|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 14:13:40   
Peace*
Ah, pa prognozu su u zadnjih 5 dana promenili milion puta. user posted image

Prvo je bilo da će sva 4 dana padati kiša i max temp biti 15. Onda je bilo da će 1 i 2 biti sunčani sa 24, a 3 i 4 kiša i 13.
Sad vidim da stoji sve bez kiše, ali tmurno (petak sunce), temp 24-25, tek u nedelju zahladnjenje na 18 stepeni.

Realno, juče je za NS bila najavljena kiša, a palo je 3 kapi u 7h ujutru, dan bio neverovatan.

Mi smo odlučili da idemo kako god bilo.

Šetamo, ako krene kiša, sklonimo se u neki kafić ili tržni centar, kad stane, opet šetamo... pa biće nešto. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 14:20:53   
Sanjalicaaa
Da, sad sam bacila pogled, ko zna mozda se i sub. i ned. razvedre :D
Mi cemo u sredu odluciti da li idemo ili ne. A reci mi gde cete odsesti i kako idete? Mi posto smo nesigurno nismo nista rezervisali pa se nadamo da cemo tamo nesto naci kad stignemo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 14:47:10   
Peace*
Mi idemo neku privatnu varijantu smeštaja, i idemo kolima.

na nekoj od prethodni str sam stavila link hotela što mi je drugar rekao da je ok, nisam bila:


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: marince

Ako neko ima br ili mail nekog apartmana u Budimpesti neka posalje ,necu mu nista user posted image
Mi bi isli na produzeni vikend za novu godinu



Sada sam saznala za ovaj hotel, drugar kaže da je skroz ok, pa ako nekome bude trebalo, da znate.
Thomas hotel
Trenutno na uvodnoj strani piše:
Single room: from EUR 25/night, Double room: from EUR 30/night
Breakfast is included!




_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 14:55:19   
Sanjalicaaa
I mi takodje isto tako. MM je nasao neki ok hotel, po preporuci neke prijateljice, za 14e noc.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 15:00:11   
Peace*
E, daj link, treba koleginici. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 15:05:16   
Sanjalicaaa
Stavicu veceras kad se mm vrati s posla :)

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 15:06:12   
Peace*
Super, hvala! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
5.5.2014 8:23:22   
Peace*
Hej, hej, ja još uvek čekam. Treba koleginici smeštaj, ide na koncert u Peštu krajem maja.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
5.5.2014 9:40:23   
Peace*
Inače, bili smo u Pešti za praznike, vreme nas je dobro služilo i ja sam se baš lepo osećala. user posted image

Stigli smo u četvrtak (1.maj) popodne, i otišli na Margit sziget, iznajmili onaj porodični bajs (konkretno nas je bilo 4 odraslih i 4 dece user posted image ), malo vozali, lizali sladoled, bili na igralištu, šutali loptu po parku...
Sledeći dan smo posetili ZOO, bilo je toliko toplo da sam deci kupila majce kratkih rukava u parku preko puta ZOO. user posted image . Taman kad smo završavali obilazak, malko se smrklo, pa smo pobegli u West End City Center, tamo ručali, šetali.
Sledeći dan smo bili u Campona TC, tate su povele stariju decu u Palace od Miracle, njima se dopalo i lepo su se proveli, a posle smo drugarica i ja povele decu u Tropicarium (opet, svake godine odemo, deca baš vole). U povratku iz Campone smo svratili do centra, protegli noge pola sata i onda je krenula kiša, pa smo pokisli i pored kišobrana. user posted image user posted image
U nedelju smo otišli u Premium Outlet, obišli, u povratku svratili do Tesco, i kući.

