|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 14:55:49   
dunja RR
I u kom salonu radiš, ne moraš da mi kažeš koji je, nego da li je negde kod tebe ili u gradu? :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.1.2023 15:01:33   
Ana RR
Uvek malo ispoliraju nokat i oblikuju, ali nije kao kada se radi izlivanje. Mislim da se tada više turpija ali možda grešim.

Radim ovde u kraju kod mene, ali kod moje frizerke u salonu rade i nokte (kod skupštine) pa eto mogu da preporučim (mada nisam nikada radila nokte kod njih).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 10:57:30   
Peace*
Godinama sam kao Ana - pred more uradim gellak, kad se vratim skinem i nastavim sa običnim lakovima. Od tog jednog puta se nokat ne ošteti ako manikirka zna šta radi.

Dok sam sama mazala, uvek sam stavljala onaj providni 6u1 iz Lilly, pa lak (uzimala sam u poslednje vreme lakove na kasi DM-a, odlični su), i preko sam mazala završni sloj iz Aleksandra KLIK i stajalo je 5 dana bez da se okrnji.

Ove godine sam posle mora nastavila da radim gellak. Imam veoma pažljivu manikirku, veoma oprezno skida postojeći gellak, i nokti su mi u odličnom stanju (kuc kuc da zlo ne čuje). Život mi je mnogo jednostavniji ovako.
Jedino što mi smeta je što volim da menjam boje, a ovako kada namažem, 3-4 nedelje sam zarobljena u istu boju. Ma nek mi je to najveći problem. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 11:06:24   
Ana RR
Jedino što mi smeta je što volim da menjam boje, a ovako kada namažem, 3-4 nedelje sam zarobljena u istu boju. Ma nek mi je to najveći problem.


Pa to i mene nervira, mada u suštini, pošto od kuće radim, nemam potrebu da stalno imam namazane nokte. Ovaj Catrice mi izdrži nedelju dana bez da se igde okrnji i ja ga tada skinem čisto da odmorim nokte, ali verujem da bi sam po sebi duže stajao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 11:38:45   
Peace*
Moj posao ne zahteva namazane nokte, niti to radim zbog posla.
Kod mene je slučaj da se ne presvlačim kad stignem sa posla, jer nisam se ujutru obukla da budem lepa ljudima na poslu već sebi. Tako nekako gledam i na nokte - ja volim.
Ali to je već druga tema.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 11:55:29   
Ana RR
Ma ja to više mislim zbog noktiju, Peace, trudim se da ni kožu ni nokte ne opterećujem bespotrebno. Ja ne mogu da se ne presvučem u kući. Dok sam radila u kancelariji, čim dođem sa posla presvlačim se, nema šanse da u tome sednem na krevet kući. I moje sam tako naučila user posted image ali to je već druga tema (i za neke lekare možda hahaha)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 11:55:33   
dunja RR
Ja i dalje nisam bas sigurna da li sam dobro ukapirala, pre mora u salonu vam urade to isto sto vi radite sane stalno, namazu gel lak?nista dugacije u odnosu na ono sto same radite stalno? Isti je efekat ili u salonu bolje urade istu stvar? Pojasnite mi plis 😆 ne zezam se stvarno me zanima ima li razlike.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 11:58:52   
Peace*
Има разлике.

Ово што радим сама се скида ацетоном, окрњи се за 5 дана.

Ово што ми раде у салону стоји 3-4 недеље, раде са лампама. Скидају или турпијом, или оно ацетон - фолија.

Е сад, ни ја нисам сигурна шта је трајни лак а шта геллак?

У сваком случају, ништа не надограђујем, не продужавам, већ мажу на моје нокте.
Неко стручнији ће ти рећу шта ми мажу. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 12:14:51   
Ana RR
Pa da, to je to, ovde to zovu gel lak - namaže se i suši pod lampom i traje 3-4 nedelje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 13:22:47   
Peace*
A šta je trajni lak?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 13:24:14   
dunja RR
E pa to, ja sam razumela juče Anči da uopšte ne koriste lampu kada joj mažu, koliko sad shvatam ipak se koristi lampa?
Ako se koristi, onda mi je jasna razlika, i kapiram da onda lak traje duže. Nisam znala da nema posledica za nokte ako se jednom uradi, to pred more, što bi i meni odgovaralo.
Znači posle mora, kada izrastu malo nokti, svakako odete u salon na skidanje laka, i kasnije nokti budu normalni ne vide se neka oštećenja, nastavite da mažete same svojim gel lakom?
To bi meni odgovaralo. Inače imam skroz ok nokte, u smislu, čvrsti su, ne listaju se itd, pa ne bih da ih nepotrebno stružem ili šta već rade. Ono da redovno idem na te nokte, iz moje perspektive je bacanje i vremena i para, ali naravno poštujem nek radi svako kako hoće, da me ne shvatite pogrešno :) Ova opcija jednom pred more, je ipak po mom ukusu ;)

