|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 9:24:36   
physio70
Ljudi odustaju zbog rizika od oboljevanja. Testovi ce odvratiti one koji nece ili ne mogu da ih plate.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 9:33:36   
Filadendronka

Ne znam kad ste planirali, sve nesto mislim sa ce testovi biti samo na pocetku leta. 
IZVORNA PORUKA: dddaca

Mene ubija ova situacija. Ide mi se na more, ali ako ostanu ove cene testova tesko da cemo moci da to priustimo.

Dajte neke predloge za Srbiju, da je povoljno a pristojno.



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 9:35:54   
physio70
Problem je sto nista nije sigurno, a letovanje zahteva planiranje i rezervacije unapred.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 14:34:30   
dddaca

IZVORNA PORUKA: branki*

Nije mislim problem more, nego tranzit i cirkulacija ljudi tamo amo.Gledam snimke iz grcke, plaze pune, prepune. 


Ali tako ce isto biti i kod nas. Zlatibor, neka banja, ne znam... Ako se ne moze na more, negde ce se ici. I opet ce biti guzve. A rizik od obolevanja postoji i ovde i tamo.

IZVORNA PORUKA: physio70

Problem je sto nista nije sigurno, a letovanje zahteva planiranje i rezervacije unapred.


Da, bas tako.

Ne znam, imamo jos dosta do polaska, mozda ce se i promeniti situacija u medjuvremenu i sa testovima i sa obolevanjem.

Imate li neki predlog za Srbiju? Gde ici?

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 15:06:31   
physio70
Rizik uvek postoji. Zamisli da se neko razboli u stranoj zemlji gde nema zdravstveno osiguranje. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 15:49:53   
pari


Po Srbiji

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 16:28:13   
gagana83


IZVORNA PORUKA: branki*

Nije mislim problem more, nego tranzit i cirkulacija ljudi tamo amo.Gledam snimke iz grcke, plaze pune, prepune. 
Očekivano, i oni su imali neku vrstu karantina, bilo je zabranjeno kupanje na plaži. Ne čudi što su ljudi pohrlili na plaže nakon svega. 

To su mesta u blizini Atine i Soluna. U udaljenijim mestima sigurno neće biti turista kao prethodnih godina. Na ostrvima naročito.
Evo mi danas bili do Jastrepca,  to je najpopularnije izletište u ovom kraju. Krcato! Samo za prvi maj sam vidjala toliku gužvu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 17:53:08   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: physio70

Rizik uvek postoji. Zamisli da se neko razboli u stranoj zemlji gde nema zdravstveno osiguranje. 


Negde sam citala da ni jedno osiguranje nece pokrivati razboljevanje od korone u stranoj državi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 20:26:08   
physio70
Na to i mislim. Kad ne pokriva osiguranje kao da ga i nema.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Letovanje 2020.
19.5.2020 23:29:10   
dunja RR
Evo i ovde info, u OVOM tekstu, ne znam da li je tačna info, ali mnogi mediji su to preneli, piše:

Na Kriznom štabu je saopšteno da bi od 1. juna većina zemalja u regionu mogla da ukine testiranje na Kovid19. Ukoliko se u našoj zemlji epidemija bude kretala u željenom i očekivanom pravcu, praktično jedina mera koja će ostati je – samoprocena svih rizika.

Na današnjem video-konferencijskom sastanku predstavnika Visokog saveta za saradnju Srbije, Bugarske i Grčke dogovoreno je da će granice ovih zemalja biti otvorene od 1. juna.

Grčki premijer Kirijakos Micotakis predložio je otvaranje grčke granice od 1. juna za poslovna putovanja, sezonske radnike i članove porodica koji žive u drugim zemljama, dok je otvaranje granica za turistička putovanja predviđeno od 15. juna, navodi se.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Letovanje 2020.
20.5.2020 8:46:00   
emicaa


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR



IZVORNA PORUKA: physio70

Rizik uvek postoji. Zamisli da se neko razboli u stranoj zemlji gde nema zdravstveno osiguranje. 


Negde sam citala da ni jedno osiguranje nece pokrivati razboljevanje od korone u stranoj državi.


