|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
16.1.2020 15:00:36   
flamingos
Hvala.Glasaj Mirko.Nadam se da se saradnja sa sponzorom nastavlja.Srećno,da i ti osvojiš ovaj predivan poklon paket.Ljubi mališana❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
16.1.2020 16:13:51   
Mirko Svirko
Hvala Flamingos. Jel se nastavlja saradnja sa sponzorom?Objavljivala bi i recepte. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
16.1.2020 23:46:47   
flamingos
Ne znam,stvarno.Javiće redakcija.Lepo bi bilo da se nastavi saradnja❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
17.1.2020 13:28:58   
Filadendronka
Cestitam Flamingos. :) Meni nije stiglo, sad sam opet zvala kurirsku sluzbu. Kazu da traze paket, negde su ga zagubili. Javice posiljaocu ishod putem maila. A kada to niko ne zna. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
17.1.2020 13:56:17   
marketing RR
Fil, nama još ništa ne javljaju, pisali smo im juče ponovo mail.
Tražili su nam ranije da napišemo kako izgleda paket, čak smo im i sliku poslali (slikali smo decembarske pakete koji su vizuelno isti kao novembarski).

< Poruku je uredio marketing RR -- 17.1.2020 13:57:13 >

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
17.1.2020 14:13:31   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Cestitam Flamingos. :) Meni nije stiglo, sad sam opet zvala kurirsku sluzbu. Kazu da traze paket, negde su ga zagubili. Javice posiljaocu ishod putem maila. A kada to niko ne zna. 
Hvala Fil.Ne brini,rešiće to naša redakcija.Baš mi je žao što toliko čekaš i nerviraš se.Meni samo nije stigla Cortina T krema,verovatno uskoro stiže.Ostalo sam sve dobila.Ljubim te❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
17.1.2020 14:39:39   
Filadendronka
Flamingos, mene uglavnom moze da iznervira bezobrazluk, a to je bilo onda kad su rekli da je isporuceno. Sad je druga prica, jasno su objasnili da je paket mozda izgubljen i da ce javiti. Zao mi je samo sto se neko iz marketinga RR toliko cima oko posiljke, a dostavu su uredno platili. Nadam se da ce City express to resiti sto pre. 
IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Cestitam Flamingos. :) Meni nije stiglo, sad sam opet zvala kurirsku sluzbu. Kazu da traze paket, negde su ga zagubili. Javice posiljaocu ishod putem maila. A kada to niko ne zna. 
Hvala Fil.Ne brini,rešiće to naša redakcija.Baš mi je žao što toliko čekaš i nerviraš se.Meni samo nije stigla Cortina T krema,verovatno uskoro stiže.Ostalo sam sve dobila.Ljubim te❤





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 15:13:12   
marketing RR
Dragi naši, nastavljamo sa divnom kampanjom C kuhinja i u 2020. godini, stigla nam je upravo potvrda user posted image

Tako da izvolite, čekamo vas sa receptima, fotkama, savetima, želimo puno sjajnih kulinarskih predloga i u ovoj godini user posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 15:14:41   
marketing RR
Fili, nama se ne javljaju dotični iz kurirske službe, ni na mail ni na telefon, ima li nekih vesti kod tebe?
Moraćemo neki mail direktoru da uputimo, nema druge, ako uopšte i to ima smisla kod njih.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 16:30:14   
Filadendronka
Nisam zvala opet, rekli su da ce se javiti sigurno.  Bas su neprofesionalni. A da se na telefon jave prodje citava vecnost, prosli put kad sam zvala bila sam 3x10min na cekanju. Zvacu ih opet da primenim druge metode isterivanja pravde. 

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Fili, nama se ne javljaju dotični iz kurirske službe, ni na mail ni na telefon, ima li nekih vesti kod tebe?
Moraćemo neki mail direktoru da uputimo, nema druge, ako uopšte i to ima smisla kod njih.




