|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko često imati odnose da zatrudniš?
15.2.2009 20:07:18   
Anoniman
Misljenja su veoma podeljena i po ovom pitanju. Jedni kazu svaki dan, drugi kazu svaki drugi dan, treci kazu 3 dana apstinencije itd. Kakva su vasa iskustva i sta vama najcesce savetuju?

< Poruku je uredio guppy RR -- 15.2.2009 21:25:46 >
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
15.2.2009 21:19:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko često imati odnose?
15.2.2009 21:21:38   
Anoniman
Nisam se dobro izrazila... Mislila sam koliko cesto imati odnose da bi rezultat bio user posted image  i user posted image ?

< Poruku je uredio Katjica -- 15.2.2009 21:25:35 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
15.2.2009 21:25:49   
guppy RR
Malo sam promenila naziv teme :)

Ja sam čula da je najbolje svaki drugi dan.. da svaki dan nije dobro za spermiće user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
15.2.2009 21:28:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
15.2.2009 21:28:24   
pače
Moja dr.kaže da je najbolje svaki treći dan,toliko je vremena potrebno da spermići budu dobri zdravi,puni snage za nove radne pobede.Mada opet ni to nije neko strogo pravilo,jer zavisi i od opšte plodnosti žene i od kvaliteta spermića



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
15.2.2009 21:30:43   
Anoniman
Hvala na pomoci u promenu naslova user posted image

Ja sam probala svaki dan i nista se nije desavalo. Sada mi je gin rekla da se preracunamo da 3 dana pred O ne radimo nista i na dan O svasta user posted image  tj. 2 cela dana nista i treci dan se pada O. Sada smo probali tako, ali se plasim da nismo mnogo proredili odnose user posted image  Kaze da se neki spermici sporije regenerisu i da im treba vise pa da budemo aktivni na svaka 3 dana user posted image  Isto mi je rekla da spermici nisu dovoljno kvalitetni i ne mogu biti toliko jaki da oplode jajnu celiju ukoliko na prodje izvesno vreme izmedju 2 odnosa tj. 2-3 dana. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
15.2.2009 21:32:45   
Anoniman
Eto i pače je dobila isti savet, a mislim da je gin i Luciji rekao da ne rade nista 3 dana pred O user posted image

(odgovor članu pače)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
15.2.2009 21:37:48   
NadaR
Moje skromno misljenje je da to sve ne treba toliko forsirati, dakle sto opustenije!
Znam za jedan slucaj, gdje se par toliko forsirao,pokusavali su dugih 8 godina i kad su skoro odustali , dosla je bebica! user posted image
Ne bih da nekog povrijedim, ali mislim da nema nekog efekta kad je prva pomisao poslije odnosa > DA LI JE USPJELO OVAJ PUT?!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu pače)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
15.2.2009 23:55:18   
Buba76
Mi smo uvek od 10-16 dana svaki 2.dan.Nekada je uspevalo iz prvog a evo sada vec par meseci nece. Ne znam u cemu je fora. Nema ovde pravila,cak i kod iste osobe je svaki put drugacije

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 0:11:58   
kumara
Ja ne znam tacno, nisam nikad razmisljala o tome... Ono sto sigurno znam je da smo ih mi imali svaki dan u periodu oko ovulacije u decembru i da se zvrsilo (na zalost kratkotrajnom) user posted image . Pre toga nisam nikad vodila racuna da li je ili nije svaki dan. A moram priznati da me bilo sramora da pitam dr sta preporucuje. user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 1:09:35   
Anoniman
Ja razumem muku onih koji pokušavaju da ostanu trudni... Teško je ne pomisliti "Jel sada uspelo?". Ali ipak mislim da je baš u tome ključ.

Inače, isto sam čula da je stvar nemati odnose 3 dana pred O.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 1:39:59   
Anoniman
Jeste stvar u opustanju, ali mislim da svako zna kako funkcionise njegova psiha. Nekome mozda vise prija da ne prestane da misli na to, a drugome je ipak lakse kada prestane da misli na to. Poznajem zenu koja je dete poginulo u jednoj nesreci i koja je posle toga sve podredila tome da rodi jos jedno, tako da nikako nije htela da se opusti, zacrtala je svoj cilj i nije dala nista drugo da joj padne na pamet dok nije zatrudnela. Ipak ima i mnogo primera gde su parovi dobili dete onda kada su prestali da ga ocekuju. Zato i kazem da svako zna sta mu najvise odgovara. Ipak ovde je rec o tome koliko cesto, a ne sa cime na umu imati odnose. Ja iskreno mrzim vise od svega kada mi kazu da se opustim, necu da se opustim, hocu bebu i opusticu se kada je dobijem. Nemojte mi to uzeti za zlo, jednostavno sam takva da se borim i ne odustajem sa tog cilja skrecuci misli. Ne zelim da me neko pogresno razume, ne znam nijednu trudilicu koja moze da kaze "Znam da mi je trenutno O, ali nema veze, sutra cu da pravim dete, sada cu da pletem dzemper". Ja nisam opterecena, znam kada su mi koji dani i sve dok mse truddim da zabebim bicu aktivna tim danima i mislicu na bebu sve dok ne dobijem ili M ili II na testu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 1:46:01   
kumara

IZVORNA PORUKA: Katjica
"Znam da mi je trenutno O, ali nema veze, sutra cu da pravim dete, sada cu da pletem dzemper"


Sad si me bas nasmejala i oraspolozila!!! user posted image user posted image user posted image

Ali upravu si, svako ima neki svoj ritam i svako funkcionise drugacije. Mene licno nervira to "ajmo, sad su plodni dani, trk u akciju", ali opet sam bas to radila i stalno gundjala sto to radim... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 1:47:41   
Anoniman
user posted image  za post. Čak sam deo ubacila i u Najbolje citate.

