|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 10:39:14   
veselicaa
Dunja mi smo imali samo taj prenosni krevetac,ali sam ja kupila obican dusek za krevetac bas da bi biilo toplije.Ako mislis da ce biti hladno kupi i ti obican dusek,a i bice udobnije za spavanje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 11:53:00   
dunja RR
Hvala vam puno na savetima.
Razmišljam se da li da uzmem obični dušek, baš zbog toga što ne znam da li će hteti da spava, pa da ne gomilam.

Ona kod nas u stanu spava ponekada preko dana u drvenom krevecu, mada uglavnom preko dana spava napolju, evo sada smo došle iz šetnje nas dve, odspavala je turu. I sada dremka, ali u dnevnoj. I još jednom će popodne. Uveče je vodim napolje još jednom, ali tu već bude budna, onda zaspi kada dođemo iz večernje šetne posle tuširanja, i spava do ujutru,, kod mene u krevetu.

Ali u Bosni bi mogla krevetac i u dvorište da stavim preko dana, navučem navlaku za komarce i nek pajki.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 13:18:11   
Ivanka 75
Dunja, znas sta smo mi radili kad smo nosili krevetac kod moje mame... Stavimo jedan ili 2 jorgana pa onaj sklopivi dusek preko. Podigne se lepo nivo, dete nije tesko a onaj dusek dobro drzi cvrstinu. Ako su jorgani previse mekani moze cebe izmedju.
To ionako nije zauvek, privremeno resenje, ali prakticno. 
Navlaka od duseka se skida i pere, Ivka se slatko izigrala na njemu kasnije, praktican za sedenje na podu, cas fotelja cas dusek 😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 13:28:30   
dunja RR
E Iv bas mi tako deluje da moze za pod kasnije za igranjac, taj sklopivi, pa bi mozda pre njega,hvala ti! 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 13:35:07   
vonavoj
Ja imam isti krevetac i dusek..za male bebe je nezgodan,nizak je,ali kad porastu je sasvim ok..inace,bebe se upare u njemu,tako mi deluje...Ja cu moj da prodam,svakako mali ne spava odavno u krevecu,i drveni cu izbaciti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 13:38:26   
dunja RR
Von koji dusek si koristila za prenosivi? 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 14:32:03   
vonavoj
Sklopivi taj. Zgodniji je za prenosenje,jeste tanji..ali ne treba deblji.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 14:33:54   
dunja RR
Tnx!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 11:18:12   
dunja RR
Danas naručujem dušek, pa samo još jednom da proverim, ovaj rasklopivi nije mnogo tanak?
Sada u banji smo imali ovaj hauck prenosivi krevetac, identičan kao što smo dobili na poklon i odneli u Bosnu, i super je spavala u njemu, celu noć.
Ali bio običan dušek dole, ne rasklopvi. I bude beba baš nisko, ali opet ispalo ok, nije joj bilo hladno, još krevetac bio pored prozora (nije bilo mesta drugde).

Naručujem iz Bosne, tj. sa BIH sajtova, tu je ponuda malo drugačija, ima jedan samo rasklopivi (27 eur odnosno 45 km), a ostali su obični, tu negde cena oko 50-60km, tj. skuplji su nego kod nas.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 11:35:23   
MimaKos
Mi smo u hotelu imali taj sklopivi i ne znam sta da ti kazem, debeo nije... recimo debljine 3 prsta, otprilike..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 11:46:32   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sklopivi taj. Zgodniji je za prenosenje,jeste tanji..ali ne treba deblji.



I ja.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 11:57:09   
dunja RR
Ali skroz mi čudno što je tanak, on ide u 3 preklopa jel tako? Kada se tri reda slože, zar je i dalje tanak? 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 12:11:07   
MimaKos
Ne, 3 preklopa kad se sklapa, kad ga rasklopis to je jedan deo, ne sva tri, na kome lezi dete


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 16:23:47   
lesli
Dunja, ako ne planiras da ga nosas sa sobom, ja bih ti rekla da uzmes klasican dusek. Mi imamo taj rasklopivi, sto Mima rece 2-3 prsta debeo, nije koriscen puno (nekih 15-20 dana do sada) i vec se malo deformisao, a nasa beba i nije mnogo krupna - pre 3 meseca je imala 7.200
Ovaj dusek je u pitanju:
Link

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 17:11:22   
pari
Ja imam obični. Taj rasklopivi je dosta tanak ali je i on ok ako ga ne koristiš stalno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 17:22:30   
MimaKos
I jos nesto, moj recimo ni ziv nije hteo na tom duseku rasklopivom u hotelu da spava, mnogo mu je nesto smetalo, bolje pozajmi od nekog da vidis kako ce reagovati, da ne pucas novac bezveze..


