|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sajam Vencanja
1.12.2009 10:59:39   
Anck Su Nmaun
Za vikend se odrzava sajam vencanja  n Novom Sadu u Hotelu Park, razmisljala sam da idem ali neznam da liu je to mozda samo izlozba vencanica? U tom slucaju ne bih isla!
Da li je neko od vas mozda bio na tim sajmovima? Da li bi tu moglo svasta da se nadje vezano za samo oblacenje do organizacije sala i sl.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sajam Vencanja
1.12.2009 11:13:34   
Anoniman
KLIKNI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sajam Vencanja
1.12.2009 11:17:23   
Anoniman
Biće svašta kao što vidiš:
- 50 venčanja
- revija "nekad i sad"
- 70% popusta na sve kupljeno
- muzika i vino

Sviđa mi se! user posted image

Jel ovo prva godina da se organizuje? Nisam do sada čula za ovo, pre koji dan sam videla na bilbordu, i zaboravila da pogledam posle na netu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sajam Vencanja
1.12.2009 11:18:19   
Anck Su Nmaun
Da, i ja sam to videla na bilbordu  user posted image tako sam i saznala za to! znam da ima u BG ali mislim da je prvi put u NS!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sajam Vencanja
1.12.2009 11:19:51   
Anoniman
Da, ima neke slike u Galeriji na njihovom sajtu, ali mi se ne čini da je slikano u NS. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sajam Vencanja
1.12.2009 11:21:35   
Anck Su Nmaun
jao diiiivno bice svastaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... al pise Beograd ispod svake slike user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sajam Vencanja
1.12.2009 11:25:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

al pise Beograd ispod svake slike user posted image


user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sajam Vencanja
1.12.2009 11:26:13   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sajam Vencanja
12.1.2010 11:12:10   
jacagoga
Da li neko zna kada ce biti sajam vencanica u BG ove godine
I da li se moze iznajmiti vencanica koja mi se svidi na sajmu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sajam Vencanja
18.2.2010 21:59:51   
vesnakg
Ja sam bila na Sajmu vencanja u Kragujevcu proslog vikenda i bilo je super! Svasta nesto se moglo videti. Meni su se dopale knjige gostiju, odredjene pozivnice (posebno one u epruveti), i cvetici.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here