|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.2.2014 12:03:33   
Minja23
Drage moje,nas rezultat je stigao i lepa vest sto antisp.antitela nisu nadjena,ali na nalazu mog supruga pise - mikrobioloski nalaz: enterococcus veliki broj...user posted image sta to znaci ?molim vas da mi kazete jel je to opasno?da li se leci?
i ispod je neka tabela i recimo pise penicilin g- s (osetljiv) npr. pa onda drugi primer trimethoprim+sulfametoksazol (bactrim,bioprim,trimosul) - r (rezistentan) ...
sta to znaci?jel to znaci da tu enterokoku treba da leci ovim lekovima? user posted image nista mi nisu napisali vise ....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.2.2014 12:12:48   
wivern
Minja super...enterokoke nisu strasne, a ta tabelo to je tabela osetljivosti na lekove. Samo odnesite lekaru nalaz da vam napise recept..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.2.2014 12:26:01   
Minja23
hvala wivern user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.2.2014 12:51:11   
wivern
user posted image user posted image
Minja jesi li proveravala ti skoro briseve, da je slucajno nemas i ti?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.2.2014 18:02:56   
Štetica
Minja enterokoka se bas brzo leci,7-10dana na lekovima pa pauza 7dana i nek uradi spermokulturu da proveri dal je izlecena,a ti za svaki slucaj uradi vaginalni i cervikalni bris,da vidis dal je i ti imas. Nije neka strasna bakterija,nista za brigu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
21.2.2014 9:51:13   
Minja23
ja sam uradila briseve pre 2 nedelje max.zbog hsg-a i svi su dobri...e sad jedino ako je u tom periodu mogla da predje...e sad kazu da se onadobija i padom imuniteta,a mm je nesto bio prehladjen par dana pred pregled(ne nesto puno,ali kako je i malo na dijeti-moguce je da je od svega toga)....tj.poceo je sa malo jacom dijetom=pad imuniteta=enterokoka ebiga ...
ja cekam ciklus 25.pa posle toga na hsg jer je samo jos to ostalo,jedino me ta mrlja krvi plasi sto se pojavila,ali recicu dr.pa sta bude :)

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.2.2014 12:06:22   
Minja23
znam da je pitanje glupo user posted image ,ali moram da vas pitam ....kada smo radili ASA test,mm su otkrivene enterokoke,pa posto su pored ASA testa njemu nasli i enterokoke,jel su mogli meni iz krvi slucajno da vide da li sam trudna ....jooooj lupite mi samar za ovu glupost user posted image ali sam morala user posted image

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.2.2014 12:09:27   
wivern
Jesu mogli su, ali ne rade betu kad rade asa test user posted image
Ni jedno pitanje nije glupo....mozda smo samo u pogresnoj temi, trebalo bi da idemo u dve crtice user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.2.2014 12:27:53   
Minja23
wivern user posted image hvala ti ,pisala sam u znacima trudnoce III deo neke sitne simptome,da ne kopiram i u 2 crtice:) hvala ti puno user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.2.2014 15:17:09   
wivern
Minja user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
14.3.2014 10:14:50   
Sicilijana
Devojke, molim za pomoc u tumacenju rezultata.
Upravo su mi stigli rezultati ASA na mail koji smo radili na Torlaku. Dobra stvar je da ih nemamo u krvi oboje, a ne znam koliko je lose to sto za njega pise da ima 20 % slepljenih u spermi ? Da li to treba da se leci ili nije toliko strasno? Da napomenem da je spermogram dobar i da nema aglutinacije, a test smo radili na svoju ruku, tj. platili....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
18.3.2014 9:25:33   
Minja23
draga sicilijana,mislim da aglutinacija oznacava slepljene spermatozoide...
moj suprug je imao,popio je 2 kutije profertila sa jos nekim lekom i sada ih vise nema...takodje je nesto malo imao...
mozete probati i sa onom muckalicom sa medom i sa vitaminima umesto profertila...
ja sam mu izdvojila sledece,ali ti potrazi(ovo je mm pio)
l karnitin,l arginin,selen i e vitamin,cink i C vitamin
user posted image

(odgovor članu Sicilijana)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
19.11.2014 10:07:26   
Nadja
Ko daje uput za asa test za muškarce lekar opšte prakse ili mora
da se ide kod urologa?

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
23.12.2014 18:20:13   
Maraj
Mogu i jedan i drugi

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.12.2014 9:58:54   
nata11
Kod nas urolog. Lekari op jedva cekaju da kazu kako oni nemogu da daju te upute, a dok kod urologa dodjes na red odradices privatno 6x

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.12.2014 22:57:49   
Maraj
Joj to jeste. I njih su ogranicili sa tim uputima tako i da ne smeju da daju. Ja sam zato isla privatno tj u svojoj reziji.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
13.11.2015 22:30:43   
Cortina
Da li neko zna gde se u Nišu mogu odraditi Antispermatozoidna at na uput.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
14.12.2015 2:05:20   
debeljuca87
Da li neko zna da mi objasni sta na spermogramu znaci aglutinacija spermograma 2,0 ?!

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
14.12.2015 11:37:40   
nata11

IZVORNA PORUKA: debeljuca87

Da li neko zna da mi objasni sta na spermogramu znaci aglutinacija spermograma 2,0 ?!


Procitaj postove iznad user posted image

_____________________________





(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
14.12.2015 16:32:38   
debeljuca87
Procitala sam,ali bih volela da mi neko detaljnije objasni sta znaci kada je spermogram uradjen i sve je u redu sem te aglutinacije koja je 2,0?! Uplasilo me je i brine me koliko je to opasno?!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
12.6.2018 13:31:23   
Hipatija
Tema je zamrla, ali da je malo oživimo.
Postaviću pitanje koje je Cortina postavila pre skoro tri godine, da li neko zna gde se u Nišu rade antispermatozoidna antitela, državno? Privatne laboratorije rade samo iz krvi.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 621
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here