|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:05:38   
Friday
Ćao devojke,
Molim vas za odgovor ako neko zna. Da li Fraxiparine 0,3 može slobodno da se kupi u apotekama bez recepta, ili da idem kod doce da mi da recept ako je neka razlika u ceni? Pošto mi ne odgovara da idem u dom zdravlja svaki dan da li mogu sama sebi da ga dajem? Ako je neko davao sam sebi da li se daje u stomak ili gde je najbolje?
Hvalaaa :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:09:47   
blizanac2

Heeeej! Mozes da ga kupis u apoteci, oko 200 din je komad. Na recept ne ide, nego samo na nalog a to podrazumeva da moras u dom zdravlja svaki dan sto je jako zamorno. Ja ga primam od pocetka, i moram celu trudnocu. Idem u dom zdravlja i dosta kupujem sama. Bockam u nogu sama sebi, a oni mi bockaju u ruke. 
IZVORNA PORUKA: Friday

Ćao devojke,
Molim vas za odgovor ako neko zna. Da li Fraxiparine 0,3 može slobodno da se kupi u apotekama bez recepta, ili da idem kod doce da mi da recept ako je neka razlika u ceni? Pošto mi ne odgovara da idem u dom zdravlja svaki dan da li mogu sama sebi da ga dajem? Ako je neko davao sam sebi da li se daje u stomak ili gde je najbolje?
Hvalaaa :)



(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:24:51   
nata11


IZVORNA PORUKA: Friday

Ćao devojke,
Molim vas za odgovor ako neko zna. Da li Fraxiparine 0,3 može slobodno da se kupi u apotekama bez recepta, ili da idem kod doce da mi da recept ako je neka razlika u ceni? Pošto mi ne odgovara da idem u dom zdravlja svaki dan da li mogu sama sebi da ga dajem? Ako je neko davao sam sebi da li se daje u stomak ili gde je najbolje?
Hvalaaa :)



Mozes kupiti u apoteci sama. 
Meni je najlakse bilo stomak u pocetku i ruke. Noge su bile uzas, najgore za bockanje. 

_____________________________





(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:27:55   
Friday
Heey blizanac,

Hvala ti na odgovoru. Proveravaj malo i privatne poruke :) Znači ti miksaš, malo ideš u dom zdravlja a malo ti kući daješ. Da, sigurno je shit da ideš svaki dan u dz.
Na nozi se daje u butinu sa prednje strane na sredini tako nešto? Veliki pozz

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:29:17   
Friday
Hvala Nato i tebi na odgovoru, mislim da ću i ja u stomak na početku to sam navikla od stimulacije.

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:30:15   
blizanac2

Proveravam, ali nesto nece da mi salje poruke tamo. 😒 Pa da, ne mogu svaki dan da naciljam bas da sam u to vreme slobodna, kuci da bi isla u dom zdravlja. U butinu malo vislje, i malo ka spoljnoj strani butine, trazi da ti pokazu sestre gde da bodes u nogu ili nadji na googlu. 
IZVORNA PORUKA: Friday

Heey blizanac,

Hvala ti na odgovoru. Proveravaj malo i privatne poruke :) Znači ti miksaš, malo ideš u dom zdravlja a malo ti kući daješ. Da, sigurno je shit da ideš svaki dan u dz.
Na nozi se daje u butinu sa prednje strane na sredini tako nešto? Veliki pozz



(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:35:21   
blizanac2

Poslaji mi mail molim te, ne vredi sa privatnim. snezuljak@gmail.com
IZVORNA PORUKA: blizanac2


Proveravam, ali nesto nece da mi salje poruke tamo. 😒 Pa da, ne mogu svaki dan da naciljam bas da sam u to vreme slobodna, kuci da bi isla u dom zdravlja. U butinu malo vislje, i malo ka spoljnoj strani butine, trazi da ti pokazu sestre gde da bodes u nogu ili nadji na googlu. 
IZVORNA PORUKA: Friday

Heey blizanac,

Hvala ti na odgovoru. Proveravaj malo i privatne poruke :) Znači ti miksaš, malo ideš u dom zdravlja a malo ti kući daješ. Da, sigurno je shit da ideš svaki dan u dz.
Na nozi se daje u butinu sa prednje strane na sredini tako nešto? Veliki pozz






(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:40:48   
Friday
Ok, hvala. To znači mora uvek u isto vreme da se daje, vreme koje sam odrediš?