Žao mi je što Railway Museum nismo obišli, malo nas je plašila kiša, a i navigacija nam je riknula, a to je negde malo dalje da bismo išli na slepo, pa je ostalo za neku narednu posetu. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
5.5.2014 10:11:19   
Sanjalicaaa
Skroz smetnula s uma, Peace. Izvini user posted image
http://www.hostelsclub.com/hostel-en-17593.html Hotel se zove My Darling. Medjutim mi na kraju nismo otisli zbog vremana, razmisljali i na kraju odustali. Bas mi je drago da ste se lepo proveli. Da li je bilo kise?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
5.5.2014 10:47:22   
Peace*
Hvala! user posted image Pa to je super lokacija!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
5.5.2014 10:51:41   
Peace*
Pa bilo je, ali smo je mi nekako obišli.
U četvrtak kad smo ulazili u grad nas je uhvatio užasan pljusak (u kolima), i zanimljivo je da je bukvalno odjednom stala kako smo se kretali, kao lenjirom povučena granica, i ostatak grada suv, ljudi u kratkim rukavima, šetaju. Baš je bilo čudno.
U petak smo pobegli kiši, pala je oko 18h, tad smo već bili u tržnom centru.
U subotu je rominjala preko dana, ali tada smo bili svakako u zatvorenom zbog tropicariuma i zbog tog Miracle muzeja, jedino što smo iskušali sreću sa glavnom ulicom i tad pokisli.
U nedelju je zahladnelo, rominjalo...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
9.3.2015 5:51:09   
acalukic
Budimpesta je predivna po meni dosta lici na Bec. Vidim da si bila u a.parku to vredi videti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
19.12.2017 11:55:26   
MamaNecaVo
Mi smo sinoc dosli iz Budimpeste i verovatbo sam jedina osoba koja je po ulasku 7 grad rekla da je ruzan i da mi je Beograd mnogo lepsi.Jednostavno kisa je ubija svaki atom snage za istrazivanjem.
Odseli smo u Paulay Downtown Apartments,sasvin ok smestaj,zamerka na suvise tanke zidove oa se sve cuje ili je to neko moje vidjenje ibzirom da nam je gost iz susedne sobe lupao par puta na zid jer je A plakao u toku noci.Dete ne voli kada je pretoplo,a kod njih je grejanje..user posted image

Taj prvi dan nam se sve na shopping,jer je kisa padala kao iz kabla.Sto se njega tice,ne znam kakve se to soping ture spominju kada umsu cene iste kao i kod nas.Sto odece,sto hrane a kozmetika je daleko i skuplja.Osim ako zelite da cekate na tax free za koji mi vise na granici nismo imali ni snage ni zivaca.

Posetili smo Bozicni vasar ali cinjenica da su oklopna vozila oko vas bas utice na utisak.
Na Trgu heroja je mini vasar sa odeljkom zimska magija gde svako ko zeli moze ostaviti poklon za decu bez roditeljskog staranja,a tu je i klizaliste sa strmim delom i spust sa gumom.Za stariju decu super.
Potom i zoo vrt,koji mi zbog loseg vremena nismo obisli.
U krugu je i banja,vredi je obici svakako.Sve je na higijenski ok nivou.

Ribarski bastion.. moja tiha patnja..Nismo nasli mesto za parking,pa sko kolima prosli i izasli. Parking ne naplacuju prvih 10minuta,mana je sto zaposleni ne znaju ENG pa na pitanje gde je parking,podigao je rampu i rekao thank you.

Navigacija brljavi pa sve adrese zapisite pre puta,cisto da imate smernice sta obici.
Zao mi je sto nam vreme nije bilo lepse,jer ovako kisa bas utice na celokupni utisak.
I nemojte da cam neko prica kao sto su nama da Budimpesta nije za odlazak sa malom decom zimi jer je mnogo hladno,jeste,ali nista hladnije u odnosu na SRB.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
20.12.2017 9:39:21   
Peace*
Onda ste imali sreće jer je u Budimpešti uvek osetno hladnije, ili kako volim da kažem - drugačije hladnije, nego u Srbiji. Ipak, slažem se da to nije prepreka da se povedu deca. Pa i tamo žive deca. user posted image

Slažem se za cene... pre par godina je to bilo drugačije. Mi smo bili sad od 8-10.decembra, i zaista je skupo. Jesam kupila cipele, ali ništa to nije povoljnije nego kod nas, nego što u Srb nisam našla veličinu. user posted image Kada smo krenuli kući, ušli smo u Tesco, napazarili svašta (najviše hemije), i izašlo nas je manje nego u Srb.

Idite na proleće u Peštu, obiđite baš Peštu a ne novogodišnje vašare.

Kakva oklopna vozila na vašaru? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here