I još nešto, nekad mi ti gel nokti na ženama izgedaju fino, suptilno, nežno, kao recimo ova slika što je Ana stavila, mada ja više volim crvene/roza nijanse. A nekad na nekima vidim nokte koji izgledaju zadebljalo, veštački, šake skroz matoro sa tim (ne misim na one kandže, to tek ne kapiram, al ajd, nebitno je moje mišljenje user posted image ), i to sve mi se nimalo ne dopada.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 13:26:19   
dunja RR
E da, neki dan videh, da li na Femini ili nekom sličnom sajtu, da su počeli ozbiljnu kampanju protiv tih lampi, je kažu da izazivaju kancer, to mi sad pade na pamet. Šta mislite o tome? Ček probaću sada da nađem tekst... Nekako mi se čini i da je, kada je slična kampanja krenula za solarijume, davno, to dosta uticalo na svest, i žene su počele da manje odlaze u solarijume, deluje mi da nisu više popularni kao ranije? Možda žele isto da postignu i sa ovom kampanom protiv lampi..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 14:02:48   
Peace*

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Znači posle mora, kada izrastu malo nokti, svakako odete u salon na skidanje laka, i kasnije nokti budu normalni ne vide se neka oštećenja, nastavite da mažete same svojim gel lakom?


Ni jedan nokat koji isturpijaš ne bude baš kao da ga nisi turpijala, ali načelno: da, meni nokti budu jedva vidljivo oštećeni, ne listaju se, ne istanje se... mogu odmah da mažem dalje običan lak kod kuće.


IZVORNA PORUKA: dunja RR
I još nešto, nekad mi ti gel nokti na ženama izgedaju fino, suptilno, nežno, kao recimo ova slika što je Ana stavila, mada ja više volim crvene/roza nijanse. A nekad na nekima vidim nokte koji izgledaju zadebljalo, veštački, šake skroz matoro sa tim (ne misim na one kandže, to tek ne kapiram, al ajd, nebitno je moje mišljenje user posted image ), i to sve mi se nimalo ne dopada.



Potpuno si u pravu! Zato, ako se odučiš da ideš da uradiš, idi na preporuku. Vidiš nokte koji ti se dopadaju i pitaš gde im se radi, pa tamo radiš.


IZVORNA PORUKA: dunja RR

E da, neki dan videh, da li na Femini ili nekom sličnom sajtu, da su počeli ozbiljnu kampanju protiv tih lampi, je kažu da izazivaju kancer, to mi sad pade na pamet. Šta mislite o tome? Ček probaću sada da nađem tekst... Nekako mi se čini i da je, kada je slična kampanja krenula za solarijume, davno, to dosta uticalo na svest, i žene su počele da manje odlaze u solarijume, deluje mi da nisu više popularni kao ranije? Možda žele isto da postignu i sa ovom kampanom protiv lampi..


lalalaallaalalalalllalal ne slušam te!
Ja sam očajna što su zatvorili solarijum u mom kvartu jer sada bih morala kola da palim da bih stigla do solarijuma a to me mrzi. Pri tom, da se razumemo - ja se nisam pekla u solarijumu, išla sam pred leto, tamo negde april-maj, nekih 6-7x, tek toliko da se ne providim. Užasno sam bela, provide mi se vene, i onda odem tek toliko da izgledam kao ostatak sveta u normalnom stanju. user posted image Takođe, to mi je bila odlična priprema za leto - nisam gorela.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 14:12:06   
dunja RR
Hvala puuuno, sve mi je sada mnogo jasnije! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.1.2023 14:58:37   
Ana RR
lalalaallaalalalalllalal ne slušam te!


Hahahaha user posted image i ja sam nekada išla po par puta pred more, sad odem na terasu u potkrovlje, skinem se i namackam i sunčam. Sami smo, niko me ne vidi, milina user posted image

Suzi, da da, mora lampa. Izvini ako se nisam dobro izrazila.

