|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 15:23:31   
Ivanka 75
Uh Ljisho nakupilo se bas 😔

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 15:28:18   
Ivanka 75
Za rodjendan bi me zapamtio...
Ja sam ove god prigovarala jos od septembra, jer su nima rodjendani u oktobru, "ja vama spremam rodjendane, vi meni nista, ja i vama i sebi spremim tortu, ja vama slavim, kuvam kafe i posluzujem, hocu i ja takav tretman" 😊
I gle cuda! Dolazim ja s posla 19.12. torta, rucak, milina. 
I poklon pride 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 18:13:12   
smeško
Ljisho, ja sam uvek za resavanje problema. Ja sam prva to uradila zbog bebe koju smo imali. I kod mene je ispalo dobro. Ali...ne slusaj toliko druge. Nadji nacin da se ,,pronadjes" sama sa sobom. Da se ponovo vratis svojim ,,podesavanjima". Ne dozvoli da ti mi ili neko drugi sugerise sta je za osudu, a sta za oprost. Sta znaci, oprostila bi i prevaru, pa to tvoje nije strasno i sl. Moras sama da shvatis preko cega ti i samo ti mozes da predjes, a da te to ne kosta kasnije. Sta je to sto te povredjuje do te mere da nije za zanemarivanje. Npr, da me mm ostavi samu za moj rodjendan i suprotno mojim molbama ode kod kolega, meni bi takvo ponasanje bilo dovoljno da ga pamtim. Da li bih mogla da predjem preko toga zavisilo bi od mnogo faktora. Razmisli sta je to kod tebe. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 18:55:29   
Ana RR
Smeško 👍

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 19:09:04   
pari
I ja se slazem.
Ja sam resila da se razvedem potpuno sama kad sam jako dobro razmislila o svemu,posle terapije,posle raznih pokusaja i posle iskrenog razgovora sama sa sobom...Moras sama sa sobom da budes "u miru"...
Ne mislim da je razvod dobra stvar,ali nekad jeste

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 7:32:52   
Misha i Ljisha
Smesko naravno ne slusam druge. Ja vam ovde kukam. Sinoc sam potegla opet pricu. Naravno mirnim tonom on poceo prvo odmah da se dere. Iskulirala pa poslepar sati ponovo. I rekla mu da moramo da pricamo (jer kako on kaze vise ne bi da prica o tome) da u buducnosti se vise tako nesto ne desava. I rekla sammu. U junu nek ide gde je mislio da ide i svadba i splavarenje. A od prvog jula novi list. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 7:57:12   
Ivanka 75
Mora da ukapira da je porodica na prvom mestu. Tebi je cilj ocuvanje zajednistva porodice, tako mu i reci.
I ponavljaj to neprekidno. Malo je on zaboravio sta je bitno i kako treba da se ponasa. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 8:00:38   
Misha i Ljisha
Njegov posao je skitanje sto ja kazem. Preslo mu u krv pa bi stalno i kad nije posao u pitanju. Al gospodin navikao sam kao momak. On smatra i dalje da nije tako. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 8:58:42   
bebilule
Ljisho, ako si dala rok, onda se ne kolebaj kasnije. Vidim ja da će on opet pokušati vrdati user posted image
Ala mu je dobra firma jbt, malo-malo neko splavarenje. Nama plate dva jagnjeta i izlet za kraj školske godine user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 9:07:55   
jess021
Bebilule, pa sta fali jagnjetu? Neko ne dobije ni jagnje😅😅