Ivana ovo sam i ja cula ovde.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Letovanje 2020.
20.5.2020 9:11:54   
IvanaSK RR
Gledam jutarnji program. Za sada treba test za izlazak iz zemlje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Letovanje 2020.
20.5.2020 9:15:20   
Sanjica26 RR
Ja sam vise za test da se odradi kad se ulazi u svaku zemlju i da to bude besplatno. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Letovanje 2020.
20.5.2020 9:17:02   
Misha i Ljisha
Mene mm svaki dan pita gde cemo ove godine ja svaki dan odgovaeam da cemo na salas😂 ali ako bydemo isli bice to Srbija sigurno. Mada sad bih najradje da ceo godisnji provwdemo na salasu. Onako opusteno skroz sa bazenom i decom sto trckaju okolo i da se druzimo sa komsijama


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Letovanje 2020.
20.5.2020 9:30:57   
branki*
I meni logicnije da radis test kad ulazis u neku zemlju..Ljiso, to vam je super ideja! Da imam dvoriste veliko, ne bih razmisljala toliko, mada uvek mozemo u Pozarevac ili na jezero. Zao mi Boze, on bas voli more. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Letovanje 2020.
20.5.2020 23:17:03   
MasnaMasnica
Samo da mm stigne pasos i 16.6. ako Bog da eto me na Elafonisosu......user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Letovanje 2020.
21.5.2020 17:21:55   
vonavoj
Ipak idete?

Sad nove vesti,ne znam da li su tacne,ni u Grckoj ne treba test..ni kod nas..

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Letovanje 2020.
21.5.2020 17:52:00   
dunja RR
Von, pisah ja neki dan da su obajvili de se ukida testiranje, pre svega u regionu, od 1.6., stavila sam ranije link ka toj vesti.
Ja imam osećaj da će se tako i putovati, bez testiranja.
Po meni, na osnovu onog što je Mili objasnila, test ima smisla možda ako se ide avionom, busom, samo da se ljudi ne zaraze u samom putu, mada i tu imislim da može da svede na minimum rizik uz odgovorno ponašanje. A ako se ide spostvenim prevozom, ne vidim svrhu testa. Na samom letovanju, uvek postoji rizik da se neko zarazi, uz mere opreza taj rizik se svodi na minimum.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Letovanje 2020.
21.5.2020 21:02:00   
jess021
Dunja, slazem se. Mi planiramo letovanje, idemo svojim kolima u neko selo na Sitoniji. Manja je verovatnoca zaraze nego npr na Zlatiboru. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Letovanje 2020.
21.5.2020 21:06:51   
vonavoj
Ja sad mogu tesko odmor da dobijem,a nismo otkazali jos..Makar u Hr kod sestre na 5 dana,da osolim guzicu😂😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Letovanje 2020.
12.6.2020 11:46:08   
Sanjalicaaa
Da li je neko bio na Lefkadi, Zakintosu, Kritu? Imate li neke preporuke? 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Letovanje 2020.
12.6.2020 11:51:31   
dunja RR
Sanjalice ja imam preporuku za Krit, mestoAgi Apostoli, 4 divne plaže, na kojima nikad nema vetra, pa i kad svuda na Kritu duva ovde se uvek kupa, mirno more, toplo. Najlepši grad na Kritu, Hanja, je na 10 minuta busom, mi smo isli svako veče, busevi često idu, klimatizovani, nema gužve, naravno možete i autom. I najlepše plaže Elafonisi i Balos su u tom delu ostrva. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Letovanje 2020.
12.6.2020 11:53:54   
dunja RR
Agencije rade sada samo udarna ostrva, sva sporedna su otkazana, tipa Kos, Samos, Skopelos na koji smo mi hteli. U opciji su Krit, Rodos, Skiatos, Krf... 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Letovanje 2020.
12.6.2020 12:00:04   
dunja RR
Ja razmišljam o Skiatosu, bili smo već, ali nismo sa decom. Nego me nervira to otkazivanje, nešto se plasim da nece oni napuniti lepo te čartere, jer sada zivkaju i mole ljude, pa da posle i ova glavna ostrva ne krenu da otkazuju. Debelo sam blizu da ne idemo na more ove godine, iako mi se idee. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Letovanje 2020.
12.6.2020 12:07:23   
Sanjalicaaa
Nama opcija uopste nije bila Grcka, ali sad razmisljam o ovim ostrvima. Da, mozda i Skiatos. Prosle godine je dever isao autom i prosli su ok. Odusevljeni su bili ostrvom. 

Ja sam u pocetku bila sigurna da necemo ici, sada sam u fazonu da ipak idemo. Ocekivala sam malo nize cene letovanja.
Preko kojih agencina inace putujete?


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here