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 10:43:15   
blizanac2

Da, da, u isto vreme.
IZVORNA PORUKA: Friday

Ok, hvala. To znači mora uvek u isto vreme da se daje, vreme koje sam odrediš?




(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 15:19:01   
Tremaroska
Pozdrav svima I  naravno sto biše lepih vesti i uspešnih dana u oboj novoj dekadi! 
Mi smo već polako u lepšem zaletu. Ali opet imam pitanje. 
Obrazac OLK 12 koja komisija izdaje? Ona prvistepena? (Tj na zitnom trgu?) i opet moram tamo da zakazujem? Da li je nekome već stiglo pismo od RFZO i koliko je to trajalo? U poruci sa klinike su napomenuli da sačekam pismo i sa njime odem po uput za stacionarno pa onda nadleznu komisiju. 
Ubiše me ova silna papirologija po komisijama. Ako neko zna pomagajte 😔

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.1.2020 19:37:14   
Despacito
Ćao.. Ako si iz ns.. Procedura je sl. Dobijaš obaveštenje porukom da u narednih 7dana očekuješ poz pismo od rfzo. Ako ne stigne u tom roku, onda zoveš 1'' i preuzimaš lično. Kad stigne pp, kod svog ginekologa u dz odlaziš da ti izda uput za stac.leč.naslovljeno na željenu vto kliniku, a zatim sa ta dva papira + potvrda 2''komisije (BMPO3) ideš u rfzo na šalt_er predaješ papire, a sutradan dolaziš isto tu da preuzmeš OLK12. Poneseš  lk, zk. Od 2.kom čekala sam otprilike 1mes na pp. 
IZVORNA PORUKA: Tremaroska

Pozdrav svima I  naravno sto biše lepih vesti i uspešnih dana u oboj novoj dekadi! 
Mi smo već polako u lepšem zaletu. Ali opet imam pitanje. 
Obrazac OLK 12 koja komisija izdaje? Ona prvistepena? (Tj na zitnom trgu?) i opet moram tamo da zakazujem? Da li je nekome već stiglo pismo od RFZO i koliko je to trajalo? U poruci sa klinike su napomenuli da sačekam pismo i sa njime odem po uput za stacionarno pa onda nadleznu komisiju. 
Ubiše me ova silna papirologija po komisijama. Ako neko zna pomagajte 😔



(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.1.2020 20:36:28   
bokym
Pozz svima.Evo da vam se javim.Zakazana mi je histeroskopija za februar pocetkom tj cim dobijem ciklus da mi zakazu i sledeci mesec ondnosno marta radi vto. Jako ljubazna dr Crnogorac sve pohvale.user posted image

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.2.2020 8:42:40   
Tremaroska
I zene šta ima novo? Mi zakazani za 20 februar. Čekamo. U medjuvremenu je moj ciklus odlucio da zeza, preskočio skroz ovomesecnu menstruaciju. I tako. Ne stresiram, pretpostavljam da će to dr rešiti kad dođemo na prvi pregled taj. 
Šta ima novo kod ostalih.  Jel gurate? 


(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.3.2020 21:36:05   
Zvoncica_
Cao,nova sam na forumu.

Pozdrav svima!Radila sam fet,pre 8 dana mi je bio transfer..vracena su mi 2 embriona stara 5 dana. Danas mi je krenulo smedjkasto-braonkasto krvarenje.. nema crvenih tragova..pa sam htela da vas pitam cisto da li je neka clanica imala slicnih iskustava i da li joj je uspelo?Zabrinula sam se..imam 26godina,mada to i nema pravila..Od terapije imam utrogestan 3x2, estrofem,glukofaz,aspirin i progesteron depo na svaki treci dan..   betu radim za 3 dana.Unapred hvala na odgovorima!🍀

(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 7:39:18   
nata11
Ja bih uradila betu odmah na tvom mestu.


