|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
31.1.2020 16:21:35   
veselicaa
Drage naše trudnice, nastavljamo razgovor ovde.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:
-u kalendaru trudnoce Klik
-putem mail-a Klik

Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci:

-rast ploda po nedeljama Klik
uobicajeni pregledi i analize u trudnoci Klik
-tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnoci Klik


Za trudnice pred porodjajem imamo :
-spisak porodilista u Srbiji Klik

Nakon porođaja vidimo se u temi spisak spisak RR mama

Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.
Zbog toga preporucujemo da procitate opsta pravila koristenja foruma Klik
Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .

Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .


Spisak trudnica:


19.03.2020.Sofija2018 user posted image

24.04.2020. blizanac2 user posted image

13.07.2020. Tinalina user posted image

15.07.2020. Malecka987 user posted image

18.07.2020. Despacito user posted image





< Poruku je uredio veselica RR -- 24.2.2020 15:56:22 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
31.1.2020 16:23:20   
veselicaa
Trudnice ako niste na spisku javite se u pp ili napišite ovde termin da vas ubacimo user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
1.2.2020 16:18:27   
Despacito


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Trudnice ako niste na spisku javite se u pp ili napišite ovde termin da vas ubacimo user posted image user posted image


Ubacite mene... Nešto sam pokušavala preko tel da vam se javim u pp ali ne ide mi.. Zeza me tel. Moj termin je 18.07.2020.Pozzz💕😁

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
1.2.2020 18:38:34   
Bojana05
Zene,samo da se javim😁dobil bolove danas oko 3 ali ide lagano,pustile me da set_am jos malo i u 8 prijemu porodiliste👏👏😱🤪🤪🙄😂😂☺️☺️Totalno sam sludjena ali to je to,veceras upoznajem svoga bebca😍😍🥰🥰🥰🥰drzite mi palceve!!!!

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
1.2.2020 20:15:03   
Bebana17
Bojana, navijamo da bude sto brze i bezbolnije!!!! Da sve bude dobro za tebe i bebu!


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 10:23:20   
Sofija2018
Predvidjen termin 19.3.

Ali zakazan carski za 11.3. 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 10:53:39   
blizanac2
Bojanaaaa! Verujem da je do sad sve dobro proslo i da uzivas sa bebom! 💕💕💕

Sofija dobro dosla u grupu! 🌹Despasito kako si ti? Jesi li na kraju radila prenatalni? Ti si cini mi se pitala za serklaz, ja ne znam sta je to, ali par mojih prijateljica koje su radile vto i imaju blizanacke trudnoce, isti dr im radio serklaz pod obavezno. 🙄

(odgovor članu Sofija2018)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 10:54:27   
veselicaa
Na spisku steuser posted image

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 13:10:03   
Bojana05
Sinic u 22:02 rodio se Djordje🥰🥰3600gr i 53cm,i ja i on smo odlicno prosli🤗🤗meni nisu sili a on je dobio 10 ocenu😁😁juce ujutru sam bila na CTG i pregled i oko 3 popodne su mi krenuli menstrualni bolovi,legla sam,cekala da prodje ali kako nije prolazilo spremila sam se i dosla na kontrolu oko pola 6. Bila sam otvorena 3 orsta pa su mi tekli da set_am i da dodjem oko 8 na prijem u porodiliste s obzirom da je trece i da moze da krene brze kasnije. Od 8 do 9 otprilike sam bila na prijemno,CTG,merenja,dokumentacija,klizma i u 9 su me poveli u salu. Tu su me pregledali i probusili mi vodenjak. Dali su mi neki spazmex za omeksavanje grlica i onda su mi krenuli bolovi na 5 min pa na 3min i onda na minut😱😱malo sam vise morala da guram da izadje jer mu je pupcanik bio oko vrata ali se je fino proslo na kraju🥰🥰🥰nije bilo potrebe za usivanjem,nisqm ispucala a nisu me ni oni recnuli....bilo je bolno ali cim je beba izasla sve je proslo🥰🥰ljubim vas sve punoooo💕💕

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 13:19:35   
bubulence
Bojana cestitam, neka je bebac ziv i zdrav 💙


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 13:21:23   
Ivanka 75
Cestitam Bojana, uzivajte ❤️

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 16:55:28   
Bebana17
Bojana, cestitam!!!! Neka ste zivi i zdravi!!!


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 16:58:48   
Bebana17
Despacito, moja blizanacka trudnoca iz vto je prosla bez serklaza, nije bilo nikakve potrebe za tim, a i serklaz se ne radi tek tako, vec kad za njim postoje potrebe. Grlic mi je bio izbombardivan utrogestanima. Tek u devetom mesecu sam bila otvorena 1-2 cm, i to ceo deveti mesec. 


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 17:13:35   
blizanac2
Bravo Bojanaa, da ste zivi i zdravi!!! Bas se radujem da je sve proslo lepo i brzo! Ljubi bebana! 💜💜💜


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
2.2.2020 17:21:13   
blizanac2

Bebana, ja sam bila iznenadjena kad sam cula da dr salje prijateljicu na serklaz "za svaki slucaj"... 
IZVORNA PORUKA: Bebana17

Despacito, moja blizanacka trudnoca iz vto je prosla bez serklaza, nije bilo nikakve potrebe za tim, a i serklaz se ne radi tek tako, vec kad za njim postoje potrebe. Grlic mi je bio izbombardivan utrogestanima. Tek u devetom mesecu sam bila otvorena 1-2 cm, i to ceo deveti mesec. 





