|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 16:18:57   
Ana RR
Uh glavobolja... Von, skroz te razumem. Mene boli na početku ciklusa i obavezno na kraju. Tj pred ciklus i boli dok ne krene, ne pomaže lek.

A sad na moru jedno veče me toliko bolela glava, vraćali se iz obilaska jednog seoceta. Hiljadu znojeva me oblilo u autu, počele ruke da trne, to mi je znak da me hvata nesvestica. Ne znam kako sam živa stigla do kuće i do kupatila, povraćanje i proliv. Grozno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 16:23:57   
vonavoj
Sad sam popila rapidol,a pre spavanja cu mydocalm,jos jedan..nadam se da je to to..da ce me prestati,jer mi se i ciklus zavrsio.Mene sad ne boli kad dobijem,krene drugi dan,i tako naredna 3 dana..i.obavezno kad je ovulacija..sta li cu u klimaksu da radim.Ali to nije glava,to je ykocenost ramena,vrata..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 18:24:44   
Maraj

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Maraj,ti si pocela da radis😩😩😩

O da.... evo i nova skolska godina je skoro pa tu...
Moji cuvaju S. L u vrticu...i tako...sad cu videti kako ce nam biti od septembra...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 19:04:20   
MimaKos
Oooh mene glava boli ovihbdana i gledam da pobegnem od lekova, mislim da je od umora.. mm opet zaglavio na poslu, ceo dan sam sa njima, vodila ih u set_nju, ali i dalje im je dosadno kuci..


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 19:08:24   
Maraj
Ma mene i alergija stisla. Na ambroziju. Ne pijem lekove jer S sisa...tako dame glava boli od zapusenosti, duvanja nosa i kijanjauser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 20:12:43   
MimaKos
Maraj, ti i ja  na limunadi, meni samo to.pomaze :))


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 20:30:26   
pari
Glavobolja je baš grozna...ja imam sreće da me jako retko boli i kad me boli,uglavnom je od sinusa.Ja treba sutra da dobijem što je taman pošto smo uspeli i danas da se okupamo i na plaži i u bazenu...večeras idemo nazad...Ovde je jako lepo...i baš bismo voleli jednog dana da živimo ovde ili negde gde je ovako toplo cele godine...
Maraj,ti već radiš? Baš je proletelo...
Puno vas sve pozdravljam!


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 21:26:19   
Maraj
Da pari...proletelo porodiljskouser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 21:31:42   
pari
I meni je neverovatno kako leti vreme...evo T će još malo 15 meseci...

Jedna sličica od danas...fantazija...
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 21:39:07   
MimaKos
Auuu Pari, pa ovo je fantazija 😍🤗😍


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 21:41:04   
pari
Da,imamo sreće stvarno i zahvalni smo 😊



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 21:55:38   
nata11
Mame imam jedan problem. Moje dete ne voli voznju i set_nju. Jeste mala, tek napunila 2 meseca ali svaka popodnevna set_nja se isto zavrsi. Krenemo i fino se vozi do grada, set_amo 20-30 min ona drema i onda njoj dosadi i krece dreka.  Malo je bolje ako je okrenuta da gleda napred alinza to je premala. Voznja do kuce je posebna prica. Ako smo se duze zadrzali ona prevristi pola puta.

Grcevi naidju povremeno ali ovo se vidi po njoj da nije od grceva. Nadjem se na muci sta da radim. Da je vadim iz sedista nebezbedno, da je slusam da vristi ne mogu... 



_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:15:47   
dunja RR
Nato, jel si ovo mislila na kolica ili na kola (bold dole)?
Ako se radi o kolicima, moja M samo napred gleda od starta, nemam opciju da je okrenem ka sebi i nepotrebna mi je, radoznala je i neka gleda svet kada smo napolju, mene ionako stalno gleda kući, ne mora i dok šeta.

I M ponekada dosadi šetnja, pa je izvadimo, nosimo, dam siku nekad nu parku, vratimo je posle u kolica, meni je to normalno, ali mi ostajemo napolju po 3-4-5 sati. Samo šetamo ne idemo kolima, i nekada se vratimo tramvajem.

IZVORNA PORUKA: nata11

Mame imam jedan problem. Moje dete ne voli voznju i set____nju. Jeste mala, tek napunila 2 meseca ali svaka popodnevna set____nja se isto zavrsi. Krenemo i fino se vozi do grada, set____amo 20-30 min ona drema i onda njoj dosadi i krece dreka.  Malo je bolje ako je okrenuta da gleda napred alinza to je premala. Voznja do kuce je posebna prica. Ako smo se duze zadrzali ona prevristi pola puta.

Grcevi naidju povremeno ali ovo se vidi po njoj da nije od grceva. Nadjem se na muci sta da radim. Da je vadim iz sedista nebezbedno, da je slusam da vristi ne mogu... 