Srecno. 

_____________________________





(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 8:57:30   
Anoniman

Ja mislim na nemas razloga za brigu, da je bilo devojaka kojima se isto desavalo! Ako ne mozes da cekas betu, ti je uradi odmah. I javi kakva je! Srecnoooo! 🍀
IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Cao,nova sam na forumu.

Pozdrav svima!Radila sam fet,pre 8 dana mi je bio transfer..vracena su mi 2 embriona stara 5 dana. Danas mi je krenulo smedjkasto-braonkasto krvarenje.. nema crvenih tragova..pa sam htela da vas pitam cisto da li je neka clanica imala slicnih iskustava i da li joj je uspelo?Zabrinula sam se..imam 26godina,mada to i nema pravila..Od terapije imam utrogestan 3x2, estrofem,glukofaz,aspirin i progesteron depo na svaki treci dan..   betu radim za 3 dana.Unapred hvala na odgovorima!🍀



(odgovor članu Zvoncica_)
  Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 9:55:38   
Zvoncica_
Hvala vam puno!

Sta mislite da li bi test pokazao? Ili je bas rano za njega?A za betu mi napisali 11 dan.. a danas je 9ti..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 10:41:42   
nata11
Beta bi pokazala i 7-og dana. Uvek sam betu vadila 9-tog.

_____________________________





(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 10:43:35   
Anoniman

Po meni je bolje beta i da ne razmisljas, test bi pokazao ali da li se vidi linijica, ili ne, pa lupas glavu i stresiras se bez potrebe. Lepo betu, i odmah znas na cemu si. Ako je pozitivna pokazace je svakako. Ili se strpi jos 2 dana i samo razmisljaj pozitivno! Prosla sam isto, znam sta znaci jedan dan cekanja bete i tih sat-dva do rezultata. Drzim fige! 
IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Hvala vam puno!

Sta mislite da li bi test pokazao? Ili je bas rano za njega?A za betu mi napisali 11 dan.. a danas je 9ti..



(odgovor članu Zvoncica_)
  Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 11:06:53   
Zvoncica_
Uradicu u subotu rano i javljam rezultate!

Znaci bilo je devojaka koje su imale taj smedji iscedak?Ja se nadam da je sve u redu 🙏Zabrinuta jesam i to bas al sta je tu je.. Hvala Vam na velikoj podrsci!!❤

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 14:45:13   
blizanac2

Srecno Zvoncice, samo pozitivno misli! Javi nam kad uradis betu ❤️
IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Uradicu u subotu rano i javljam rezultate!

Znaci bilo je devojaka koje su imale taj smedji iscedak?Ja se nadam da je sve u redu 🙏Zabrinuta jesam i to bas al sta je tu je.. Hvala Vam na velikoj podrsci!!❤



(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 16:57:37   
branki*
jao,ja navijam da si trudna...uradi test,betu,morace da pokaze..kad se setim sebe iz tog perioda...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 20:01:29   
Zvoncica_
Drage devojke,hvala sa ovolikim velikim podrskama!

Meni je danas stalo braonkasto krvarenje koje je pocelo juce ujutru,pa sam otisla da kupim test.Uradim,vidim jedna linija i bacim.Posle mi padne na pamet da pogledam jos jednom i vidim drugu bledu bleeedu crtu..sad ne znam dal je to to..kad lezim nemam skoro simptome a kad stojim,bolucka stomak,noge,ledja..Sta mislite za taj test?🙈user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 20:02:05   
Zvoncica_


user posted image

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 20:07:26   
Zvoncica_
Jos jednom hvala Vam na ovako lepim recima i zeljama,puno mi znaci! 🍀🙏🌼


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here