(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
3.2.2020 8:23:12   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bojana05

Sinic u 22:02 rodio se Djordje🥰🥰3600gr i 53cm,i ja i on smo odlicno prosli🤗🤗meni nisu sili a on je dobio 10 ocenu😁😁juce ujutru sam bila na CTG i pregled i oko 3 popodne su mi krenuli menstrualni bolovi,legla sam,cekala da prodje ali kako nije prolazilo spremila sam se i dosla na kontrolu oko pola 6. Bila sam otvorena 3 orsta pa su mi tekli da set__am i da dodjem oko 8 na prijem u porodiliste s obzirom da je trece i da moze da krene brze kasnije. Od 8 do 9 otprilike sam bila na prijemno,CTG,merenja,dokumentacija,klizma i u 9 su me poveli u salu. Tu su me pregledali i probusili mi vodenjak. Dali su mi neki spazmex za omeksavanje grlica i onda su mi krenuli bolovi na 5 min pa na 3min i onda na minut😱😱malo sam vise morala da guram da izadje jer mu je pupcanik bio oko vrata ali se je fino proslo na kraju🥰🥰🥰nije bilo potrebe za usivanjem,nisqm ispucala a nisu me ni oni recnuli....bilo je bolno ali cim je beba izasla sve je proslo🥰🥰ljubim vas sve punoooo💕💕



Draga Bojana!!!! Bravooo!!! Cestitam od srca na lepom, velikom decaku i hrabroj Mami na trecem detetu!!!! Odlicno da ste dobro prosli!!! ❤❤❤
Stigla jos jedna vodolijica!!! Meni je drago jer sam i ja u toj grupi 😉
Uzivaj draga, verujem da danas ili sutra ides kucici kod svoje decice 💖💖💖

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
3.2.2020 8:29:21   
Beca.t
Sofija dobro dosla u grupu, taman su devojke brinule da li ce biti jos trudnica.
Moj muz je u petak pravio proslavu, otisla sam na sat vremena, bilo je veoma dirljivo i emotivno. Uz to, bio je taj dan i moj rodjendan pa mi je lepo organizovao da taj dan bude proslava za bebca. Prezadivljan je kao i svi koji su bili. 
Bebica nam je dobra, pu pu pu, da ne ureknem, lepo siki, spava, kada je budna pocela da prati sta se desava a starija cera sve pomaze. Sve u svemu, samo da ovako nastavi...mada ocekujrm grcice uskoro. Osmog dana je otpao pupcic. Juce i prekjuce smo malo izlazili na terasu, 5 min pa 10ak, iskoristicemo i danas i sutra, zbog vremena. 
Ljubim vas trudnice!!! 💖💖💖


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
3.2.2020 8:36:47   
blizanac2

Becooo, divno! Srecan ti rodjendan! Najlepsi poklon si dobila! A ja vam zelim samo da ste zdravi i srecni, uvek! 💜💜💜Bogu hvala da je sve kako treba, najbitnije da je bebac dobro, a ti si zena zmaj i sve ces pregurati bez problema! Meni je termin 4 dana pre rodjendana, tako da ce mi ove godine biti najlepsi rodjendan ikada. 🥰 Ljubim vas sve! 
IZVORNA PORUKA: Beca.t

Sofija dobro dosla u grupu, taman su devojke brinule da li ce biti jos trudnica.
Moj muz je u petak pravio proslavu, otisla sam na sat vremena, bilo je veoma dirljivo i emotivno. Uz to, bio je taj dan i moj rodjendan pa mi je lepo organizovao da taj dan bude proslava za bebca. Prezadivljan je kao i svi koji su bili. 
Bebica nam je dobra, pu pu pu, da ne ureknem, lepo siki, spava, kada je budna pocela da prati sta se desava a starija cera sve pomaze. Sve u svemu, samo da ovako nastavi...mada ocekujrm grcice uskoro. Osmog dana je otpao pupcic. Juce i prekjuce smo malo izlazili na terasu, 5 min pa 10ak, iskoristicemo i danas i sutra, zbog vremena. 
Ljubim vas trudnice!!! 💖💖💖





(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
3.2.2020 12:04:07   
MamaNecaVo
Bravo, cestitam! Brz oporavak Bojana ❤️


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
4.2.2020 16:02:27   
Despacito
Zdravo žene, pišem po 4 put, nadam se da ću uspeti ovaj put da pošaljem poruku.. Zeza me telefon.. 

No lepi su dani iza nas, puni lepih vesti! Bojana čestitam na uspešnom poduhvatu, junački si sve podnela! Đorđe dobrodošao da si nam živ i zdrav!! 😆😀😁😘 Uživajte, želim vam brz oporavak!! Beco srećan rođendan sa zakašnjenjem, Bebana i Blizanac poz  i vas!! Ponovila sam prenatalni juče jer nije bilo dovoljno fatalne frakcije, pa sad čekamo rezultate za 10 dana+-. Basic smo radili, jedva smo nametnuli nekako. U petak kontrola pa ću pitati gin za serklaž i ostalo. 

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
4.2.2020 17:29:41   
Beca.t
Despacito, super da si se javila!!! Bice sve ok sa prenstalnim.
Kako podnosis trudnocu draga? Jel tesko?

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
4.2.2020 20:42:53   
Malecka987
Ubacite i mene u grupu. Moj termin je 15.07.2020


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
4.2.2020 20:48:29   
veselicaa
Na spisku steuser posted image user posted image

(odgovor članu Malecka987)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
4.2.2020 20:50:12   
Malecka987
Hvala🥰🥰


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/20[chat]
4.2.2020 20:50:58   
blizanac2
Dobro dosla! 🤗 


(odgovor članu Malecka987)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here