
Filadendronka

Ma znala sam za zastitu, nego kad je to puklo videla sam delice stakla i neke crne delove. Mislila sam da je staklo skroz providno, a ti crni delovi ekran. Medjutim staklo je na uglovima crno. 👌👌👌 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jesi Fili carica,imala si zastitu i nisi znala,dzabe si se nervirala.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Mobilni telefoni
23.5.2019 14:11:13   
veselicaa
I ja sam za ajfon,mm ima,starija cerkica ima,u odnosu na android je savrsen.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Mobilni telefoni
23.5.2019 14:18:37   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Ma znala sam za zastitu, nego kad je to puklo videla sam delice stakla i neke crne delove. Mislila sam da je staklo skroz providno, a ti crni delovi ekran. Medjutim staklo je na uglovima crno. 👌👌👌 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jesi Fili carica,imala si zastitu i nisi znala,dzabe si se nervirala.






Dobra si

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Mobilni telefoni
24.5.2019 13:34:19   
lesica
Žene, a pod žene mislim Ana (ne zamerite, ali je sad prva uzela samsung a50) jeste li upoređivala a50 i a70?

Htela sam prvo huawei, ali sad se dvoumim između ova dva.

Help!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Mobilni telefoni
24.5.2019 13:41:21   
bubulence
Mi veceras idemo da uzmemo Emi telefon a ne znamo koji... Ne treba joj nista posebno, samo da ima da pozove i da se javi kada je sama kod kuce. Nece koristiti drustvene mreze ni igrice na njemu...

Razmisljam o huawei y2018... Mislim da je za nju sasvim dobar

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Mobilni telefoni
24.5.2019 13:41:53   
Ana RR
Les, jesam ali pošto smo plaćali u kešu A50 nam je bio povoljniji. Mada, nema neke mnogo bitne razlike koliko se sećam.

Ja sam oduševljena zaista, fotke su vrhunske, brz je, mesta u njemu koliko voliš. Kao kompjuter.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.5.2019 13:43:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Mobilni telefoni
24.5.2019 13:44:36   
lesica
Pa u načelu, razlika je u veličini (malo), nešto je bolja kamera, i za nijansu bolbolji softver...
A ja sad ko miš u zamci - sir, slanina, sir, slanina.

Elem, ti si zadovoljna sa a50?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Mobilni telefoni
24.5.2019 14:00:31   
Ana RR
Les, baš baš sam zadovoljna. Baterija dugo drži, ceo dan sam čačkala a potrošila samo 20% baterije. Fotke su odlične, videla si. Jedinu zamerku imam na dužinu kabla punjača - nema ni pola metra.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.5.2019 15:31:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Mobilni telefoni
25.5.2019 7:59:37   
vonavoj
Citam u komentarima,supee mob,samo se nekad sam ugasi..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Mobilni telefoni
26.5.2019 18:08:53   
vonavoj
Otisla da uzmem mob,ima beli i crni,uzmem crni..kad blokiran mi racun u telenor banci,a nedelja..menjala sam licnu kartu,pa zato..i sad tek sutra..smaraci..a danas imam 20 godina mature,bas sam htela da se selfiram😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Mobilni telefoni
26.5.2019 19:55:19   
lesica
Ja sam juče preuzela a70.

Imam još da učim 😂 ali ovako na prvi utisak sam i više nego zadovoljna.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Mobilni telefoni
26.5.2019 21:27:53   
veselicaa
Les bravo za novi telefon user posted image

< Poruku je uredio veselica RR -- 27.5.2019 12:23:23 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Mobilni telefoni
27.5.2019 12:21:17   
Ana RR
Les user posted image bićeš zadovoljna sigurno.

Von, bzvz. Jesi li išla danas da uzmeš?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Mobilni telefoni
27.5.2019 22:59:13   
vocicana
Bravo Les, ja cu morati da se zadovoljim nekom skromnijom varijantom, uz paket koji imam, tesko da cu bez goleme doplate dobiti nesto normalno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Mobilni telefoni
28.5.2019 7:50:33   
vonavoj
Uzela sam juce mob,ne stizem nista da vidik. Kamera je odlicna. A ugasio mi se sam jutros da se azurira.iako sam mu zadala nocas u 2..jutros cim sam ga prvi put upalila..sam seugasio..nadam se da je slucajnost..da nije sistemska greska da mi se ujutru gasi,bas sam se smorila...puno kosta da bi bagovao.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Mobilni telefoni
28.5.2019 20:39:53   
vonavoj
Cacksla sam mob danas,ovako,opsti utissk,isti kao moj stari a5,nista specijalno novo,osim jace kamere,ali bez nekih dodatnih efekata. Vise sam ocekivala. Huawei je poradio vise na interfejsu,na tim nekim dodacima,efektima...mm ima mate20lite koji sam htela da uzmem..i ispade da je bolji..videcemo jos,mozda sam i navikla na samsung pa me nije odusevio.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Mobilni telefoni
1.7.2019 17:14:43   
vonavoj
Samo da napisem moje iskustvo,nikako a 50..sam mi se restartuje kad je opterecen,uopste nisam shvatila sa kojom aplikacijom. Otisak prsta uopste ne radi..notifikacije o mailu i viberu umeju da kasne..do god ne udjem u samu aplikaciju.Bas sam se prevarila sto nisam uzela huawei..hocu dupe.svoje da pojedem. Nosicu ga na servis,ali oni ce ga samo vratiti na fabricka podesavanja.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Mobilni telefoni
1.7.2019 17:24:03   
Sanjica26 RR
Koji su uzela Von?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Mobilni telefoni
1.7.2019 17:26:33   
dunja RR
Mislim da je samsung a50 Von.

Ja cu svakako Huawei, samo da vidim koji, istice mi sad ugovor. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Mobilni telefoni
1.7.2019 17:30:19   
Sanjica26 RR
Dunja, moja preporuka je Klik Imam ga nekoliko meseci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Mobilni telefoni
1.7.2019 17:32:58   
dunja RR
Sanjice taj sad imam tj vec 2 god. Videcu da li da menjam, zadovoljna sam. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here