|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kviz "Želite li da postanete milioner"
20.9.2022 19:44:43   
dunja RR
Gleda neko? Utisci od sinoć?

Nisam skontala, da li će zapravo ići svako veče, ponedeljak-četvrtak?

Ranije sam ga obožavala, volela sam i HR verziju sa Tarikom Filipovićem. Ali nešto se ne sećam da li je išao svako veče...

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.9.2022 19:45:01 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
20.9.2022 22:12:58   
Ivanka 75
Kviz mi se svidja, Zeljkovic ne. I gde su "brzi prsti" za odabir takmicara? Nisam gledala pocetak pa nisam cula sinoc.
Tarika sam obozaaaavala, koja harizma! 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
20.9.2022 23:53:05   
dunja RR
Ja imam osećaj kao da Zeka juče vodio kviz, a nije ga bila toliko godina. Ne znam, meni je ok za sada, odgledah i večeras.
Daa brzi prsti....

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
21.9.2022 0:00:36   
Ivanka 75
U prethodnom serijalu sam stekla utusak da navodi takmicare da sto pre iskoriste sve tri pomoci da bi sto pre ispali i manje nivca osvojili.Sada ne sticem takav utisak. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
21.9.2022 3:15:17   
dunja RR
Onoj prvoj ženi je baš pomagao, mada i onom drugom, Antoniu (on je bio prošle nedelje u Poteri, i stvarno je svašta znao, a u Milioneru mu nisu legla pitanja).
A vozač šlepera od večeras, bukvalno Alek Boldvin sa + 10 kila.

Iv, a na koji prethodni serijal misliš, onaj pre 10-15 godina? Moguće da je Zeka tada bio strožiji, ja se i ne sećam baš tačno.

A termin kviza Milioner, hmm, skoro pa se skroz poklapa sa Poterom...malko bzv.

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.9.2022 3:16:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
21.9.2022 7:16:19   
dddaca
Nisam gledala, u koje vreme se prikazujue? Mozda sad na pocetku pomaze, da bi se sto vise ucesnika prijavilo. Videcemo u narednim emisijama

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
21.9.2022 8:43:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Onoj prvoj ženi je baš pomagao, mada i onom drugom, Antoniu (on je bio prošle nedelje u Poteri, i stvarno je svašta znao, a u Milioneru mu nisu legla pitanja).
A vozač šlepera od večeras, bukvalno Alek Boldvin sa + 10 kila.

Iv, a na koji prethodni serijal misliš, onaj pre 10-15 godina? Moguće da je Zeka tada bio strožiji, ja se i ne sećam baš tačno.

A termin kviza Milioner, hmm, skoro pa se skroz poklapa sa Poterom...malko bzv.



Sad he vidno da ih ne navodi da upotrebe pomoc, mada ono "moj konacan odgovor je..." 😊 Mi se pocesmo posle 2 epizode saliti po kuci kad god nekoga pitamo sta hoce "i, tvoj konacan odgovor je..." 😂 
Da, od pre 10tak godina. Kad je kod nas prestao da se emituje gledali smo HRT. 
Iskreno, nadala sam se da ce neko drugi da vodi kviz. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
21.9.2022 8:44:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca

Nisam gledala, u koje vreme se prikazujue? Mozda sad na pocetku pomaze, da bi se sto vise ucesnika prijavilo. Videcemo u narednim emisijama



U 21:30 radnim danima osim petkom cini mi se. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
22.9.2022 8:13:08   
Mirko Svirko
Jao sto volim ovaj kviz. Videla sam rekkamu da pocinje, ali nisam znala da je pocelo.Moram da gledam. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
22.9.2022 23:00:25   
flamingos
Isto Mirko.Obožavam ovaj kviz.Gledamo u ponedeljak.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
10.11.2022 20:10:12   
dunja RR
Mi ne propuštamo kviz. Super mi je Zeka, staložen, dovoljno zanimljiv a ne trudi se da preteruje u tome, nije tetralan, spontan, a opet, lepo se pripremi za svakog takmičara, zna osnovne stvari o svakom od njih.
Ali jeste li provalili kako navodi takmičare da daju odgovor, kada oset_i da znaju, vidim da su mnogi to skontali pa koriste. Mada verovatno su mu i rekli u produkciji da može tako, bar na nižim pitanjima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kviz "Želite li da postanete milione...
11.11.2022 11:20:26   
dunja RR
Pa sinoć gledala hrvatski Milioner, nisam ko zna od kada, i nije fer! Oni imaju i Brze prste i Pomoć poblike, mnogo je zanimljivije, šmrc.
Tarik odličan, diametralno suprotan od Zeke, ali ipak je on glumac, šoumen. Iako su različiti, obojica su mi super na svoj način.

Ali brze prste i pomoć publike, ne mogu našima da oprostim ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here