|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 12:53:51   
nata11
Mislim da je vreme za novu temu (nazalost).


Danas je krenula prijava preko e uprave. Ista je vise informativna, nase izjasnjavanje da smo za istu i nije obavezujuca. Saglasnost sa vakcinacijom se potpisuje tek kod dr.

Da li se neko vec prijavio? Jeste se izjasnili za odredjenju vakcinu ili vam nije bitan proizvodjac?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 13:18:09   
Misha i Ljisha
Moj dr je primio Pfizer, nema nikakvih nuspojava a on ima i MS. I njegova zena ce istu. Kazu sumnjivo im da ruska nema bas nikakvih nuspojava user posted image Cik da zatvorenici u Rusiji se pozale hehehe...

Ja nemam pojma koju cu. I ni ne znam da li treba sad posle bolesti uopste da primim ali kazu traju antitela duze kad primis i vakcinu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 13:28:44   
flamingos
Nato,nisam se izjasnila,nemam pojma.Šta ti misliš?


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 14:30:39   
nata11
Ja se prijavljujem sigurno danas samo se dvoumim koju. Evo bas citam po netu. 


I ja bih Pfizer ali nisam pratila dugo desavanja oko Covida pa ne znam koje su razlike. 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 14:33:16   
emicaa
Ne planiram,ali onaj ko hoce samo naprijed.Svako ima pravo na svoju odluku



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 15:01:36   
Ana RR
Takođe ne planiram.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 15:07:44   
Sanjica26 RR
Jok more. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 16:09:30   
Ivanka 75
Cekamo da nas Maslacak posavetuje 😊 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 16:10:57   
Sanjica26 RR
Ona je vec pisala Ivanka, ali ne u ovoj temi. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 16:12:15   
Ivanka 75
Znam, sad vise nego ikad nam treba njeno misljenje. Ipak su vakcine u upotrebi i ona najbolje zna kakve su.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 16:35:43   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Znam, sad vise nego ikad nam treba njeno misljenje. Ipak su vakcine u upotrebi i ona najbolje zna kakve su.
Slažem se.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 17:11:36   
Duškić
Ja ne znam, jos neka odstojiuser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 17:20:49   
milicicak
Ja sam se upravo prijavila za vakcinu preko eUprave 🙂


Može da se bira ako imate preferencu prema nekom proizvođaču, moje preference su Pfizer, Moderna i AstraZeneca.
I jedva čekam da me pozovu da je dobijem!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 19:20:05   
Ivanka 75
Moja koleginica i njen muz su se danas prijavili za vakcinu. Sto kaze D, da od stoji malo pa cemo se prijaviti.


Mada, mozda mm bude vakcinisan preko firme. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 19:24:43   
vonavoj
Nekako se vodim da mi ne treba vakcina ako imam antitela...


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 19:53:06   
gagana83
Ja još uvek nemam jasan stav o ovoj vakcini (sad bi moj muž rekao - "Nemoguće da ti o nečemu nemaš stav😆)


U principu, uvek sam za vakcinaciju, svoje dete sam vakcinisala i vakcinom koja tada nije bila obavezna, ali ovo sad mi je sve nekako na brzaka...pojma nemam šta da mislim.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 19:57:36   
lesica
Prijavljena.
Isti izbor kao Mili.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:08:28   
Ivanka 75
Ja moram da se raspitam da li moja mama moze, da, se vakcinise dok je ovde kod mene, nije isti zavod. 


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:10:51   
flamingos
Možda i može,Ivanka,raspitaj se.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:11:50   
Misha i Ljisha
Mi prosvetarismo odmah u drugom redu. Ne brinem se da necu doci na red. Ali sam stvarno u dilemi da li treba da primam ili ne


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:11:51   
milicicak
I moji roditelji su se prijavili za vakcinu ali su insistirali na Sputnjiku jer neće ta zapadna s...nja. Izem ti propagandu i zatucanost! Al bolje i to pa da se nadam da neće biti nuspojava i da će biti doboljno zaštićeni nego ništa. I odmah da se ogradim da ne mislim da će biti nuspojava i da nema zaštite, samo mislim da Rusi nisu bili dovoljno transparentni u onome što su objavili za vakcinu.
I nisu mi jasni ljudi koji kažu, pričekaćemo. Šta čekate? Da vidite da li ima nekih neželjenih efekata posle 5-10 godina? A do tada ćemo da nosimo maske, održavamo distancu, idemo u školu online, izbegavamo okupljanja? Umesto da budemo zahvalni što je nauka imala znanje, tehnologiju, kapacitete i resurse da u kratkom vremenu napravi vakcinu mi ćemo da kukamo kako je to brzo. A da vakcine nisu razvijene bilo bi: Što plaćamo te naučnike kad ni običnu vakcinu ne umeju da naprave.... Sve neželjene reakcije su već prijavljenje i uopšte se ne razlikuju u procentima od neželjenih reakcija na bilo koji drugi lek koji ljudi gutaju ko bombonice...
Ali svako ima pravo na svoje mišljenje 🙂

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:16:29   
flamingos
Mili.👍


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:19:33   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja moram da se raspitam da li moja mama moze, da, se vakcinise dok je ovde kod mene, nije isti zavod. 





Moja mama npr ne može, jer ima autoimunu bolest. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:21:20   
Maraj
Mili, a ono sto neki dr pricaju da vakcina ima gensku sifru u sebi i da kod onog koji je primi moze da izmeni genetski kod pa da ne znamo kakva ce se deca radjati... i jos stosta user posted image
Sta ti kazes na ta misljenja?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.1.2021 20:22:44   
Misha i Ljisha
Sanjice moj dr ima multipleks sklerozu i primio je. I to je autoimuna bolest. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here