|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ProPolis Books vam poklanja knjigu "Devo...
19.8.2021 21:10:40   
marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Devojčica Medvedica", Sofi Anderson!

user posted image


Od autorke popularne knjige „Kuća na pilećim nogama“stiže priča o još jednoj devojčici.


Janka je bila beba kad su je pronašli u medveđoj pećini. Odgajila ju je Mamočka, a ljudi u selu su se sašaptavali i čudno je zagledali. Pravila se da to ne čuje i ne vidi. Da je ne pogađa.

Mamočka govori jezik biljaka. Bere ih, sakuplja, suši, melje i ljudi u selu veruju da može da izleči bilo šta. Ako bi poželela – i nebo od krvarenja pri zalasku sunca. Zato što Mamočka ima mudrost Snežne šume u sebi.

Janka ima prijatelja Sašu. Mamočka ima prijatelja Anatolija. Obe vole kad im Anatolij svrati, ne češće od jednom ili dvaput godišnje, noseći mapu Dalekog severa. Na toj mapi pomera se jagina kuća. Mamočka ne voli da Anatolij podgreva Jankinu maštu i podstiče zapitanost u vezi s njenom prošlošću. Anatolij smatra da će Janka zauvek ostati magično medved-dete koje će se uvek pitati odakle potiče i da joj srce nije u selu, nego u šumi.


PROČITAJ VIŠE...


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 19.8.2021. do 31. 8.2021. (zaključno sa 31.8.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Devojčica Medvedica", Sofi Anderson

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).

PROČITAJ VIŠE...



< Poruku je uredio marketing RR -- 19.8.2021 21:32:57 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
19.8.2021 22:10:16   
flamingos
Bravo za našu rr i sponzora.Srećno svima koji se"bore"da osvoje ovu fantastičnu knjigu.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
19.8.2021 22:43:38   
Sanjica26 RR
Odlicna je knjiga.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
21.8.2021 10:53:20   
IvanaSK RR
Vau, bas zvuci zanimljivo!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
22.8.2021 19:13:00   
Tajčica
Deluje zanimljiva knjiga user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
24.8.2021 7:21:31   
gagane
Koliko zanimljivo zvuci odlomak,

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
5.9.2021 1:47:34   
marketing RR
Divnu knjigu "Devojčica Medvedica", Sofi Anderson, osvojila je smoli sa 53 objave tokom perioda takmičenja user posted image

Čestitamo i čekamo podatke na pp :)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Devojčica Medvedica", Sofi Anderson!

user posted image


Od autorke popularne knjige „Kuća na pilećim nogama“stiže priča o još jednoj devojčici.


Janka je bila beba kad su je pronašli u medveđoj pećini. Odgajila ju je Mamočka, a ljudi u selu su se sašaptavali i čudno je zagledali. Pravila se da to ne čuje i ne vidi. Da je ne pogađa.

Mamočka govori jezik biljaka. Bere ih, sakuplja, suši, melje i ljudi u selu veruju da može da izleči bilo šta. Ako bi poželela – i nebo od krvarenja pri zalasku sunca. Zato što Mamočka ima mudrost Snežne šume u sebi.

Janka ima prijatelja Sašu. Mamočka ima prijatelja Anatolija. Obe vole kad im Anatolij svrati, ne češće od jednom ili dvaput godišnje, noseći mapu Dalekog severa. Na toj mapi pomera se jagina kuća. Mamočka ne voli da Anatolij podgreva Jankinu maštu i podstiče zapitanost u vezi s njenom prošlošću. Anatolij smatra da će Janka zauvek ostati magično medved-dete koje će se uvek pitati odakle potiče i da joj srce nije u selu, nego u šumi.


PROČITAJ VIŠE...


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 19.8.2021. do 31. 8.2021. (zaključno sa 31.8.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Devojčica Medvedica", Sofi Anderson

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).

PROČITAJ VIŠE...




(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
5.9.2021 9:03:41   
flamingos
Čestitam.Uživajte u čitanju.


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
6.9.2021 10:28:33   
smoli
Hvala 💟


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
10.9.2021 12:56:41   
marketing RR
Smoli, paket se vratio sponzoru, niste preuzeli knjigu, proverite da niste ostavili pogrešnu adresu,

Pozdrav

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
10.9.2021 13:46:42   
smoli
Adresa je ispravna. Niko nije zvao od kurira, dostava nije ni pokusana.


