|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
6.7.2020 4:17:45   
reve84
A jooj te mucnine jesu grozne... al ajde drzimo palceve da uskoro i to prodje! Bitno da je pasuljcica dobro!E hvala drugari na dobrodoslici posle Boga mi 6 godina... al nekako je sa vama uvek sve lakse.Ja sam se izgubila na par dana stigle mi mama i sestra iz Srbije pa sa njima malo dok smo izogovarali celu familiju trebalo nam je vremena 😀😀😀😀Za sad se dobro drzimo moj Pasuljko i ja... za sad ima radno ime Milivoje 😀😀😀 posto nikako mm i ja da se slozimo oko imena koje ce biti ok kuci a i ovde.Jel imate neke predloge imena za decaka koje su ok u Americi i Srbiji? Na  Stefan i Filip su mi vec stavili veto! Pozdravljam vas sve puno! Drzite se drage devojke! 😀😘😘

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
6.7.2020 7:16:24   
branki*
Reve, ima tema - Ime za decaka, pa vidi, ima mozda nekih predloga za tebe. Mozda Luka ili Marko, pa cak i Andrej.Koliko si trudna? Mozda si i pisala, ne ispratih.Ja ustala... Danas ce plata kod mene, pa cu ici posle da je dignem i mislila sam da pravim krempitu. Ako me ne mrzi... Sve me nesto mrzi, inace. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
6.7.2020 11:31:19   
jabudic
Jutro zene!

Ja bas lose spavam, a imam neke lude komsije sto pocnu u 6h da vicu, poludje se od njih.
Ja malo radnula, tj.razdjelila ovim mojima u sektoru, nesto nisam u elementu za posao.Branki, evo i meni legla plata, ali vise sam za kupovne kolace, ne mogu da grijem kucu, nista ne spremam. 😆Inace pravim savrsenu krempitu.
Reve, Marko, Luka, Aleksandar, lijepa i internacionalna. Sad ne znam gdje si tačno.
Maruška, ne daj se, proći će mučnine brzo. A te babske priče nigdje veze nemaju 😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
6.7.2020 14:42:52   
branki*
ja napravila krempitu i super je!kao devojka sam je sa mamom pravila,otkad sam se udala,evo prvi put je pravim.
bila do banke sa decom,uzela sebi jednu haljinu.super je sad kad bude bio stomak do jeseni ce moci da se nosi,slikacu tabletom jer mi je telefon u haosu zbog skole.nista ne mogu njime.uzela deci neke gluposti,nesto za kucu i ode 6000.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
7.7.2020 7:50:27   
branki*
Gde ste,stomaciciuser posted image
juce svratila do mojih nakon duzeg vremena,mislim ,cujem se sa mamom par puta dnevno,ali nisam isla...i tata je obavesten o trudnoci.nije bas reakcija kao moje mame,ali....nije ni odusevljen.verovatno brinu kako cu,pojma nemam.
secam se kad je New m bila aktivna i pisala kad je 4.put zatrudnela ,kako su ih svi gledali, kao ,ono ,cudake...Mene sad moji tako gledaju.,mama pogotovo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
7.7.2020 10:20:47   
jabudic
Branki, vidiš kod mene nije bilo negativnih komentara.
Neki su bili iznenađeni, ali pozitivno, a još više onih koji su mene iznenadili i koji kažu da je to očekivano od nas. user posted image

Ja evo radim, nema nešto ništa jutros.

Pozdrav za user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
7.7.2020 12:47:40   
Maruska15
Branki daj recept za krempitu!

Bas nije lepo sto su tvoji negativni u vezi trudnoce.  Takvi su od mog muza i zato ne planiram da im kažem jos neko vreme,čisto da izbegnem nerviranje od njihovih glupih komentara.  Inace meni je malo lakse,nadam se da popušta polako. Jabudic divno je sto imas puno dece,ja obozavam velike porodice. I mnogo se kajem sto sam se udala za coveka koji vec ima decu iz prvog braka. Vec mi je skrenuo paznju. Kao ova beba ok, da ne bude Nata sama a trece ne zeli. Uff otvoricu drugu temu,ali stvarno mi se smucio,dodje mi da se razvedem!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
8.7.2020 7:33:21   
branki*
Maryska,imas recept u temi brza krempita.stavila sam tamo.

Rzymem te skroz.moj brat isto hocw drugo dete,a snaja nece ni da cuje,ona vec ima iz prethodne veze dete i njoj bi bilo trece.Juce mi se ves masina pokvarila i pokvaren mi je dan.bas me nervira .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
8.7.2020 14:37:35   
jabudic
Ćao trudnjače!

Maruška, malo te drmaju i hormni, ja se u svakoj trudnoći razvodim, a inače mi je muž predivan.
Sad sam malo porasla, pa ne pravim probleme. user posted image

Razumijem te, ali razumijem i njega, ne znam koliko ima djece iz prvog braka, ali ako ima npr. još dvoje, treba izdržavati četvoro djece. Mada uz dogovor sve se može, možda se i predomisli. user posted image
Ja danas imam prilično posla, a evo dok radim završavam i ručak, brzo ću da završim i da zaklopim ovaj laptop za danas.

