|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:47:11   
Anoniman
postoji, draga


(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:48:40   
Anoniman
Istina je u jednu ruku... Kazu kad se polod spusti, to je znak da ce brzo doci do porodjaja, i da se moze izmjetiti ako se stavi saka. Ali to vazi samo ako je zena u 9. mjesecu.
Ja sam nosila nisko cijelu trudnocu a stomak mi je bio goreuser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mozda jednoo glupo pitanje...doktori mi nisu nista rekli...ali me interesuje kako znate da li nosite nisko...i kad se to sazna?

Citala sam negde da kad stane citava saka ispod grudi onda je nisko...ali to se moze onda reci tek za 8-9 mesec kad je veliki stomak?


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:49:14   
Nensi*
A gde ima da se kupi? I koja je cena?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:54:14   
LillyT
IZVORNA PORUKA: nensi27

A gde ima da se kupi? I koja je cena?


+ ja se bojim da ce me usecati u butkama, ali mi se ne uzima preveliki jer nije poenta da landara.

I ja uglavnom osecam bebu bas, bas nisko, ali mi neko nije rekao da nisko nosim user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:55:00   
Anoniman
bilo koja apoteka...mislim da je oko 1500 dinara...mm kupio ja nisam bila tu...!

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 12:06:44   
buhla
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: buhla

OTI, a na nogavicama, jel ima lufta, mislim da ne steže? ja isto mislim da kupim, ali mi samo da se taj donji deo ne useca, ja baš imam jake kukove user posted image


nemas sigurno kukove kao ja...moji su ihahaj i ne steze me...Rastegljiv je ceo.
Samo pogodite broj, konsultujte se sa apotekarom



Ovde ja imam najvece kukove i tacka!!! Elem, da li postoji XL?



e ništa, idemo na kafu posle praznika i ima da si merimo kukove!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 12:09:16   
LillyT
IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: buhla

OTI, a na nogavicama, jel ima lufta, mislim da ne steže? ja isto mislim da kupim, ali mi samo da se taj donji deo ne useca, ja baš imam jake kukove user posted image


nemas sigurno kukove kao ja...moji su ihahaj i ne steze me...Rastegljiv je ceo.
Samo pogodite broj, konsultujte se sa apotekarom



Ovde ja imam najvece kukove i tacka!!! Elem, da li postoji XL?



e ništa, idemo na kafu posle praznika i ima da si merimo kukove!!! user posted image user posted image user posted image



Dogovoreno, ti ponesi metar, ja cu tefter, a OTI neka slika

I onda je dosao neko od moderatora i user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 14:21:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: buhla

OTI, a na nogavicama, jel ima lufta, mislim da ne steže? ja isto mislim da kupim, ali mi samo da se taj donji deo ne useca, ja baš imam jake kukove user posted image


nemas sigurno kukove kao ja...moji su ihahaj i ne steze me...Rastegljiv je ceo.
Samo pogodite broj, konsultujte se sa apotekarom



Ovde ja imam najvece kukove i tacka!!! Elem, da li postoji XL?



e ništa, idemo na kafu posle praznika i ima da si merimo kukove!!! user posted image user posted image user posted image



Dogovoreno, ti ponesi metar, ja cu tefter, a OTI neka slika

I onda je dosao neko od moderatora i user posted image



A nagrada za najvece kukove je divna vocna salata i jos po nesto...Mislim da cu ja da je dobijem,...

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
1.1.2019 17:09:29   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: DraganaSK

Drage zene, nova sam na forumu pa mi necete zamjeriti na eventualnim greskicama.Pokrenula sam ovu temu jer zelim da cujem vasa iskustva. Imam 25 godina i trudna sam prvi put, za koji dan ulazim u 7 mjesec i sve je bilo ok, bila sam aktivna i vise nego sto sam trebala jer sam navikla na takav nacin zivota. Doktorica mi je na prethodnom pregledu rekla da je beba nize i da bi bilo dobro da se smirim malo, medjutim pravili smo veliku svadbu, bilo je letanja oko svega toga, a na svadbi da ne pricam, preplesala sam. Prije 4 dana sam otisla na kontrolu opet i doktorica je rekla da se beba malo spustila, da nisam otvorena, ali na ultrazvuku se vidjela neka linijica (rekla mi je strucni naziv) sto je popustila, pa ukoliko ne budem mirovala i smirila se da ce doci do otvaranja. Rekla mi je da kupim pojas za trudnice, sto sam i uradila i shvatila sam bukvalno mirovanje da od kontrole samo lezim u krevetu. 
Nocas sam se probudila, iz cista mira onako cudno se osjecala, kao zarobljena u svojoj kozi, da mi nema pomoci. Zivcana, uplakana, kao da samo cekam da se porodim, kao da sam upala u neku krizu i nisam to vise ja. 
Ako neko ima slicno iskustvo, neka mi pise jer sam se iskreno zabrinula,Unaprijed hvala!  


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here