|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 22:35:45   
emicaa
Fil ako do vikenda nesto novo ne izmisle idemo u ponedeljak.Dora i moja mama odbrojavaju dane.David samo o djedu prica,bas nedostaju jedni drugim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 22:37:18   
Milena18
Nato, čestitam na poslu!
Mirko, nadam se da ćeš i ti početi od septembra.
Maraj, lepo se odmorite na Zlatiboru.
Fil, hvala što pitaš, jesam se opustila konačno. Jesi li ti bolje raspoložena, kako su ti deca?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 22:39:37   
flamingos
Emice,divno,uživajte.Mogu misliti koliko se radujete.Radujem se i ja sa vama.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 22:46:20   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Sta su vama te solidne plate? Ja sam izgubila kompas po pitanju finansija. 


Isto. Ja od kada ne radim sam kao pala sa marsa sto se ovoga tice. Meni je sve skupo user posted image mm me nekada grdi zbog toga.
Verovatno da zavisi od posla koji obavljas, i od strucne spreme sigurno. Po meni je solidno sve sto nije manje od 50000. Eto, recite je l' preterujem, ilibsam luda sto tako mislim, bas me zanima 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 22:46:43   
mama Jo
Emice, super 👍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 23:17:40   
vonavoj
A bas fil,ljuti su sto sam radjala..

Pazi,ja imam faks,drzavni,ekonomski..Radim pdv,plate, zavrsni racun, konsolidovani bilans...kontrolisem sve vezano za pazare, elektronsko placanje..sa bankama..Nama su prometi po 45mil mesecno.. Jedna koleginica radi ulazne kalkulacije,druga izlaze.I kolika bi moja plata trebalo da bude🤔🤔 sigurno ne 450e.Emice,jos malo,odbrojavanje! Maraj, Zlatibor je raskopan..set_acete se okolo i uzivati!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 23:20:14   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 07/20
14.7.2020 23:54:07   
pari
Mislim da bi šef računovodstva morao imati između 1000 i 1600 evra u zavisnosti od veličine firme, obima posla, iskustva, broja zaposlenih koji su pod njim...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 7:51:03   
jess021
Dobro jutro sa vikendice, mm radu od kuce, njih dve spavaju, sinoc smo sedeli napolju do 20:30h, smrzli se, ja sam spavala u carapama.

Mama jo, otisla si u skroz drugu krajnost, ne potcenjujem ali 50 hiljada imaju po prodavnicama, pekarama.... Plate su mnogo vise od toga, a za sefa racunovodstva se slazem sa Pari. 
Von, izbori se za sebe, mislim da ti je sad prilika, jer def ne mogu bez tebe. 
Fil, to su bas ruzne stvari, kod mm u firmi, skoro svaka zena ima troje dece 7 svaka se vratila na svoje radno mesto sa svim mogucim beneficijama. U pitanju je multinacinalna kompanija. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 8:29:43   
mama Jo
I juuu, oa ja onda bas nemam kompas. Iakrsno prvi put cujem da 50 hiljada ima neko ko radi u prodavnici ili pekari. Pa ja sam radila u skoli daleko odgovorniji posao i jedva sam stigla do pune norme koja nije bila 50 hiljada. Ili se za 5 godina toliko promenilo sve. Ili su drzavne firme zaista toliko srozane..

I napisah zato da zavisi od strucne spreme i posla koji se obavlja. Svakako Von da je za tvoju poziciju to malo. Kao i za mnoge druge.
Ni ja nikoga ne potcenjujem, jako daleko od toga. Samo eto Fil postavila pitanje pa se nadovezah.
Neka se jos neko oglasi.
Meni je malo sve sto je 50 za bilo koju rukovodecu, to svakako.
Malo mi je i za ostale, ali eto ako neko rasi u prodavnici sa sresnjom kolom i ima 50 onda je to zaista solidna plata.


< Poruku je uredio mama Jo -- 15.7.2020 8:31:47 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 8:46:37   
Sanjica26 RR
Jess, U kom gradu imaju po prodavnicam toliku platu? To je mozda u Novom Sadu. Ovde imaju jedva 30 hiljada. A da ne pricam po trafikama. To nije bas tako kako kazes.

