|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
5.7.2020 19:51:32   
smeško
Malo je problematicno sada u vreme odmora. Kod J se vaspitacice samo smenjuju. Inace, meni i ne govore da li su jeli, valjda su shvatile da uopste i ne pitam. Za to i za spavanje nikada i nisam pitala. Mada, do 5, 6. godine nisu ni znali sta su jeli u vrticu.😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
5.7.2020 20:21:59   
Maraj
Smesko, ja jednino sto pitam kada dodjwm do L u vrtic je, da li je jeo i da li je spavao user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
5.7.2020 21:44:57   
Filadendronka
Cetvrtu nedelju obelezilo sto je ostao da spava od srede i ta poslednja tri dana nije plakao kad ga ostavljamo. Ali od sutra je opet prepodne sa onom vaspitacicom koja mu “ne lezi”. Vrucina je uzasna, sigurno mu i to smeta. Ove nedelje ce morati polako da ostaje sve duze, prosle nedelje sam ga uzimala cim se probudi oko 13:30h. 
Von, sta bi vama za one promene vrtica? 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
5.7.2020 22:52:01   
mama Jo
Fil, pa dobro, veliki pomak je i to sto ne place kad ga ostavljate.
Nadam se da ce od sutra zaboraviti da mu ta vaspitacica nije simpaticna, mozda se sutra lepse obuce pa mu postane prijatnija user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.7.2020 9:04:17   
smeško
IZVORNA PORUKA: Maraj

Smesko, ja jednino sto pitam kada dodjwm do L u vrtic je, da li je jeo i da li je spavao user posted image

😂Ja imam cuvenu:,,Je l'' bio dobar"?
Mi od sutra krecemo sa spavanjem. To ce biti zanimljivo. On nosi sa sobom jastuce kao Carli B. cebence.😬


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.7.2020 13:48:58   
vonavoj
Kod nas je zabranjeno da deca nose igracke,cebad...i dalje se smenjuje 5 vaspitacica...

Ni ne pitam vise,tj.nemam ni koga..jer ih predajem i yzimam kod dezurnih vaspitacica koje stoje na vratima,ne rade sa njim..tuga..Kao da smo u 2 drzave,kod nas nije ni smela adaptacija,odmah je sedeo do 15h.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.7.2020 13:59:41   
smeško
I kod nas je zabranjeno nositi bilo sta, mislila sam na uspavljivanje kod kuce. Ali, adaptacija sme i to lagano posto meni sat gore dole za sada ne znaci puno. I smem da odem do vrata.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.7.2020 14:11:11   
Maraj
Von odmori su zato se smenjuju vaspitacice. Plus ovaj virus...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 9:04:19   
nata11
Mame sta nam sve treba?


- Patofne -1 ili 2 para?
-Spominje te pidzamice negde - jel se to oni presvlace za spavanje?
-Ranac sa rezervom odecom i pelenema.
Sta jos? Jel lepimo neke nalepnice na ormarice da znamo koji je nas? Sastanak ce biti tek zadnjih dana avgusta a ja bih da se pripremim na vreme

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 9:07:42   
Mirko Svirko
Kod nas:

-patofnice-rezervne majice, carape, gacice, donji deo trenerke ili sorc-ili ako koristite pelene- jastucnica sa inicijalima-pidzamica sa inicijalima
Pidzamica i jastucnica samo u zimskom periodu.
A nalepnice nemam pojma. Kod nas je na svakkm ormaricu slika deteta. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 9:21:35   
Sanjica26 RR
Nato, nalepnice sa imenom deteta kod nas lepe vaspitacice. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 9:37:06   
smeško
Nato, krecete u jaslice? Mi ne nosimo pidzamicu u jaslicama, samo jastucnicu. Naravno uz to rezervnu garderobu i pelene. Patofne. To je to.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 11:01:00   
Maraj
Nato mi na ormarice ne smemo nista da lepimo. Vaspitacice su odstampale imena dece i zalepile na vrata ormarica.
Patofne su obavezne
Plus ranac u koji stavis presvlaku za dete(sve po 2kom, za jasle mozda i vise)
Pidzamu donosimo ponedeljkom, vracamo petkom(na pranje)
Jastucnice nama nikada nisu trazili

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 11:18:33   
nata11
Hvala mame.
Ne verujem da ce trebati jastucnica ipak su mali za jastuk.



A jel bila neka info kako ce sada prilagodjavanje ici kada roditelji ne ulaze u vrtic?




_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 11:36:10   
smeško
Nato, ni moj nije na jastuku, to je samo ispod glave.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 11:57:24   
vonavoj
Kod nas dupla presvlaka,patofne, vlazne maramice i papirne jednom mesecno i to je to. Nalepnice lepe same vaspitacice..nema jastucnice.

Moj M je imao adaptaciju sad za vreme korone,nema ulaska u vrtic i nema ono 1h,2h,bar kod nas..prvi dan je do 12h..posle je i spavao..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
4.8.2020 12:35:49   
Maraj
Nato to prilagodjavanje zavisi od vaspitaca. Moj L je odmah mogao da ostane ceo dan, a nije ostajao. Roditelji svakako ne mogu da budu u sobi....tako dane znam.sta bih ti rekla. I nas ceka adaptacija sa S. Ne znam ni kada ce krenuti.ja sam planirala od septembra...al ko zna kako ce ici ovo sa koronom

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.8.2020 6:23:48   
Duškić
Duse. Polako,svi se uglavnom prilagode na ovaj ili onaj nacin.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.8.2020 8:43:04   
flamingos
Da ,Duškić,mali su,pa dok se prilagode.Ali,sve to dođe na svoje mesto.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.8.2020 13:20:27   
physio70
Obicno se prve nedelje ostaje po nekoliko sati. Spavanje od druge ili trece nedelje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.8.2020 13:25:58   
Mirko Svirko
Jao mi smo u jaslenoj grupi isli po 10 min pa 20 min pa dosli do 1h.. to je bila prva nedelja..

Druga spavanje.. ali je bilo plakanjaaaaaa uhhh

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.8.2020 13:26:50   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: physio70

Obicno se prve nedelje ostaje po nekoliko sati. Spavanje od druge ili trece nedelje.


To mnogo zavisi od politike vrtica. Ume to da se oduzi


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.8.2020 13:34:33   
physio70
Moze da se oduzi do mesec dana. To je preterivanje. Ovo po 10 minuta je smejurija.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
18.8.2020 15:58:12   
Maraj
Mame da li saljete decu u vrtic? Ako ne saljete, kad planirate da ih posaljete? Od septembra? (Pitam zbog korone)
Ustavri, ja razmisljam dal da posaljem L. Znam da cim krene nece sastaviti 2 nedelje. Odmah ce proslinaviti. Al polude i on vise u kuci. Krecem i ja da radim. Prosao godisnji...
S treba sad krajem meseca da upisem u vrtic. Primljena je u drzavni. Ne znam ni sa njom sta da radim. Da nije primljena kukala bih...sad je primljena a ja se"mislim" zbog korone sta raditi sad na jesen...user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 18.8.2020 15:59:31 >

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
18.8.2020 16:51:45   
Misha i Ljisha
P ce morati, bar danima kojima ja radim u skoli. Znaci ne planiram redovno da ide ali bar 2 puta nedeljno ce ici. Treba i njemu a vala treba i meni. Ja nemam opciju da ih neko cuva tako da ce morati P u vrtic a D ce stalno ici prepodne u skolu a i tih par sati dok ja ne stignem mislim da ona moze i solo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here