|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:16:42   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sanjice,sad iz muzickog linkovi da se uci o instrumentima pa sledeće nedelje pitanja 😀

Ovaj moj sad salje domaci iz fizike (zahvaljujuci Ljisi 😘),posto da je do mene rekla bih mu napisi preko cele strane NE ZNAM 🤣

user posted image ja bih njoj napisala jednu jako finu poruku kao roditelj a vec sam savetovala jos jednu ucenicu jos pre nego sto su raspustili skolu. Rekla sam njenoj mami da ode kod MATEMATICARKE da poprica sa fizicarem i da mu kaze da nista od toga nisu radili na matematici i da deca ne mogu matematicki da rese zadatke. U sedmom im je davao zadatke sa dve nepoznate, sistem jednacina, deljenje leve i desne strane nepoznatom veliciniom i td i td. To se sve radi u osmom kao i grafici i td.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:20:14   
Sanjica26 RR
I mi uglavnom imamo svaki dan, osim iz engleskog. On im svake druge nedelje daje. Priroda i drustvo kad je po rasporedu tad imaju domaci



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:21:30   
princezica1
Ljiso stizes i da pomognes oko domaceg. Super zenouser posted image Od silnih e ucionica, vibera i zuma stici cemo na kraju do buma.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:26:01   
gagana83
Je l vaša deca prate nastavu na TV-u?

Ja sam se iznenadila kad sam skontala da dobar deo dece iz Uninog razreda ne prati. Danas videla jednog malog iz njenog odeljenja, projurio bajsom ulicom u to vreme, juče Unina drugarica prođe sa mamom ulicom a desilo se i da Uni zvoni telefon u vreme kad je nastava, zovu drugari.Ajde, moguće da prate kasnije na premotavanje ili preko aplikacije, ali nešto sumnjam.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:29:01   
Sanjica26 RR
gagana, moja prati. A prati i mlađa i ako je predskolac😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:29:25   
Misha i Ljisha
da da ima i koji ne prate. A toga ce uvek biti. Ne brinu roditlji pa zasto bi deca

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:30:00   
princezica1
Preko tv ponekad, ali cesce preko aplikacije rts planeta. Sve je dostupno istog dana.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:30:08   
IvanaSK RR
Moj prati i skoro sve zapisuje. Nekad ima domaci na tim casovima koje im posle nastavnici kazu da urade.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:33:03   
Sanjica26 RR
Ivana zaboravila si na macu☺️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:36:07   
branki*


IZVORNA PORUKA: gagana83

Je l vaša deca prate nastavu na TV-u?

Ja sam se iznenadila kad sam skontala da dobar deo dece iz Uninog razreda ne prati. Danas videla jednog malog iz njenog odeljenja, projurio bajsom ulicom u to vreme, juče Unina drugarica prođe sa mamom ulicom a desilo se i da Uni zvoni telefon u vreme kad je nastava, zovu drugari.Ajde, moguće da prate kasnije na premotavanje ili preko aplikacije, ali nešto sumnjam.


Bogme,moja deca gde sam ja razredna prate..dvoje zezaju, ali većina je baš baš disciplinovana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 22:43:48   
flamingos
Gagana,moje dete obavezno prati,odmah piše kad zada učiteljica.Ima dece koju opominje-ne šalju ni radove,ali dobro,to je njihova stvar.Bitno mi je da moje dete izvršava sve svoje obaveze,da je učiteljica hvali(uostalom,kao i uvek što ju je hvalila),a ostali neka rade kako hoće.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 23:15:32   
Tiziana
Boga mi mi kako kad i kako sta i kako ko. 
Cerka 2.razred,prati. Ali je ne budimo, vec vratimo unazad pa pogleda kad se razbudi i doruckuje. Posle toga radi ono sto posalje  uciteljica i nastavnica francuskog.Sin ne prati na tv. 4.razred.Njegova uciteljica bas bas puno salje i ozbiljno i trazi od njih.  Salje nove nastavne jedinice, i posebne listice sa vezbanjima i domaci u knjizi i radnoj svesci. Nastavnik francuskog salje isto dosta. Kada bi jos pratio i na tv, celi dan bi proveo uceci. Jos plus mi radimo od kuce, tempo ne pada, sta vise cini mi se da se i pojacava kako se navikavamo na izolaciju i onda nam se desi da nekad sedimo sa njima tek uvece i prelazimo nesto za skolu ako nesto nije bilo jasno. To da su savesni i sve sami zavrsavaju, to je diskutabilno. Moramo da ih opominjemo da ne zevaju okolo, da se ne bave necim drugim itd, to moramo.Kad to ne bismo radili pola ne bi bilo uradjeno. 
Cerka je luftiguz i briga je za skolu, koncenteacija joj je 0. Njoj je sve zabava. Ona bi samo nesto crtala pravila i citala. Sin je u skoli fantastican sa minimalnim ulaganjem, ide na takmicenja i postize sjajne rezult. ali je generalno leeeenj, toliko je lenj da se bojim da cemo u petom da nagrabusimo. Cim oko necega mora da se potrudi vise nego sto zeli to je velika drama. Navikao je da mu sve lagano ide i da ni oko cega ne mora da se trudi, a rezultate ima. Mislim da od 5. to nece bas biti tako, a jos ova skola od kuce u finisu 4og...ne znam. 

