|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.9.2019 19:18:27   
emicaa
Ja sam za to da nam posalje novu fotku pa da se svi zajedno veselimo 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.9.2019 20:17:17   
Sisolinos
Hocu.. samo cemo sacekati ponedeljak kada bih trebala da (ne)dobijem i da vidimo, javljam se sa slicicom nadam se cistom i jasnom 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.9.2019 12:21:23   
flamingos
Mislim da ima druge linije.Javi,držim fige.Srećnoooo!!


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.9.2019 22:39:52   
Mirko Svirko
I ja mislim da ima dve linije. U svakom slucaju SRECNO ❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.9.2019 14:25:09   
Sisolinos
Hvala divni ste! Javljam se sutra 🧡


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 7:49:43   
Sisolinos


user posted image

(odgovor članu Sisolinos)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 7:50:23   
Sisolinos
Pa sad i nije nesto jasnija 😂


(odgovor članu Sisolinos)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 7:56:04   
Milena18
Vidi se druga crtica. Jeste bleda, ali se vidi.


(odgovor članu Sisolinos)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 8:45:06   
emicaa
Sisolinos vidi se vidi 😊 bez natezanja ociju i zagledanja je vidljiva 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 8:49:26   
Sisolinos
Emicee 🤗... Ostaje mi onda betu da uradim 😍


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 9:14:02   
bubulence
To je to, trudnoca ali mala❤️


(odgovor članu Sisolinos)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 13:31:15   
Sisolinos
Zeneee i krv pokazuje 65, nestoo trudna 😍


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 14:20:18   
vonavoj
Jasnija je,cestitam!

(odgovor članu Sisolinos)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 14:32:01   
Mirko Svirko
Vidi se..Cestitam!Ja kad sam radila test bila sam 8 nedelja. I stalno osecala neki sladak ukus u ustima. Pa je krenulo povracanje. Posto do posla idem autobusom nekih 10min to je  bilo toliko kriticno i mislila sam da cu svakog trenutka da se ispovracam po nekome. I onda je usledio test i dve linije isto kao tvoje, jedna bleda, a jedna se bas videla. Ali je ginekoloski pregled potvrdio. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.9.2019 15:57:12   
Sisolinos
Mirko Svirko hvala, meni ovo nije prva trudnoca od simptoma imam samo bolne grudi toliko da peku koliko bole i interesantno da sam ovaj put imala gorusicu... A nju sam imala u dve prethodne ali tek negde u 6.  mesecu.. Zato sam i posumnjala jer inace nemam je nikada 😊


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.9.2019 9:17:24   
emicaa
Sisolinos cestitam 😊 sad nam se preseli u temu za trudnice 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sisolinos)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.9.2019 11:17:34   
vocicana
Crstitam Sisolinos, bravo. Uradi jos ibetu kroz nedelju dana i brisi u user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Znaci trudnoće III deo
14.12.2019 13:42:35   
Dragce86
Meni se gadilo kad sam prala zube, kao da cu da povratim i imala sam bolove u grudima i jaaaako mi se spavalo :D

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Znaci trudnoće III deo
14.12.2019 13:45:47   
Slavkic
Ja uopste nisam imala znakove trudnoce osim sto mi je ciklus kasnio


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.2.2020 21:39:31   
princezicaaa
Evo da vam se i ja pridružim, počela sam da čitam od početka šta ste sve pisale i vidim da je sve možda, a možda i nije. Pa me interesuje, ako moze neka da mi kaze da li je imala sličan simptom kao i ja. Menstruacije su mi redovne na 29 dan, prošli mesec mi je kasnila 6 dana i dobila sam, trajala je 6 dana. Međutim, dešava mi se od prestanka menstruacija da mi se odjednom samo pojave glavobolje, koje prodju posle nekih petnaest minuta, često mokrim, idem na nekih pola sata do sat vremena u wc, nesanica, traženje limunade, sinoć sam u jedan ustala i pravila limunadu, muče me glasovi, previše spavam, što u mom slučaju je retkost,sada mogu da spavam po ceo dan, a kada sam budna osećam se pospan, temperatura 36,9 evo i sada sam je merila, inače mi je normalna temperatura 36,6. Po kalendaru bih trebala da dobijem za 4 dana, ali nemam nikakav simptom PMS-A. I da, smucio mi se cimet i imam u ustima bljutav ukus,čak i šta više mi se zgadila banana koju sam obožavala da jedem. Izvinjavam se na dugom postu. I zahvaljujem se na odgovoru. 

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.2.2020 22:07:31   
smeško
Princezice, kao sto si napisala, moze biti i ne mora. Ja nisam imala bilo kakve znake. Kasnije mi se stalno spavalo npr. Cek, u prvoj sam imala glavobolju, da. I neznatno povisenu T, do 37.5. U drugim nisam. Uradi betu za dan, dva. To ti je jedino merodavno.


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Znaci trudnoće III deo
1.2.2020 23:54:02   
vonavoj
Pms,trudnoca,sve sy isti simptomi..beta i test su najbolji pokazatelj..3 trudnoce,sve razlicite..nijednom nisam bila 100% sigurna..da ne kazem da sam 2 puta mislila samo sto nisam dobila,i tako sam se i osecala..kao samo sto nije.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Znaci trudnoće III deo
2.2.2020 6:19:11   
princezicaaa
Hvala vam na odgovoru, drago mi je da mogu sa vama da podelim, znači mi mišljenje, pogotovu iskusnih. Nama bi bila prva i bili bi presrećni. Evo celu noć sam se vrtela, muči me nesanica, toalet, vrtoglavice. A sto se tice trudnoce, ne znam nista, jedino sto čitam na forumu da su simptomi kao u PMS-u. A ja nemam čak ni PMS simptom. 🤣


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Znaci trudnoće III deo
2.2.2020 8:46:24   
branki*
Prinzecice, navijam da jesi. Uradi testo dana kada bi trebalo da dobiješ. Nema baš sigurnih znakova trudnoće, p ogotovo tih ranih.ja se sećam da su me grudi baš bolele i malo otekle.eto to .mada,to može i kod pms-a da bude.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Znaci trudnoće III deo
2.2.2020 8:49:30   
princezicaaa
Brani, hvala na odgovoru. Evo noćas sam imala nesanicu, celu noć sam se samo okretala po krevetu, jutros glavobolja, trčanje u toalet. Videćemo, ima još par dana pa ćemo uraditi jedan testic ili odmah BHCG. Ali mi prija sa vama da se dopisujem i da čujem vaše savete i vaše simptome koje ste imali. 🤣😘💋


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here