|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.2.2012 23:12:30   
pepeljuga
Madre, ja imam taj Memory. Ako si spavala do sada na prostirci, uzmi taj, ni on ti nece biti dovoljno mek. Mi smo prvo spavali na prostirci, sad kad smo se preselili uzeli smo dusek, vec sam pisala u nekoj temi da ja nisam bas toliko fascinirana. Ok je ali isto toliko ok mi je bila i prostirka. Valjda sam ocekivala previse pa zato user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 28.2.2012 23:13:35 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dormeo dušek za krevet
28.2.2012 23:22:52   
madre
znaci, u poredjenju sa prostirkom dusek je tvrdji?



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dormeo dušek za krevet
29.2.2012 6:30:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash


IZVORNA PORUKA: Lu RR

Na putovanju sam i odlučila da ga kupimuser posted image
Nakon spavanja u hotelskom krevetu (zamisliuser posted image  )shvatila sam koliko mi patimo svoje kičme kod kuće i ODMAH smo ga naručiliuser posted image

Na putovanju ste imali Dormeo?

Ma kakvi, nego kažem ti kad je hotelski madrac bio udobniji od našeg koji smo imali kod kuće, možeš misliti na čemu smo spavali, a sve zato što nismo tome pridavali toliko važnosti, a mm stalno kuka kako ga bole leđa, sad više neuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dormeo dušek za krevet
29.2.2012 6:32:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: madre

znaci, u poredjenju sa prostirkom dusek je tvrdji?



Ja sam kupila taj 2+12, meni nije mekan, a imaš probu mjesec dana pa vidiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dormeo dušek za krevet
25.4.2012 21:55:07   
cockic
mi imamo bracni na kom spavaju sad tata i sinuser posted image

a ja spavam na nekom S koji je otisao skroz i ima zicano jezgro.uzas

e sad planiram da uzmem do petka za mene.jer me ledja ubise

mi imamo comfort taj bracni i super ja sam na njemu spavala
obe trudnoce i super mi je.odgovara mi tvrdoca.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dormeo dušek za krevet
14.8.2012 14:50:30   
Shishica
Hajde da dignem temu. Ima li jos iskustava i oni koji su odavno pisali sta kazu sada?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dormeo dušek za krevet
14.8.2012 23:37:29   
madre
meni je nekako i dalje tvrduser posted image (ona varijanta 2+12)

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dormeo dušek za krevet
15.8.2012 6:49:03   
Anoniman
Mi svi imamo Dormeo i svi smo zadovoljni.

Ja sam nedavno za decije krevete kupila duseke misleci da su italijanski, a ono prave ljudi u Cacku. Super su, mnogo su mi se svideli a i svima koji su spavali na njima. Kreveti su 190 cm, to kad Gile malo poraste a u medjuvremenu da spavaju ovi gostujuci. Ja sam pomesala te prospekte i istripovala se da kupujem italijanske user posted image To sam preko arhitektice, ali imam kontakt i flyer tih proizvodjaca, ako neko hoce, poslacu mu na pp, ne znam da li smem ovde da kacim.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dormeo dušek za krevet
15.8.2012 11:48:39   
cockic
ja sam zadovoljna comfort se valjda zove tvrdji je ali super imamo i na bracnom i na manjem krevetu na kome ce kasnije spavati petrar.uzela sam ga pre dva meseca mislim da je bio oko 19000 a sad je valjda 17000 ali  ih nema vise.stize nove generacije dormea.ovaj je bas starija pa ga vec povlace ali meni je super.mada cena ovog novog silver ako se ne varam dimenzija 190-90 ko sto ja imam je blizu 30 000 bas puno.a mm i ja na bracnom smo uzeli 140-200 ali taj smo uzeli pre dve i po godine.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dormeo dušek za krevet
15.8.2012 11:57:05   
Gejsha
slažem se, nikako da se naviknemo! user posted image
IZVORNA PORUKA: madre

meni je nekako i dalje tvrduser posted image (ona varijanta 2+12)


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dormeo dušek za krevet
15.8.2012 14:21:05   
Shishica
Ja razmisljam zbog deteta, ali i meni bi strasno trebao dusek dobar, budim se sva ukocena, kukovi me razvaljuju user posted image

A niko ne napise koliko dugo ga ima... to bi ipak trebalo isprobati da znas da li hoces meksi ili extra tvrd user posted image

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dormeo dušek za krevet
15.8.2012 15:37:29   
Susumige
Mi smo pre nekih 5 godina uzeli Dormeo comfort i to tako sto sam ja ishisterisala da ne mogu da spavam vise i isli smo za NS i vukli dusek 160x200 u jugicu user posted image
I prvu noc ja sva srecna zaspala a ujutru kao da imam pritku a ne kicmu . Uzas !! Mm me pita kako si spavala ...a ja cutim ko zalivena , gde smem da kazem da me ubijaju ledja user posted image .Par dana mi bas nije bio prijatno ali posle toga i dan danas spavam kao top . Prezadovoljna sam i sigurno cemo uzeti i za deciju dormeo .

