|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 8:25:38   
Lu

IZVORNA PORUKA: nenja22

iliti brza torta od istih user posted image

elem, ovo je totalno bilo pravljeno odokativno, ali je ispalo super ukusno, a nekako računam da mogu i raznorazne varijacije na temu da se prave, pa eto, da podelim...

ispekla sam nekih 15ak palačinki
"fil" je mešavina mlevenih oraha, keksa i čokolade za kuvanje, tj. ove tri stvari sam dodala u blender i izvrvrtala, tj. sitno iseckala, a onda u to dodala i vanilin šećer i malo cimeta.
u sud vatrostalni ređala palačinku, posipala ovim filom i tako redom, mislim 10ak komada, a ostale premazala medom i malo još čoklolade za kuvanje narendala preko i urolanim popunila rupe sa strane...ako je sud okrugao kao i palačinke, onda može i bez ovoga, nego da se ređa do kraja koliko palačinki ima.
onda sam ovo prelila mešavinom ostatka ovog fila, u šta sam dodala jedno dve kašike kisele pavlake i mleka otprilike, tako da kad se palačinke preliju, onako ogreznu u to...i na kraju jednu bananu iseckala na kolutove i poređala preko. zapekla na nekih 200 stepeni dok to mleko nije uvrilo, tj. jedno 10-15 minuta

još da sam imala šlag, ili neki sladoled čak da odozgo onako malo zamažem, ihaj, ali i ovako je super

user posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 8:34:51   
nenja22
nisam uopste proverila ima li tema, pardon user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 8:37:38   
Lu
E vidiš ja slučajno naletih na temu a večeras imam goste baš onako "poguzije"user posted image (to ja njima onako od miljauser posted image ), mogla bi da ih iznenadim sa ovom bombomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 8:49:37   
minna
Jao bas bih mogla za vikend da pravim, samo ja vise volim slanu varijantuuser posted image Sad sam bas gladna pa mi se jede odmaaaaah

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 8:56:09   
indy_25
Mmmm sto ovo dobro izgleda meni gosti sutra dolaze i pravicu ovo user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 10:10:00   
Shishica
Ooo Nedjika!!!! Puna mi usta socnosti kad gledam sliku i zamisljam unutra orahe i ostaloooo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 16:19:28   
liliana
Neđo, a mogu li lešnici umesto oraha (ja ih baš ne volemuser posted image ) i kako ih savijaš-ono -obično ih urolaš ili?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 16:29:52   
Anoniman
Mogu lešnici, što da ne. Obično ih zamotam, pa naslažem 2-3 reda. Bitno je da se ne filuju palačnike previše, jer onda budu preteške, jedva jednu da pojedeš. Ja ću ovih dana sa zaslađenim sirom da pravim.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 16:33:20   
liliana
Joj, ovo moram probati.
A kak sa zaslađenim sirom? Koji sir koristiš?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 16:35:28   
Anoniman
Kao za gibanicu, onaj sitni mladi. Dodaš šećer, probaš da vidiš koliko treba, pa kad zasladiš dovoljno, onda u to dodaš jaje, i time puniš palačinke. Kad ih naslažeš preliješ sa umućena 2-3 šlaga, da prekrije palačinke i zapečeš. Divno je user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 16:48:47   
liliana
Joj, bre, sad si me zaintrigirala-moram ovo što pre da pravim i jedno i drugo!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zapečene palačinke
23.3.2012 16:50:44   
Anoniman
user posted image Te sa sirom budu baš fine kremaste, ali moj favorit su sa orasimauser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zapečene palačinke
30.10.2016 15:50:46   
Anck Su Nmaun
Pravim i kao mini pice
U placinku sunkarica, sir kecap, mogu i kiseli krastavci
umortam, poredjam po tepsiji i prelijem pavlaka+ jaja dva-tri

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here