U skoli ja nemam ni 40 hiljada platu. Nemam pun fond. Plus racunaju mi 6 stepen i ako sam zavrsila faks. Tako da... Ovo po prodavnicama se razlikuju po gradovima. 
Dobro jutro. Ja sam u svom krevetu. 🙂 Deca spavaju. Idem na moju terasicu i ako sam cim smo dosli trcala do terase. Mm je toliko lepo brinuo o cvecu, da sam odusevljena. Sredio je kucu. Ne po mojim standardima, ali je sredio. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 8:49:23   
Sanjica26 RR
Ovo o cemu svi pisemo je za temu "problemi u Srbiji". Begamo tamo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 8:59:13   
Milena18
Ćao mame,
Sanjice, pusti standarde, važno da je sređena kuća user posted image
Ana, kako je Mare, je l' se oporavio skroz?
Već sam pisala, moja firma je baš ok što se porodilja tiče, i uopšte uslova rada i prava radnika. Ja sam otišla na porodiljsko sa ugovorom na određeno vreme, vratila se posle godinu dana na svoje radno mesto i kad je ukinuta zabrana zapošljavanja dali mi ugovor na neodređeno i veću platu. Ali vrlo dobro znam da u 99% firmi to nije tako. Von, Fil, nadam se da ćete se izboriti za sebe nekako.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 9:08:55   
mama Jo
Necemo ovde zatrpavati, izgleda da se privatni i drzavni sektor mnogo razlikuju.
Ako neko bude hteo jos na tu temu idemo u drugu onda ☺️
Isto, Fil, Von, najiskrenije se nadam da cete se izboriti za bolje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 9:21:47   
flamingos
Dobro jiutro.Ana,kako ste?Ostale mame?Ovde je i dalje vreme užasno,kao da nije leto.Da spremim ručak,planiram i čokoladne krofne da napravim.Pozdrav svima.♥️


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 9:44:37   
mama Jo
Inace, i mi smo se sinoc smrzli. Meni izbila groznica, i bas se nesto osecam malaksalo.
Ana, je l' Marku bolje? I meni je nocas bilo muka, zeludac me boleo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 10:20:04   
ivaMark
Zdravo mamike,

mi bili na vikend do Austrije, pa jedan dan na more kupanjac, mm je imao slobodna dva dana...i ovde je malo zahladnelo ali mi bas prija. Bili smo na sistematskom...sve je ok.emmice, super sto putujete, uzivacete sigurno 😊

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 10:21:23   
flamingos
Iva,super.Drago mi ne da ste uživali.Hvala na pitanju,dobro smo.Pozdrav.❤


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 10:23:20   
Duškić
Iva, bas lepo. Emice , da lepo putujete, bla, bla, pozdrav za vas mamite. Bas razmisljam gde da vodimo ove moje malo u skitnju.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 10:27:39   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Ja sam kao zombi, oka nisam sklopila noćas. Moj tata je otputovao za Nemačku (prvo za Hrvatsku da produži HR pasoš), mm ga je noćas vozio za Bačku Palanku pa ih je tu sačekala jedna žena i prevezla tatu na hrvatsku stranu na bus za Zagreb. Krenuli su noćas u pola 3 a ja uopšte nisam spavala. Sad gledam u laptop i vidim duplo user posted image

Marko je dobro, odmah sutradan je bio ok ali sad počinje da kašlje i da slini. Sutra će ga mm odvesti u konzilijum da urade kks, urin i bris nosa. Nije dugo radio.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 10:31:52   
ivaMark
Ana, nije bilo nikakvih problema na granici, sve je ok proslo?


Ne znam ni ja gde cu danas sa klincima 😳😳

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 10:51:03   
Ana RR
Ne, nikakvih problema ali on prelazi sa hrvatskim dokumentima tako da i ne može da bude problema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 10:55:14   
Khaleesi
Veliki pozdrav mamike...

Meni M celu noc povraca la imala do 39 temp a ja danas morala na uz i komisiju pa sam kao zombi ne znak kako se vozim od lekara do lekara. I sve me pauze kace svuda se doruckuje u drugo vreme...., 🙃

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 11:00:46   
flamingos
Kh,muke,hajd što pre da budete dovro.Ana,samo kad nena temperaturu,dušica draga.Pozdrav svima.❤.Ivankaaaaaa,javi se.❤



(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 07/20
15.7.2020 11:06:59   
mama Jo
O, Kh, bas nisi imala srece. Jesi uspela da zavrsis?
Izgleda i neki stomacni krece. Cuvajmo se.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here