|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povišen CRP
17.7.2018 16:04:42   
Maraj
Imam i ja pitanje.
Pre 3 dana sam se porodila. Bebi 3.dan radjena kks i crp. Ima povisen bilirubin pa ostajemo na suncanju, ali i crp koji je 13. Dr kaze da je na granici i da se i sutra ponovi. Bas me strah. Samo da ne raste. Ne znam ni sta bi mogao da bude uzrok .... porodjaj obavljen cr. Sve bilo ok....


< Poruku je uredio Maraj -- 17.7.2018 16:06:43 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Povišen CRP
17.7.2018 22:56:31   
isidora88
Maraj normalan crp je do 5. Ovo je prilicno niska vrednost i ako ne raste nije nista zabrinjavajuce. Ukoliko skoci moze biti neka infekcija.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Povišen CRP
18.7.2018 5:25:33   
Maraj
Hvala ti isi.
Jedva cekam danas nalaze i vizitu da vidim sta ce reci

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Povišen CRP
18.7.2018 9:47:52   
IvanaSK RR
Maraj, javljaj!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Povišen CRP
18.7.2018 13:56:08   
Maraj
Dakle ipak je skocio crp sa 13 na 18.8. Ostajemo i dalje. Zasejali su tu kulturu koja se ceka 4 dana.... u medjuvremenu prima kroz braunilu pentraksil na 12h i amikacin na 24h

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Povišen CRP
18.7.2018 14:40:38   
IvanaSK RR
Ljubim vas, držite se obe ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Povišen CRP
18.7.2018 18:17:26   
milicicak
Maraj, bas mi je zao. Izdrzite jos malo. Svakako je bolje da ste u bolnici pod nadzorom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Povišen CRP
18.7.2018 18:51:34   
lesli
Maraj, bice to dobro. Uhvaceno je na pocetku, uveli su joj ab, pod kontrolom ste...jedino je bezveze sto vam je neplanirano produzilo ostanak.
Ali da ona bude dobro, pa ces sve dalje lako. user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Povišen CRP
20.7.2018 16:17:06   
Maraj
Ne napisah da je crp pao na 8. E sad oni su pored crp-a taj dan izvadili i hemokulturu. Danas stigao nalaz stafilokoka. Pedijatar je opet uzeo nalaz na hemokulturu. Kaze da sumnja na kontaminaciju jer je bakterija prisutna sama po sebi na kozi. Ali nas ne sme otpustiti iz porodilista bez te ponovljene hemokulture i da je naravno ok. Eto..... sad cekamo. Najverovatnije ponedeljak. Ja isto zelim da verujem da je kontaminacija sa koze. S super izgleda. Sisa, spava.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Povišen CRP
21.7.2018 0:08:18   
IvanaSK RR
Maraj, super sto je pao. Bice to sve dobro, pa u ponedeljak svojoj kucici..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Povišen CRP
21.7.2018 10:34:48   
Maraj
Jutros vadili crp i kks. Rezultat crp 4 user posted image
Ona prima antibiotik jos danas i sutra. U ponedeljak cekamo ponovljeni rezultat hemokulture pa Boze zdravlja kuci. Ja verujem da e nalaz biti ok da je prosli bio kontaminiran im je danas crp 4

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Povišen CRP
21.7.2018 11:14:01   
IvanaSK RR
Super, bas mi je drago user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Povišen CRP
21.7.2018 13:50:05   
Rosita
Super maraj!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Povišen CRP
21.7.2018 22:55:56   
vocicana
Divne vesti Maraj, ja sam sada ocekivala da neko drugi pise a ne ti. Samo napred, idete kuci jos za malo vise od 24 sata.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Povišen CRP
11.9.2018 9:06:49   
vocicana
Evo I mene ovde.
Doktori, 5 puta u tri dana, vadjenje krvi, mom sinu CRP 116. Usledio je pregled na Decijem odeljenju, na moje insistiranje I slikanje pluca, jer je I dr cuka kao oslabljeno disanje na desnoj strain. Nema upale pluca, ali bi je bilo da smo sacekali jos samo jedan dan.
Danas vadimo opet sve komplet, vise mi ga je zao iskrena da budem. Ako redovno bude sve ok, ici cemo ipak samo na Zlatibor, toliko smo se izmaltretirali nas dvoje, da ce dete da se slogira vise od belih mantila.
Dobili smo Pancef, a s obzirom da nije bio bolestan ravno godinu dana, odlivcno je odreagovao, odmah nakon prve doze temp nema vise. Razjeo se fino, veseo je, inhaliramo se jos sada I cao vise.
Nisam verovala koliko im se sve tako brzo izdesava, da su tako maeni nezni, msm znam ali sada sam I prakticno to dozivela.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Povišen CRP
11.9.2018 9:51:37   
Rosita
Joj voci. Mogu misliti. Crp grozan. Super da je sad dobro!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Povišen CRP
11.9.2018 9:59:09   
Maraj
Voci dobro je da je pancef krenuo da radi svoje.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Povišen CRP
11.9.2018 10:25:42   
vonavoj
U bre,bitno da je vec bolje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Povišen CRP
21.7.2019 19:35:46   
MimaKos
Nama su zbog zutice radili u bolnici , bio blago povisen ali nas hvala Bogu pustili kuci kad i ostale bebe.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Povišen CRP
25.7.2019 12:08:06   
vocicana
CRP C reaktivni protein je faktor upale, manje ili vece, uvek je najmerodavniji nalaz leukocitarne formule iz kks, sasvim dovoljno da se vidi sta je i kako. Ukoliko su limfociti u padu, uvek je virusna infekcija, porast Le bakterija, kao i kod monocita i neutrofila, sve ima svoje. Ali je vazno samo da se smire i mame i deca i da se sto pre izdiferencira u cemu je fora.
jadna deca vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Povišen CRP
11.4.2020 11:26:27   
Nevenaa
Mpjoj bebi je bio uvecan crp, 10 je imao, ispod 5 je normalno , niko nije znao da mi kaze od cegs je  ali je primao antibiotike i ppsle 3 dans mu se spustio.. 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here