Kad procitam da je nekome dosadno i ne zna kako da ubije dan prosto budem ljubomorna (da me niko ne shvati pogresno). Kod nas je ritam samo tako.. 




(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Pohađanje nastave od kuće
9.4.2020 23:29:27   
mati
I mi pratimo nastavu. Ali ne pisemo. Pisali smo na pocetku, ali je uciteljica rekla da samo prate. Tj, M prati. user posted image Ali tako prati, da razgovara sa tv-om, odgovara na pitanja, najvise na casu engleskog. I fizicko je obavezno. Tu se angazujemo svi. Bas prija.
Tiziana, bas si me lepo nasmejala sa ovim luftiguzom, to jos nisam cula... user posted image

< Poruku je uredio mati -- 9.4.2020 23:31:16 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 6:38:24   
Misha i Ljisha
Haha i D prica sa telwvizorom. Mm kaze "vid Terezu" (sveki) 😂😂


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 9:53:39   
Ana RR
Tiziana, moj Marko je kao i tvoj sin. Čim mora malo da pomuči nastaje drama. I neverovatno je kako uveče nema koncentraciju. Jedno veče je tako zabagovao, nema šanse da reši zadatak iz matematike. Ujutru je ustao i bez ikakvih problema uradio, bez pomoći, samo mu mm pregleda posle. A uveče... katastrofa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 10:09:41   
milicicak
Nama nije ni toliko tesko ni toliko zahtevno, uciteljica zaista ne preteruje iako se neki roditelji zale. Uciteljica salje i zanimljive klipove i kreativne ideje. Ja joj svaki dan dodam jos po nesto da uradi, uglavnom insistiram na pisanju. Pustam je da sve uradi sama svojim tempom pa kad krene da kuka kako nema vremena ni za sta drugo pitam je sta je sve radila dok je sedela u svojoj sobi i ucila (to ispadne podugacak spisak uglavnom). Ali popravlja se s vremenom
Danas nam je zadatak da se sa njom igramo piljaka. Prosle nedelje smo se vrteli na jednoj nozi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 11:47:46   
princezica1
Inteligentna deca ne vole da se pomuce ako vam je za utehu user posted image I to ce se promeniti kad budu stariji.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 11:53:41   
IvanaSK RR
Meni nije za utehu 🙄 

Sin je juce dobio domaci iz matematike za danas,dva zadatka,ali u jednom deset_ primera,u drugom dvanaest. Tacno da čovek odlepi. Treba da rade,al nemaju oni samo jedan predmet. Sreca pa ovo zna sam. Iz radne sveske je,pa kad uradi okrene da vidi da li mu je dobro resenje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 11:54:18   
smeško
N ne prati sve. Prati ono sto mu ja kazem. Tek je ktajem prosle nedelje srpski poceo da se poklapa. Sve ostalo kasni  a uciteljica nastavlja tamo gde je stala. To znaci da stalno ima novu lekciju i domaci. A casovi pocinju kasno.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 12:03:33   
princezica1
I tako umesto 2 zadatka decak radi vise od 20. Svako misli da predaje najvazniji predmet izgleda.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 12:07:48   
IvanaSK RR
Matematika jeste bitna,ali stvarno ne mislim da toliko zadataka treba da im se da da urade za jedan dan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 12:10:33   
princezica1
Slazem se Ivana. Ako na to dodamo jos 2,3 nastavnika koji rszmisljaju kao ovaj matematicar-eto posla za ceo dan.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 12:10:40   
Sanjica26 RR
Tacno tako. Zasto mora puno da se daje u jednom danu.
Meni se cini kao da se oni utrkuju ko ce vise da da.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 12:16:08   
princezica1
Neko je vec pisao da se utrkuju ovi sto na poslu zabusavaju. Valjda da se dokazu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Pohađanje nastave od kuće
10.4.2020 12:23:42   
IvanaSK RR
Ja ovde najviše "pljujem" 😀inace sam na strani nastavnika i ja stvarno mislim da njima uopšte nije lako. Samo mi je ovo sad previse. Treba da rade,ds uce...ali daj malo nek povuku rucnu. Naročito sto ostaje na nama roditeljima da im objasnjavamo i radimo sa decom veliki deo koji bi inače nastavnici uradili u skoli.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here