< Poruku je uredio lesica RR -- 27.1.2020 21:02:05 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 16:40:35   
Filadendronka
Otkud se ta haljina nakaci ovde nemam pojma. 😂 Elem, nisam odabrala opciju i odmah mi se javio operater u City express-u. Medjutim nema nikoga od nadredjenih, rekla je da mozemo sutra da se obratimo sekretarici direktora posto nema nikakve informacije o posiljci od 8.januara. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 19:32:57   
flamingos
Divno,bravo za našu RR i C sponzora.Hajde sada glasajte,šaljite recepte.Ja ću u maju,za glavnu nagradu.Pratim dešavanja u C kuhinji.Prepuštam da i drugi dobiju nagrade.Tako da znate da vam nisam konkurencija.Srdačan pozdrav svim mojin drugaRRkama i našoj divnoj redakciji❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 19:43:00   
dunja RR
Ali haljina se pojavila ispod one tvoje rečenice, da ćeš primeniti druge metode, pa je ispalo baš ludo user posted image
OOOk, zovem i ja sutra tu sekteraricu user posted image

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Otkud se ta haljina nakaci ovde nemam pojma. 😂



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 20:38:03   
Mirko Svirko
Ja glasam!A mozda sledeci mesec stavljam recepte...skupljam skupljam slikam...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 20:40:41   
flamingos
Ako Mirko,glasaj,šalji recepte.Srećno.Ljubim te.Ljubi mališana❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 21:05:11   
lesica
user posted image user posted image user posted image user posted image

Recepti ponovo, i stavljajte nešto zdravo. Trebaće mi.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 21:11:59   
flamingos
Hoćemo Lesi.Sve za tebe.Jeste li mi dobro?Ljubim vas punooo❤


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
27.1.2020 21:40:06   
Mirko Svirko
Hvala, Flamingos. Ljubi i ti A 😘

Les, skupljam jos recepte pa cu u februaru da stavljam. Budite nam dobro 💪😙💖

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.2.2020 13:43:28   
marketing RR
Pre nego što objavimo spisak dobitnika C kuhinje za januar 2020. napominjemo da je i za ovog puta bilo diskvalifikacija!
Korisnik srkiniko je objavio već postojeći recept drugog korisnika, što nama prema pravilniku konkursa daje za pravo da ga/je diskvalifikujemo!


U prilogu su uporedne identične fotografije oba recepta

Fotografija recepta korisnika srkiniko
user posted image

Fotografija ranije objavljenog identičnog recepta korisnika petko
user posted image

Kako će recept korisnika srkiniko biti obrisan, pre konačne objave dobitnika uradili smo reviziju rezultata (bez tog recepta), pa je spisak dobitnika C kuhinje za januar 2020. sledeći:

Glavnu nagradu osvaja m2m2 sa 7 unetih recepata user posted image

Dodatne nagrade su osvojili:

1. MamaZox za recept Zacinjeno meso sa 120 poena user posted image
2. petkovica za recept Keks kuglice sa orasima i lešnicima sa 119 poena user posted image
3. kamičak sa 31 glasom datim user posted image


Dragi dobitnici, očekujemo vaše podatke na pp (ime, prezime, adresa u Srbiji i telefon), najkasnije do 9.2.2020.

Da naglasimo da je od 1. januara 2020. krenuo novi krug takmičenja, u trajanju od 12 meseci, tako da se počev od januara pa nadalje, ne mogu ponavljati dobitnici, tj. svaki korisnik može jednom osvojiti glavnu i jednom dodatnu nagradu.
Zbog činjenice da sa istih poštanskih adresa primamo veliki broj prijava, a kako bi dali mogućnost i drugim korisnicima da osvoje nagrade, ograničili smo mogućnost osvajanja nagrada sa iste poštanske adrese, tako da u toku trajanja nagradnog konkursa, a u periodu od 12 meseci, sa iste poštanske adrese (adrese stanovanja), maksimalno 2 korisnika mogu osvojiti nagradu.



(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.2.2020 13:52:19   
srkiniko
Postavila sam NAJVIŠE recepata SVOJIH, pa me zanima kako nisam osvojila glavnu nagradu? Šta ima u tome loše ako meni npr.vlasnik svoje slike da da objavim jednu njegovu sliku, a pritom napišem svoj recept? Stvarno nema smisla šta radite, uopšte niste fer.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.2.2020 13:53:38   
flamingos
Čestitam svim dobitnicima.Uživajte u svojim predivnim nagradama.Postavite slike kad stignu poklon paketi.👏


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.2.2020 14:02:41   
petkovica
Hvala! Poslala sam podatke.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
3.2.2020 18:16:40   
kamičak
Hvala RR i C ❤ Poslati podaci u pp.

(odgovor članu petkovica)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
4.2.2020 21:59:16   
m2m2
Hvala


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
5.2.2020 10:45:18   
Mirko Svirko
Cestitam 🍾

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here