Ja baš ne volim kada vidim preduge nokte pa još špicaste, naježim se. Volim kratke/kraće, uredne, lepo nalakirane nokte. Leti volim boju maline, ali najčešće imam neku od ovih nude nijansi. Belo-rozikasta mi je super jer se uklapa uz svaku kombinaciju šminke i garderobe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
21.2.2023 8:59:31   
mati
Drage moje dame, godinama već radim sama nokte. Samo na svoju nokatnu ploču, ništa izlivanja, nadogradnje. I jako sam zadovoljna.
Nadovezala bi se za lampe, i da li izazivaju nešto... Na prethodnim stranama sam pisala da sam postala alergična na gel lak, e sad... Da li je tečnost, ili lampa ne znam. Uglavnom, posle dugo korišćenja, odjednom alergija.
Prešla sam na prah, i zadovoljna sam bas. Nema lampe. Samo "pljuni- zalepi"... user posted image
Ali sada imam problem jer baza koju ima Aleksandar, ne može ni da se naruči. Uopšte nema u ponudi. Ne znam sta se desava.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.3.2023 14:59:12   
Peace*

IZVORNA PORUKA: mati

Nadovezala bi se za lampe, i da li izazivaju nešto... Na prethodnim stranama sam pisala da sam postala alergična na gel lak, e sad... Da li je tečnost, ili lampa ne znam. Uglavnom, posle dugo korišćenja, odjednom alergija.


Moooolim? Kako se to manifestovalo? user posted image

IZVORNA PORUKA: mati
Prešla sam na prah, i zadovoljna sam bas. Nema lampe. Samo "pljuni- zalepi"... user posted image
Ali sada imam problem jer baza koju ima Aleksandar, ne može ni da se naruči. Uopšte nema u ponudi. Ne znam sta se desava.


Pojasni mi ovo, nzm šta je. user posted image


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.3.2023 22:14:07   
Ana RR
Peace, pretpostavljam da misli na puder nokte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2023 9:29:23   
mati
Manifestovalo se u vidu svraba i nekih sitnih bubuljica, kasnije kao plih, po prstima. Pisala sam ispred negde. Ali sam taj prvi put povezala sa Domestosom i hemikalijama iz kupatila.
Kad se ponovilo, shvatila sam da je gel lak, ali konkretno na šta ne znam. To je takav svrab, mučan, celu noć. Sledeći put sam opet probala, ali sam zaštitila ruke, isprskala sve alkoholom, i sako su mi nokti virili ispod rukavica. Opet se isto desilo. Na kraju, jagodice bliže nokti skroz se osuše, pojave se crvene tačkice ispod prvog sloja, i onda to krene da puca od suvoće.
Kasnije sam guglala i našla da je moguća takva reakcija. Eto, ja sam bez problema mazala i bas mi je dobro išlo. Alergija. Odjednom. Ništa menjala nisam.
Ovo drugo je " dip powder" tehnika. Samo mi fali ova baza iz Aleksandra, sve sam zvala, nigde nemaju ni u ponudi da naruče. A neku zamenu koju sam kupila, nisam zadovoljna, počinje da mi se ljuska nakon dve nedelje.

< Poruku je uredio mati -- 15.3.2023 9:30:40 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.4.2023 12:24:29   
Mirko Svirko
Nisam znala da postoji uopste alergija na gel ili tako nesto..Ja sam dugooo grickala nokte i napravila sam svoj lak i prestala da grickam i sada idem kod drugarice i stavlja mi samo gel. Pokusacu da slikam da vidite.. Dos ada sam radila samo 4x. Ali na pocetku su bili tako naduveni prsti tj predeo zanoktica jer je to godinama grickano i jako je ruzna navika. A sada je bas bas drugačije.. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.4.2023 13:21:10   
dddaca
Kako si napravila svoj lak? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.4.2023 16:19:51   
Mirko Svirko
U bezbojan lak sam ubacila sitno secan beli luk i tako sma jacala nokte i nisms ih grickala 😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.4.2023 17:26:49   
dddaca
Aaa, pa sto ne kazes da si pravila mirisljavi lak user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.4.2023 17:28:32   
Mirko Svirko
To to dddaco.. Ovaj je bas mirisljav 😂😂😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.4.2023 23:15:33   
dddaca
Haha, verujem da jeste

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here