|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ski odela
14.12.2017 10:03:48   
nata11
Ja lovim neke pantalone za mene vec duze ali nikako da pronadjem nesto povoljnije. Mi na planini provedemo 3-10 dana maximalno i jos mozda 2 dana kod dede na selu pa mi se stvarno ne daje puno para.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ski odela
14.12.2017 10:11:26   
isidora88
Ja ne volim da nosim ski odelo, meni to smeta tako da se smrzavamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ski odela
14.12.2017 10:17:25   
medamisko
Ja to ne trpim, ali deci obavezno.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ski odela
25.2.2018 1:52:35   
Srecko47E
Ja sam uzela u SH radnji i prezadovoljna sam.
Do pre dve godine,kupovala sam u radnjama sa ski opremom i placala ih..popilicno.Ovo sam platila 1100 dinara user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here