Sve razumem - sve mi je jasno.

A sada i detaljniji odgovor na pitanje.
Imam drugaricu, ima dete 2,5 god, teže je ostala trudna prvi put. Ne radi, čuva dete, nikako da nađe posao, pa je odlučila da onda sada rodi još jedno pa tek onda da traži posao. Kaže ovako: Nismo imali odnose 3 dana, pogledala sam taj dan na kalendar na RR, videla da su mi plodni dani, i ostala trudna. Sada je 9 nedelja čini mi se.

Ovim htedoh reći odakle mi ono za 3 dana pre O nemati odnose.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 10:43:22   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Katjica

Jeste stvar u opustanju, ali mislim da svako zna kako funkcionise njegova psiha. Nemojte mi to uzeti za zlo, jednostavno sam takva da se borim i ne odustajem sa tog cilja skrecuci misli. Ne zelim da me neko pogresno razume, ne znam nijednu trudilicu koja moze da kaze "Znam da mi je trenutno O, ali nema veze, sutra cu da pravim dete, sada cu da pletem dzemper". Ja nisam opterecena, znam kada su mi koji dani i sve dok mse truddim da zabebim bicu aktivna tim danima i mislicu na bebu sve dok ne dobijem ili M ili II na testu.


Slažem se!!!user posted image
i ja mrzim kad mi kažu opusti se!
Opuštala sam se dve godien i ništa! Sad je vreme da se na tome ozbiljno radi! I niko nečće da mi kaže: "Pa dobro ako neće usvojićeš dete." NEću da usvojim dete oću svoju bebu i tačka!!!


Elem da se vratim na temu:
Prvi put kad sam ostala u drugom stanju sexali smo se svaki dan!
Ja sam uvek za sexanje svaki dan ili svaki drugi! Nijedan ginekolog ne može da odredi tačan trenutak oplodjenja!
SEX SVAKI DAN! Što je sigurno sigurno je!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 10:51:59   
mamaX2
I mi smo za prvo dete (bilo je apsolutno neplanirano) :)))) imali odnose svaki dan (pa bilo smo zaljubljeni do usi).
Sada nakon 7 godina, hocu drugu bebu i ne mogu da rizikujem pa svaki drugi treci dan, a ako bas promasimo "The D"?
Zato ja od 9-13 dana svaki dan, t.j. noc :)) u ponoc....:
A onda cekam 13 dana:)))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 10:54:12   
Modessty
ha ha haha !!!user posted image
i mi isto tako za svaki slučaj!
ha ha haha user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mamaX2)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 12:53:19   
Ana RR
moja dr kaze da ako su spermici u redu onda nije ni potrebna apstinencija, ali ako ih ima malo, ako su slabo pokretni...itd., onda je najbolje praviti pauzu od 3 do 5 dana, ali nikako vise od 5 dana.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 13:03:19   
Jacaca
Posle pet dana se umrtvljuju, lenjiji su i sporiji tako kazu ja terala muza da radi nonstop da bi to dokazali, kad ono isti i sa 10 dana cuvanja a i svakog dana isti su bili uvek u razlicitim laboratorijama.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 13:09:22   
eugenija
Svaki dan sa različitim partnerima!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Da se malo našalim... Znam da je muka devojke drage, čitam ponekad vaše postove, želje i nadanja.. Nada zaista pokreće ljude do visina.. Biće dece, biće dece, daće dragi Bog... Malo pozitivne vibre od vaše Eugenije....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. Svima vam držim fige!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 13:10:29   
Ana RR
citala sam da je najbolje imati odnose svaki drugi dan, a muskarcima preporucuju masturbaciju ako nemaju drugog izbora. tako se stimulisu hormoni da proizvode sto vise spermica.


(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 13:15:04   
Anoniman
Tako sam i ja citala. Ukoliko je sve u redu sa spermicima nije bitno kada imate odnose, a ukoliko su spori ili ih ima malo onda na svaka 2-3 dana. Ipak moja gin je rekla da ne mora da znaci da su spermici svakog meseca u istom broju i isto pokretljivi, normalno je da budu i brzi i da ih ima vise u nekom mesecu, ali je normalno i da ih bude manje i da budu sporiji. Isto kao sto je normalno i da zena ima 1 ili 2 ciklusa u godini koja su bez ovulacije. Zato ona predlaze na 2-3 dana jer u slucaju da mu je nesto oslabljen metabolizam ili da je npr. premoren, njegovim spermicima ce trebati dosta vise od 24h da se regenerisu kao sto je potrebno u idealnim uslovima. Tako da smo je mi poslusali 3 dana pred M nista. Jedan moj komsija koji je napravio 3 deteta za 5 godina je rekao da je bilo akcije svaki treci dan u toku celog meseca, nisu gledali koji su plodni i neplodni samo svaki 3 dan odnos. Rezultat im je vidljiv user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 22:28:03   
Buba76
Ha ha ha ,neka oni masturbiraju da se odrze u kondiciji,a mi cemo chatovati.
Mislim da bi bilo dobro ucestvovati,mozda ubodemo plodni dan .
Naravno,Ana salim se

< Poruku je uredio Buba76 -- 16.2.2009 22:29:17 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 22:39:40   
lucia
i meni dr rekao 3 dana pred nista....ali ocigledno je da je sve individualno...i da nema pravila

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here