Ljubim vas sve!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
8.7.2020 15:26:31   
reve84
Kako ste danas devojke? Mene nesto zezalo logovanje na RR al tu sam sad.😘😘

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
8.7.2020 15:30:48   
branki*
ja sam tu...odnela jutros rano izvod sekretarici,deca mi spavala,nisam ih ni budila.kupila gomilu cveca,stavila sam u tri vaze.
onda odem do biblioteke prevozom da se uclanim i uzmem knjige,bila sam vec pre neki dan,ali oni rade samo do 3.sad odem oopet namerno tamo i ne moze tamo da se kao pre da novac za clanarinu ,nego mora da se uplati negde i ja se vratim jer ne mogu da se gnjavim,uplatim kod mene i onda tek sutra akobogda da se uclanim.3 dana se upisujem u biblioteku,kao na fakultet da se upisujem.
sredila sam stan i kuliram sad malo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
9.7.2020 10:39:17   
branki*
Gde ste,drrugarrice!🙁nema vas.Ja bila u skoli sa decom,dosli i sad cu do biblioteke .konacno.sutra cu ih na bazen..Sta ima kod vas?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
9.7.2020 10:44:09   
Maruska15
Evo me,lezim i gledam seriju.. prvi put u zivotu mi Nata spavala do 10h .😁 Branki videla sam sliku,bas je lepa haljina a i ti si divna!  Ja sam niska, pa duge haljine nisu moj stil. Ja kad sam trudna nosim one leprsave,pufnaste stvarcice,nekako mi to slatko. Jedu mi se kroasni iz Lidl-a sa sunkom i kackavaljem,ali mi je malo daleko.  Moram da skoknem po lisnato testo pa da napravim sama. Jabudic kako si? Reve? Bas nas nema..


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
9.7.2020 14:09:21   
branki*
I ja sam niska ,maruska,160 cm imam.zato mi se sve vidi kad se ugojim.nije duga haljina,do ispod kolena je malo vise 😊

Ja sve planiram da mesim nesto,pa nikako .bas dugo nisam mesila .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
9.7.2020 14:21:10   
Maruska15
Ma ti Branki izgledas odlično.  Ja sam debela,mislim sa viskom kg sam zatrudnela.  Izgledam ko mali morz 😃

Sutra idem na Ogt test posto sam u prethodnim trudnocama imala secer. Ne znam kako cu da izdrzim da ne jedem od 18h veceras plus ujutru bez dorucka.. Ne verujem da cu uspeti test da odradim...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
9.7.2020 16:30:37   
jabudic
Cao zene!

Mi evo u dvoristu, rucali i izlezavamo se.Nismo dva dana isli na plazu, nesto me mrzi, imamo kad. Ja spremam samo sto se mora, kakvi kroasani, nista ne mjesim. 😊Ja sam 169cm, a nije da me nema ni u kg 😁

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
9.7.2020 16:44:53   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: jabudic

Branki, vidiš kod mene nije bilo negativnih komentara.
Neki su bili iznenađeni, ali pozitivno, a još više onih koji su mene iznenadili i koji kažu da je to očekivano od nas. user posted image

Ja evo radim, nema nešto ništa jutros.

Pozdrav za user posted image


Pazi,i ja sam ocekivala to od vas,iako vas licno ne znam..toliko si pozitivna,sa tolikom lakocom sve radis,uzivas.Branki,tvoji su realno zabrinuti,jer znaju da 80% poslova oko kuce i dece je na tebi...ja ih razumem...nisu ni moji bili odusevljeni,i sa pravom...Ti bese nisi vozac?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
9.7.2020 21:50:13   
branki*
Nisam,von.Pocela i batalila.Najgore sto sam platila po novom i nisam izasla na glavni test.

Ali,moracu sad stvarno.makar dozvolu da uzmem,pa polako da vezbam.makar do vrtica da ih prevezem ili tako nesto .pa,jeste,razumem ja to.brinu se kako cu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
10.7.2020 22:20:45   
branki*
Gde ste,bre,zene drage!Ceo dan nikog.brinem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
10.7.2020 22:25:30   
jabudic
Cao zene, ja sam danas nesto osamucena. Malo sam kao prehladila, pa sam citav dan koma.Veceras rostiljali u dvoristu, sad evo citam nesto.Jeste li dobro?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
10.7.2020 22:54:27   
Despacito
Zene cao. Zelim da vas obavestim da sam 29.06. ostvarila najvecu zelju srca svog a to je da postanem majka. U minut razlike rodili su se Vida i Bogdan💑 Sve je proteklo kao u nekakvom filmu..sad smo kod kuce uhodavamo se..i ubaceni smo u "masinu"😗😙😘😚 nema vece srece..sad mi jasno


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
10.7.2020 22:57:03   
blizanac2

Draga cestitam ti od srca! Mnogo mi je drago da je sve ok i da si docekala svoje bekice lepe! Uzivaj sada, ljubite se, puno se mazite, volite. Ljubimo vas moja Marija i ja! Pisi kad budes imala vremena kako je sve proslo. 💟💟💟
IZVORNA PORUKA: Despacito

Zene cao. Zelim da vas obavestim da sam 29.06. ostvarila najvecu zelju srca svog a to je da postanem majka. U minut razlike rodili su se Vida i Bogdan💑 Sve je proteklo kao u nekakvom filmu..sad smo kod kuce uhodavamo se..i ubaceni smo u "masinu"😗😙😘😚 nema vece srece..sad mi jasno





(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
11.7.2020 8:00:29   
Maruska15
Despacito čestitam! Neka su ti zivi i zdravi andjeli,uživajte!! 💝💝💝


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
11.7.2020 10:05:24   
branki*
Cestitam ,despacito!

Divna imena.Neka su zivi i zdravi 100 godina!Ja na terasi,zavrsila oko dorycka,jos malo,pa cemo opet na bazen.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/06/20 [chat]
11.7.2020 11:16:17   
jabudic
Despacito, čestitam  užicajte! 💙❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here