< Poruku je uredio dunja RR -- 21.8.2019 22:19:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:33:30   
vonavoj
Pari,uzivajte! Prelepo+tu bi mogla ds zivim.Nato,pazi,iz iskustva sa troje dece,svi razliciti..nikad,ali nikad ih nisam vadila iz As u kolima..jednom izvadis,urlace i trazice svako malo..Moj M je preurlao put do Hr,7h..plakao je 2h..kad smo krenuli gledao,jeo,i y plac..stani,pauza,voda,presvuci,kreni.on opet..stani,payza..on opet..reko vozi..dok nije zaspao,prosto my se spava,a ne zna da zaspi..a ne zeli da sedi..ali,on je vec veliki..imao je 10 meseci.Ona je isuvise mala da bi zelela da ustane. Mozda joj je toplo? Stavi joj igracke ispred nje,zveckaj joj..ne vadi je,pa sta i da place,nece joj nista biti.zaspace😂😂
I jos jedna bitna stvar,ne sedi pored nje..sedi napred,nikad se nisam vozila sa njima (lazem,jednom jesam,putovali u Hr kad je Joka bila mala,jer jr moj tata bio napred, trazila je non stop kod mene). Znaci kad ne vidi nikog,nece traziti da je vadite iz sedista. A za kolica ne znam u cemu je stos,mozda isto igracke.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:36:09   
vonavoj
A sto je premala da se vozi unapred? Moja kolica i nisu mogla drugacije i nista im nije falilo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:41:07   
nata11
Dunja na kolica sam mislila.  Sediste je propisno vezano ali cak i tu popustim pa je okrenem u njemu ka meni.


Von plasim se mala je, nemam ono ogledalo, sta ako se zagrcne ili sta znam, pocinje i da zvace one trake od auto sedista...  A i malo vise je mazimo pa nas trazi uvek pogledom. 
Vozamo se celi dan po dvoristu, po ulici ne mogu vrelo je svuda beton bez hlada a do grada moram kolima. 



_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:42:04   
nata11
Otkud znam tako pise u knjigama 🤣


Mene si nasla da ispitujes novopečenu mamu. 😀

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:47:22   
vonavoj
Mani se knjiga😂😂Ona te trazi pogledom i zato place i trazi i iz sedista i iz kolica. A cuces je ako je zagrcne,ona ne jede nista da bi mogla da se zagrcne a ti je ne vidis. Opusti se😁 (lako je reci,znam,ali ja nisam panicar)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:50:08   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pari,uzivajte! Prelepo+tu bi mogla ds zivim.Nato,pazi,iz iskustva sa troje dece,svi razliciti..nikad,ali nikad ih nisam vadila iz As u kolima..jednom izvadis,urlace i trazice svako malo..Moj M je preurlao put do Hr,7h..plakao je 2h..kad smo krenuli gledao,jeo,i y plac..stani,pauza,voda,presvuci,kreni.on opet..stani,payza..on opet..reko vozi..dok nije zaspao,prosto my se spava,a ne zna da zaspi..a ne zeli da sedi..ali,on je vec veliki..imao je 10 meseci.Ona je isuvise mala da bi zelela da ustane. Mozda joj je toplo? Stavi joj igracke ispred nje,zveckaj joj..ne vadi je,pa sta i da place,nece joj nista biti.zaspace😂😂
I jos jedna bitna stvar,ne sedi pored nje..sedi napred,nikad se nisam vozila sa njima (lazem,jednom jesam,putovali u Hr kad je Joka bila mala,jer jr moj tata bio napred, trazila je non stop kod mene). Znaci kad ne vidi nikog,nece traziti da je vadite iz sedista. A za kolica ne znam u cemu je stos,mozda isto igracke.



Takođe, Nikad nisam sedela pored njih. Sedela sam napred.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:51:44   
dunja RR
Nato, meni su i stara S kolica i sada nova od M koja su fenomenalna imala samo opciju da beba gleda napred, i stvarno mislim da je nepotrebno da gledaju ka nama.
Moja sada se set__ih imaju prozor gore, ali ga sada ni ne otvaram, više sam doduše virala do je bila manja, ali ni to nisam prečesto.
S vremena na vreme pogledam šta radi i to je to.
Mislim da je to okretanje ka nama nepotrebno, bebe su istraživači i trebamo im dozvoliti da to budu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.8.2019 22:53:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 22:55:24   
Sanjica26 RR
Dunja, promen tikeri za Milicu. user posted image

I ti Nato stavi tiker.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 21.8.2019 23:11:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 23:17:41   
vonavoj
Probaj da joj nisi u vidokrugu,bice mirnija.Razumem te,novopecena mama,brines,

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 08/19
22.8.2019 6:04:03   
Duškić
Dobro jutro! Pari, bas fantazija.
Nato,user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 08/19
22.8.2019 9:03:48   
emicaa
Mame dobro jutro.Dora je u skolicu,D i ja opet danas imamo cas fizickog.Jos malo pa idemo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 08/19
22.8.2019 9:13:23   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mani se knjiga😂😂Ona te trazi pogledom i zato place i trazi i iz sedista i iz kolica. A cuces je ako je zagrcne,ona ne jede nista da bi mogla da se zagrcne a ti je ne vidis. Opusti se😁 (lako je reci,znam,ali ja nisam panicar)




U pravu si Von, nece se zagrcnuti Nato. Probaj pa prati , dosadno maloj mazi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here