|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 22:00:21   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Devojke, da niste malo omasile temuuser posted image



Zato i odosmo u kafanu, zanele se😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 22:00:33   
vocicana
Devojke u chat za kafansko druzenje!
Ivanka 75, molim te obrati paznju na postove, drugi put pisem opomenu.
Sanidej, MirkoSvirko, bez postova od samo jedne recenice, malo smislenijih i povezanijih izjava, obratite paznju na broj smajlica u postovima, odnosi se na sve forumase i forumasice, molim i na paznju za broj napisanih i jednom chat=u!
Najljubaznije molim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 22:21:44   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

smeškouser posted image
Vecito ja slusam, savetujem, bodrim...
Imam i ja dusu.


Sanjice,haha.tako i ja kazem cesto,imam i ja dusu.Ivanka,takav je virus,da protutnji sto pre.Bila sam sa T i J kod Tikine drugarice i njenih roditelja,ne da mi je bilo lepo..pricali smo opste teme,napokon normalni ljudi,slicne profesije,mentalitet,bas mi je prijalo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 02/20
21.2.2020 23:32:36   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Sef mi odusevljen sinocnim radom kaE spasilo smo se da nam jedan klijent ne ode.


Ja vecefas ne radim. P ima tekp. Divota. Probudio se i igrao se do pre 15 min. Meni oci na pola koplja. 
Vidimnovde veseloNisam poslala nikakav mail danas. Ma nista nisam. Sve mi se poremetilo sa P temp iskreno. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 8:48:11   
pari
I meni sinoć T imala temp...mučile smo se do 1 i onda sam joj dala brufen pa smo malo i odspavale...

Sad nema.Nemam pojma šta je.
Kako ste druge mame? Ivanka, ljišo?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 8:53:53   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,Pari,hajd da dečica budu dobro,da više prestanu te temperature.A doručkovala i sprema se za trening.Ovde je lepo vreme.Prijatan vikend.Ljubim vas.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 9:35:57   
vonavoj
Jutro!O bre,kakve to temperature opet! Da sto pre prodje.Ja pijem kafu,posle idem na neku sahranu..a tako mi se ne ide..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 9:38:33   
pari
Joj von, ako baš moraš...


Nemam pojma šta je to sad sa temp...videćemo kako će biti danas

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 9:47:48   
Mirko Svirko
Dobar dan. Kako ste zene?Kakve opet temp?Pari, Ljisho, da brzo prodje ta temp. Mi se bas natezemo oko jela. Ovo je strasno.  I neko je pisao da ima satnicu i inspirisao me je. I sada cu da primenim to. Ko je jeo,  ko nije.. pa jako mi je zao..Ja siboc guglala malo sta mogu da radim od kuce... i jos trazim...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 12:03:24   
Sanidej
Pozdrav mame, uzivajte u ovom lepom vedrom danu. Mi cemo na izlet do Kalemegdana najverovatnije.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 19:25:47   
flamingos
Mame,kako su dečica?Nadam se da nemaju temperaturu.Uživali ste Sanidej.Moj muž išao danas u selo,na groblje.Zadušnice su.Nas dve nismo,skoro smo bile u  selu,pa da izbegnemo putovanje.Išle smo do grada,šetale,izigrala se,lepo je bilo vreme.Dok oko ručka,spremala sam i mafine,peglala sam,sredila stan i prođe dan.Dete čita neku knjigu i pripremamo se za školu.Hajd da pijemo kafu,ja kuvam.Pozdrav svima.Ljubite dečicu.❤Ivanka,kako je Ivka?Šta radite?Grlim vas i ljubim❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 19:38:00   
pari
Meni T na kraju danas uopste nije imala temp. Sta je ono bilo sinoc, nemam pojma. Prepodne smo bili napolju, vetar je duvao malo ali lepo je bilo. M otisao kod tate, uvek mi je prazno bez njega...


Kako ste druge mame? Ljisho, kako je? Ivanka? Mama jo, kako kasalj?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 19:57:46   
Sanidej
Jeste bilo uzivanje, ali uopste nije bilo toplo kao sto sam mislila da ce biti. Zubato sunce sto se kaze.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 20:59:10   
Misha i Ljisha
P mi bas zaglavio. Gori. Eferalgan nista nije spustio temp. Al bar stoji na 38.5 


Cekam 22 da mu dam brufen

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 21:01:51   
Sanidej
Ljisko, zasto cekas? Kad si dala Eferalgan?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 22:18:29   
Misha i Ljisha
Eferalgan dala u 7. Krenula da raste pa smo se do 22h kupali. Dali brufen. Reko aj jos malo da se brckamo al nije hteo. Dobro je izdrzao 40 min u kadi doduse sa mnom 😊 evo sad cekamo da proradi brufen. Blizu 39 je. Samo da brufen na vreme krene i sve ce biti ok


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 02/20
22.2.2020 22:45:06   
mama Jo
I mi smo se jednu noc borili, sad kad su imale taj virus... U je imala bas visoku, nisam ni uspela da joj izmerim, ali gorela je... Brufen je jako sporo spustao. Ljisbo, ako sporo pada stavi mu mokre carapice, u mlakoj vodi ih pokvasi, i oblog na celo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 0:27:15   
vonavoj
Moja dr ne praktikuje kupanje..samo masiranje,i mokre carape.pa preko suve.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 0:31:38   
Ana RR
Kod nas u dz savetuju da se dete umota u vlažan peškir. Mom Marku ne prija kupanje pod temperaturom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 0:32:29   
Ana RR
Ljišo, nadam se da će vam biti mirna noć.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 0:38:07   
vonavoj
Nadam se da je sada spala temp.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 3:47:44   
Misha i Ljisha
Sad je konacno proslo 4h izmedju doza. Morala sam da dajem na 3. Naravno nas strefi uvek problem stomaka kad god  smo bolesji. Iako sam juce dala probiotik


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 8:27:09   
Misha i Ljisha
Spava moj deran jos uvek. Bas se izmucio. Uf jos dve godine pa prolazi svasta od tih nemilih bolesti i faza i strahova. Nekako sa 4 su mi vec veliki znaju da kazu boli me. Ovako kad vidim da su smlaceni a.mali dusa me zaboli. 


Ja sa mm naravno u svadji. Kao i uvek kad su deca bolesna. Uzas. Izludjuje me. Onda mi kaze znas kakav sam kad su bolesnj iskuliraj me. Bokte mazo to ne mozes iskulirati. Ja bas imam zivaca ali to nema sanse iskulirati. I tako. Svasta. Procice

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 8:35:04   
flamingos
Dobro jutro,hajde da pijemo kafu.Ljisho,duša mala,namuči se i on,a i ti.Znam,živ se jedeš kad je dete bolesno.Hajd budite dobro.Pari,kako ste vi?Evo A doručkuje,pa da se sprema za trening.Od 17 h ide kod druga na rođendan.Pozdrav svima.Ljubite dečicu.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 02/20
23.2.2020 10:21:50   
pari
Mi smo za sad ok,samo joj nos curi...hvala što pitaš Flamingos.

Jedino što ona stvarno baš malo spavala,zaspala je tek posle 11 a ustala pre 8, naravno budila se dva puta...
Idemo malo napolje sad...
Kako ste mame? Emice nema dugo...Bebi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Kravlje mleko
isidora88

Kada ste bebi koja je isklucivo na AD mleku uveli kravlje mleko (izbacili potpuno AD)?

sa 3 meseca (32%)

sa 6 meseci (16%)

sa godinu dana (52%)


Ukupan broj glasova: 90

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here