|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njegovi drugari moji ne
16.8.2020 23:47:37   
dada2104
Dobro večer, prvo post je jako dug, trudila sam se ga skratiti,, maksimalno koliko se je dalo. Ko ima vremena da procita, HVALA. Ovako, prvo da napomenem, imam “divan” brak, sve nekako štima, dogovaramo se manje-više oko svega,ali problem nastane, kada muža pozovu prijatelji, da idu naveče na piće.Samo piće ko piće mi ne smeta, ne smeta mi ni kada, ide po danu, tipa posle posla, sa našim zajedničkim prijateljima.To su njegovi prijatelji iz djetinjstva, i 99% ih je samaca, što znači da nemaju ni ženu ni djecu. Imaju kao devojke, ali naravno one isto izlaze. E sad, fora je u tome što on kada izađe sa njima, mene uhvati neka panika, tipa ko zna da li je stvarno sa njima, ko zna gdje su, itd… To su samo ti njegovi drugari iz djetinjstva, jer kada ide sa našim zajedničkim prijateljima, toga nema, ja sam opuštena,nemam te muke da tako kažem.Dam primer od juce:Drug je pozvao muža da idu na neki roštilj, i koju popiti povodom rođendana. Mene je kao isto pozvao, al na način ja sam zvao Janka da dođe sutra na roštilj, a za vas (mene i djecu) ne znam šta da vam kažem neće tu biti neko društvo za tebe. I naravno, ja sam se toliko poniženo osjecala, da nisam uopšte imala odgovor na ta njegov, da kažem poziv… Da probam skratiti, muž je došao kući, nakon nekih 4-5 sati, i naravno svađu sam ja započela, jer mi je muka više gledati kako on samo ode, uopšte se ne sjeti da ima kući ženu i djecu, niti me pita za mišljenje ne ništa… I tako smo se prepirali, pričali na kraju, da kažem lepo, da sam mu i rekla da to njegovo izlaženje ne vodi nigdje, ako ću mu scenu praviti svaki put kad dođe kući. Molila sam ga da prestane, p je rekao da nemam prava mu to reći… I onda ga lepo pitam, ako mogu njega zvati, šta sam onda ja…nisam dobrodošla,ili šta… Jer to se već dešava 6 godina, i konstantno jedno te isto, zovu ga petak subotu naveče, i to od 9-10 sati navece pa do nekih pola 2 ujutro, kao sjede i piju si pivce, i kao pričaju. Ja u to ne verujem, i onda mi kaže da sam zakomplicirana, zašto ja ne izlazim, kao on mi ne brani, niti da bi svaki vikend išla van…meni se čini da mu nije stalo do mene. Molim vas za savjet… Lep pozdrav

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Njegovi drugari moji ne
17.8.2020 6:35:32   
branki*
Ti njegovi drugovi iz detinjstva su samci, bez dece i zena?Nisi ti komplikovana, vecina zena bi tako... Pa, i pod pretpostavkom da ne juri sojke, nego je zaista sa drugarima, a verovatno i jeste, aman, svako vece... Pa, nije ok. U redu 1 nedeljno ili 2put..Ja imam drugaricu do mene mojih godina, nema decu, niti muza. I ja nju ne mogu da pratim. Ona me zove, ajmo ovamo, ajde izadji.. Pri tom, mm ne voli sto se druzim sa njom. Kad bi ona imala decu i muza, ja znam da ne bi mogla tako da zove non stop na druzenja, sedeljke, izlaske.... Tako da ako su ti drugari samci, oni to ne kapiraju. Tvoj muz mora da nadje dozu i da dozira vidjanja sa njima. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dada2104)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Njegovi drugari moji ne
17.8.2020 10:03:14   
mama Jo
Da koliko cesto on ide na ta druzenja bez tebe?
Kako je rsagovao kad si mu rekla da ti to smeta?
Probaj nekako mozda nenametljivo da jesnom i ti podjes sa njim, bar kad su ti neki rostilji u pitanju. Pa budes u fazonu - sta ima veze sto nece biti nikakvog drustva ze mene, idem sa decom, zabavicemo se mi vec nekako...
Probaj nekada ti sa svojim drugaricama da ides, pa da vidis kako ce on reagovati...
Nemam pojma, od nerviranja neces imati nista, samo te svadje koje verovatno ne prijaju ni tebi ni njemu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Njegovi drugari moji ne
17.8.2020 10:22:56   
Sanjica26 RR
Moje drugarice muz svako vece u 8 izadje iz kuce. Ide sa drustvom, piju pice, gledaju utakmice, idu u kladionice. Drugarica ludi. Vraca se kuci u 12, nekad u 1 i 2 ujutru. Ona mu je rekla da nece posle 12 sata da mu otkljucava stan. Posto su mu roditelji blizu on ide kod njih da prespava. Nekad kad ona radi posle podne, on se pokupi sa detetom kad je uzme iz vrtica i odvede je kod majke, a on ode na pice. Stalno mi se zali. Razgovarala je sa njim. On ne vidi u cemu je problem. Boga mi ja bih posumnjala da me vara.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Njegovi drugari moji ne
17.8.2020 10:52:46   
Ana RR
Tema već postoji klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Njegovi drugari moji ne
17.8.2020 10:53:20   
veselicaa
Ako muz izlazi jednom nedeljno sa svojim drugarima možeš i ti sa svojim društvom a on se ne buni koliko razumem iz onog sto si napisala.Mm ide stalno negde sa svojim drugom ili kolegama,uvek se javi,znam gde je,pošalje poruku ako ostaje duže.Cesto ga i ja teram da ide negde,da prošeta.I ja kada idem negde a živimo u mestu gde moram da idem sa mm svuda,on se uvek složi,nikada se nije bunio.Ne morate svuda da idete zajedno ali morate imati i svoje šetnje i druženja sami.

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.8.2020 10:55:06 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here