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 18:11:12   
dunja RR
Naručila sam rasklopivi jer su obični u BIH dosta skuplji nego u Srbiji, tj. duplo (i za prenosive), a nama treba za 2,3 eventualno 4 x 15 dana godišnje, noću. Drugo, ako kupim obični, nemamo ga gde posle ostaviti u BIH, tako kabastog, kada se vratimo za BG,. Jer krevet sklapamo, on je mali kada se sklopi (kao maloveći ruksak) a i ovaj sklopivi dušek ipak zauzme manje prostora, rekla bih? Stavićemo ćebe ispod, pa dušek. Ili ću dole staviti one stare jorgane, teške, sećate se. U BIH ih imamo puno.

A kasnije može da joj koristi za igru.
Ovaj što sam naručila je 45km, i to je bio jedini rasklopivi sa ova dva pouzdana sajta za bebi opremu u BIH (za koje sam dobila preporuku, ostale da zaobiđem), kažu da je antialergijski i sa licencom, šta god to značilo, I deluje mi da je malo kvalitetniji od Aksinih, ne znam .. ovako sa slike. A opet duplo je skuplji od Aksinih kod nas, pa valjda je iole bolji, jači, udobniji, nadam se. A Aksa u BIH nema online prodaju, samo se u radnji može kupiti, a neću odmah ići za Sarajevo.
Sutra nam stiže.

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.8.2019 18:22:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 18:25:25   
dunja RR
Les, mi sad imamo 8 kg, nadam se da se neće deformisati, samo ćemo noću da ka koristimo. Pisah malopre, zašto sam ipak rasklopivi.
Ne radi mi tvoj link, ali mislim da znam koji je, tj. ovaj
user posted image

Sličan je ovom što sam ja naručila, ali duplo je jeftiniji taj Aksin, pa postoji šansa da je bosanski iole bolji i jači, na osnovu cene, ako me razumete. Sa slike mi bosanski deluje malko deblji, a nisu mi napisali debljinu. Mada pre msilim da je to sve isto, i da su Bosanci bezobrazno skuplji .. svi dušeci su duplo u odnosu na Srbiju.

IZVORNA PORUKA: lesli

Dunja, ako ne planiras da ga nosas sa sobom, ja bih ti rekla da uzmes klasican dusek. Mi imamo taj rasklopivi, sto Mima rece 2-3 prsta debeo, nije koriscen puno (nekih 15-20 dana do sada) i vec se malo deformisao, a nasa beba i nije mnogo krupna - pre 3 meseca je imala 7.200
Ovaj dusek je u pitanju:
Link



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.8.2019 18:35:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 21:25:28   
veselicaa
Dunja necete ga koristiti puno,mislim da je odlican.Svi ti rasklopivi su slicnog kvaliteta.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 21:57:06   
lesli
Jeste dunja, to je taj dusek. Kazem ti nama se malo izdeformisao. Tacno ima udubljenje tu gde je najveci pritisak. A kazem bas je malo koriscen. Kad saberem nije ni 20 dana. Ali ako ga moras nositi za Bg, onda ne vidim drugi izbor osim tog sklopivog.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 22:03:10   
Duškić
Bas tako Lesli, meni je ovaj sklopivi skroz praktican, mada ja iskreno nisam taj koristila.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 22:42:52   
MimaKos
Ma uzmi pa ako se buni dopuni nekime cebicem ispod, ili frotirom, tanjim jastukom, mozda klinac super prihvati. Za pakovanje definitivno mnogo bolja opcija!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 22:43:57   
dunja RR
Ne ne, ne nosim ga za Bg, ali tamo ne bi imali gde da stavimo onaj običan, da nas čeka do sledećeg dolaska. Ovaj rasklopivi ćemo još i negde smestiti. Da sad ne smaram i ne mašum temu, u kući od 200 kvadrata nemamo svoju sobu.. 
IZVORNA PORUKA: lesli

Jeste dunja, to je taj dusek. Kazem ti nama se malo izdeformisao. Tacno ima udubljenje tu gde je najveci pritisak. A kazem bas je malo koriscen. Kad saberem nije ni 20 dana. Ali ako ga moras nositi za Bg, onda ne vidim drugi izbor osim tog sklopivog.




< Poruku je uredio dunja RR -- 8.8.2019 11:21:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
7.8.2019 23:15:18   
lesli
Jasno dunja. Bice to ok, samo ne ocekuj ne znam kakav kvalitet.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
8.8.2019 6:43:11   
Duškić
Dobra si Dunja.
Ti se najvese brines hoce li tvojoj mazi biti udobno na tom duseku!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here