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
10.9.2021 17:18:08   
smoli
Ne znam jel im bitan broj stana, kad god je nesto stizalo uvek pozovu pa neko sidje po paket ispred zgrade. Nikad nista do stana nije dostavljeno.

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
10.9.2021 19:41:28   
marketing RR
Smoli, proveri molim te sa tvojom poštom ili poštarom ukoliko ga vidiš, zašto je vratio paket. Na pp smo ti poslali ti prt.scr dokaz da je paket poslat i brzo vraćen sponzoru-pošiljaocu, na linku prt.scr imaš i podatke pošiljaoca ukoliko te pitaju u pošti. Inače pošto je u pitanju izdavačka kuća, politika firme je da šalju paket kao tiskovinu, tako da tu nema broja pošiljke.

Mi ćemo zamoliti sponzora ukoliko su u mogućnosti da ponovo pošalju, ali nam prethodno molim te javi šta kažu kod tebe u pošti, da ne bi opet vratili paket.

Pošalji nam i broj stana na pp, za svaki slučaj,

Hvala unapred,

Lep pozdrav

< Poruku je uredio marketing RR -- 10.9.2021 19:42:00 >

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
10.9.2021 20:33:05   
smoli
Hvala vama na svemu,  ali nisam u mogucnosti da posecujem poste ili da istrazujem zbog cega postari ne rade svoj posao. Ostavljen je kontakt telefon na koji niko nije zvao. Broj stana je 17. Zaista ne znam da li se ta tiskovina dostavlja nakon poziva ili ubacuje u sanduce. Radujem se knjizi i nadam se da ce stici 🙂


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
11.9.2021 0:30:15   
marketing RR
Sponzor nam je javio večeras da se kod slanja tiskovine ne zove primalac, tako da poštar nije u obavezi da vas nazove, tj. poštar nema vaš broj telefona, već ukoliko vas ne nađe na mestu stanovanja ostavlja karton sa kojim podižete pošiljku u pošti. U vašem slučaju poštar je sponzoru vratio paket jer vaše prezime nisu našli na adresi koju ste nam ostavili. Sponzor će ponovo poslati paket, ali samo još jednom, ukoliko im se opet vrati, neće više slati, jer poštar ne može da vas pronađe na osnovu podataka koje ste nam ostavili. Zato smo rekli da nazovete vašu poštu i proverite.
Poslali smo sponzoru i broj stana, nadamo se da će poštaru biti od pomoći, hvala.

< Poruku je uredio marketing RR -- 11.9.2021 0:35:41 >

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
11.9.2021 12:23:22   
dddaca
Smoli, zasto ne posaljes posti mail preko kontakt forme? Ako vec ne mozes da ides do poste.
Ja sam tako resila problem sa nedostavljanjem poste. Zalila sam se putem kontakt forme. Naravno u obrazlozenju koje su dostavili postar nije bio kriv, ali od tad mi redovno stizu posiljke.
Sponzor je stvarno divan i mislim da su sve clanice dobile osvojene nagrade do sad, ukljucujuci i mene.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
14.9.2021 18:04:07   
marketing RR
Smoli, poslata je danas pošiljka još jednom, očekujte knjigu, nadamo se da će poštar biti milosrdniji ili pažljiviji ovaj put :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
16.9.2021 8:05:21   
Dragica Draga
Nadam se da je ova divna knjiga stigla do dobitnika, deluje jako zanimljivo? Bravo, cestitam user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.9.2021 12:57:22   
smoli
Avantura danas zavrsena, stigla knjiga 😅 Hvala od srca 💕

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.9.2021 13:18:06   
Dragica Draga
Bravo user posted image
Super da je sve zavrseno kako treba.
Bravo za sponzora user posted image

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.9.2021 13:18:55   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.9.2021 13:30:39   
Bambino1
Cestitam. 🙂


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.9.2021 13:57:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: smoli

Avantura danas zavrsena, stigla knjiga 😅 Hvala od srca 💕
Konačno,bravo.Hajd postavi fotografiju.Nikad nisam imala problema oko isporuke nagrada.Bitno je da je knjiga u sigurnim rukama.❤


(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.9.2021 14:31:29   
Dragica Draga
Desavaju se greske, bitno da je reseno pozitivno. Javi kad procitate user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.9.2021 8:17:27   
Marinkela
Uzivajte u citanju.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here