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dormeo dušek za krevet
15.8.2012 15:49:21   
Anoniman
Neša spava na njemu više od dve godine, ja sam preprezadovoljna. Nismo uzeli onaj najtvrđi, ali je dosta tvrd. Spavala sam na njemu nekoliko puta i baš mi je prijalo, nadam se da ćemo uzeti jednog dana i namauser posted image

(odgovor članu Susumige)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dormeo dušek za krevet
21.8.2012 12:56:47   
Shishica
Dvoumim se izmedju OVOG ALOJA i OVOG CARBON
Drugi je skuplji za citavih 5000... ali su mu nekako bolje karakteristike..cini mi se..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dormeo dušek za krevet
22.8.2012 22:55:41   
Lu
IZVORNA PORUKA: Shishica

Hajde da dignem temu. Ima li jos iskustava i oni koji su odavno pisali sta kazu sada?

Zadovoljna i nakon godinuuser posted image
Gdje god prespavam osjetim razliku, ne mogu da kažem sad ni da mi je mekan ni tvrd, onako je tamanuser posted image
Ovaj 2+12, on i jeste neke srednje mekoće i prilagođen spavanju u raznim položajima, bla, bla...


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dormeo dušek za krevet
16.9.2013 15:36:15   
minnica
Mi smo se ponovili dušekom Siena, koji je sad na akciji. Ja sam zadovoljna i prija mi spavanje na njemu. Pre njega smo imali neki sa žičanim jezgrom koji je skoro potpuno propao za 5 godina. user posted image Pri tom ni mm ni ja nismo nešto jako teški, niti je taj dušek bio jeftin, naprotiv.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.9.2013 16:10:00   
netsi

IZVORNA PORUKA: minnica

Mi smo se ponovili dušekom Siena, koji je sad na akciji. Ja sam zadovoljna i prija mi spavanje na njemu. Pre njega smo imali neki sa žičanim jezgrom koji je skoro potpuno propao za 5 godina. user posted image Pri tom ni mm ni ja nismo nešto jako teški, niti je taj dušek bio jeftin, naprotiv.

Minice molim te opisi koliko je tvrd dusek Siena. Ja se razmisljam vec nedeljama izmedju njega i Aloa Vere a problem je jer Sienu ne mogu nigde da probam. Neki mi kazu da je malo meksi od Aloa Vere a neke prodavacice ga dozivaljavaju srednje tvrdog. Meni treba tvrdji i samo me akcija mami da kupim Sienu na slepo...user posted image
Hvala!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dormeo dušek za krevet
20.9.2013 16:35:05   
minnica
Ne znam kakav je u odnosu na aloe, ali je čini mi se malo mekši od ong carbon, ali opet dovoljno tvrd. Nemam onaj osećaj upadanja u dušek, što ne volim.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu netsi)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dormeo dušek za krevet
23.9.2013 8:29:56   
netsi
Ipak sam kupio Aloe Vera i za sad je tvrd i odlican :) user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dormeo dušek za krevet
30.12.2019 18:48:15   
mama Jo
Mozete li da mi preporucite dusek za deciji krevet? Koji da uzmemo, je l' uzimao neko skoro?
Dormeo, ali i drugi proizvodjaci dolaze u obzir?
Nismo kupovali godinama, ne znam sta i gde da gledam.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu netsi)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dormeo dušek za krevet
30.12.2019 21:18:28   
vonavoj
Mi smo uzeli u jysk,bio je 12.000 na akciji,inace je 30.000..slagacu te koji je..nesto f30,lupam.moram da vidim. Odlican je..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dormeo dušek za krevet
7.2.2020 18:30:57   
mama Jo
Von, da nije to mozda ovaj dusek:


https://jysk.rs/spavaca-soba/duseci/duseci-sa-oprugama/plus/disek-90x200-plus-s65-dreamzone


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dormeo dušek za krevet
9.2.2020 18:09:23   
mama Jo
Opet ja o duseku user posted image
Sta mislite da je bolje dusek sa oprugama, samo memorijska pena, ili kombinacija?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dormeo dušek za krevet
9.2.2020 21:07:31   
vonavoj
Nije mama jo taj..mislim da ima oznaku 30 ili 40..mozak mi ne radi vise.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dormeo dušek za krevet
9.2.2020 21:09:20   
vonavoj
Mislim da je gold kolekcija..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here