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 9:43:56   
smeško
Nadam se da ce promeniti ponasanje od tog jula. I slazem se da treba da ga ostavljas sa decom, pa makar isla da sedis ispred zgrade. Mpra da pocne da ceni i tvoje vreme i napor i sve sto ulazes u porodicu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 9:51:38   
vonavoj
Imali smo i mi krizu,ista prica.samo je negde isao,kao mladic...sad se to smanjilo,da kazem da ga nema..prosto novi gazda nw voli to,pa se ne zadrzavaju,ali njegov posao komer.direktora je da ss sklapaju poslovi i na ruckovima,putovanjima..Gazda mu ima 6oro dece.sedmo na putu...Mora i njima da dodje ih dupeta u glavu i da nemaju izazove.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 10:07:10   
smeško
U takvim krizama se cesto gube brakovi. Jer tada muskarci zenu pocinju da gledaju kao napor. Ili se dodaju ljubavnice. To je realnost.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 10:54:33   
pari
Svi smo toliko razliciti i imamo razlicite odnose, nema nikakvih pravila...
Secam se koliko sam se ljutila na mm sto je otisao na tim bilding dva dana sa firmom, kupao se u bazenu, i nije zurio kuci, a T je imala mesec dana i bila sam sama sa njom...A recimo sad kad smo bili u Americi, trudio se da dodje sto ranije kuci, nije isao na neku proslavu koju su imali...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 10:57:21   
vonavoj
Joj,meni bude muka kad dodje u 18h,a mi kao pijavice,svi na njega..i odmah daj,daj..one bi isle negde,M odmah u narucje.ja nervozna,jer sam ceo dan sa njima..pa i ja bi bezala od kuce😂😂😂😂 (mislim ne bi trcala nazad). To je neizbezno..A on mrtav.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 11:00:57   
smeško
Von, sve isto! I mi tako. A tek sto ga napadnem sa pedeset_ tema odjednom, posle celodnevnih decjih. A njemu nastavi da zvoni telefon...No, to ti je tako. Ja sam radila i domaci sa N kad dodjem s posla, spremala rucak i sve sto je trebalo. Meni je posle dana na poslu odmor kad vidim decu.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 11:12:22   
vocicana
sMESKO, MA STA TI JE, JA SAM TA MUSKARAC U VEZI, SAMO STO JE IZOSTAVLJEN DEO SA PROVODIMA, PRACAKANJU U BAZENIMA, Izvinjavam se na velikim slovima.
Osim izlaska za noovu godinu, ne zato sto mi neko brani, daleko od toga, vec zato sto prokleto zensko ima taj osecaj, da je zensko, da je majka.
Nemam reci da ti opisem na sta lici moj dolazak kuci, dete kao da je bilo ne znam gde, to je diskusija, to je plakanje zaljenje...strasno.
A ja kao u struju ukljucena od ranog jutra, po 5 stvari istovremeno radim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 15:29:36   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: smeško

U takvim krizama se cesto gube brakovi. Jer tada muskarci zenu pocinju da gledaju kao napor. Ili se dodaju ljubavnice. To je realnost.



E ovog se ja “bojim” i zato se borim a ne znam kako. Kao sto rekoh kuci treba da dodje srecan a ne nervozan. A on konstantno dolazi kuci nervozan. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 15:37:58   
smeško
Ljisho, da on nema vec jos ,,neku"? Izvini sto te uznemiravam, meni je on potpuno sumnjiv.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 15:40:24   
smeško
Von, sve mi je jasno.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 15:44:14   
Maraj
Jos da ljisa kaze da je on toliki kapacitet da sa ljisom 2 puta dnevno, i da stigne da se keksa i sa nekom drugom.user posted image
Ja ne verujem. Jednostavno su upali u neko.inacenje iz kog nikako da se iscupaju.
Ljiso sta bi sa morem? Uplatiste li more?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 15:51:17   
Misha i Ljisha
ne verujem da ima. Mislim u tom smislu nema razloga da trazi drugu. E sad. Ima i emotivnih prevara. Ko zna. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 15:55:16   
pari
Kako uspevate da budete intimni ako se svadjate i ako niste u dobrim odnosima? 
Ja to nikada nisam mogla...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 16:16:35   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: pari

Kako uspevate da budete intimni ako se svadjate i ako niste u dobrim odnosima? 
Ja to nikada nisam mogla...


Nikad,ali nikad...meni sex ima veze sa emocijama🤪🤪tj.to nije sex,nego vodjenje ljubavi,hahaha..drugarica mi se smeje kad tako kazem..Smesko,znaci i kod vas je isto,dobro je

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 16:17:23   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Njegov posao je skitanje sto ja kazem. Preslo mu u krv pa bi stalno i kad nije posao u pitanju. Al gospodin navikao sam kao momak. On smatra i dalje da nije tako. 



Ljisho, on ima poverenja u tebe kao suprugu i majku. Moze ladno da izadje i zna da ostavlja decu i kuci u dobrim rukama. 
Prvo je izlazio jer mu je bilo dozvoljeno, tj nisi mu ogranicavala, sad mu nije jasno sta se promenilo pa ti nije pravo. 
Shvatice on... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here