|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pojas za trudnice
7.9.2015 11:59:44   
Animsaj9
Od 20nd koristim Farlinov pojas. Jako je dobar i pomaze kad duze stojim i hodam.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Steznici u trudnoci
7.9.2015 14:19:04   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Kupila sam danas ovaj pojas i super je. Mnogo je lakse, mogu normalno da hodam. A svidja mi se sto ga mogu i posle koristiti samo ovaj deo sto ide na ledja okrenem na stomak. KLIK


Ovaj pojas sam kupila u prosloj trudnoci. Ne bi bilo lose da ga od sada cesce koristim.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Steznici u trudnoci
29.9.2015 16:59:17   
Jole84
Ja kupih juce Farlinov pojas, vidim da ste ga najvise hvalile, nadam se da ce malo da mi otkloni tezinu stomacica, za sada mi prija, samo jos da steknem naviku da ga nosim user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Steznici u trudnoci
9.10.2015 12:25:01   
muzicarka
U prvoj trudnoci mi je pozajmila kuma, ne znam koje je marke....Sada jos ne nosim...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Steznici u trudnoci
29.3.2016 20:05:15   
emicaa
koja od vas nosi pojas za trudnice da postavi slicicu jer ovaj sto sam ja dobila uopse nije to to sto mi treba.Usput zna li ijedna od vas ima li se tih pojaseva i u Bosni u apotekama za kupiti ili se narucuju preko neta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Steznici u trudnoci
29.3.2016 21:45:12   
vocicana
POgledaj na netu ovaj Variteks pojas, on je ok, sasvim ok. Ne znam koji si dobila na rcp, ali nije sve ni za trudnocu, ovo je savrseno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Steznici u trudnoci
29.3.2016 21:47:47   
IvanaSK RR
Emice, ja sam se sad setila da mi drugarica dala neki pojas, ali on je kad nisko nosis trudnocu. Slikacu ti sutra.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Pojas za trudnice
29.3.2016 22:03:26   
choopa choops
Emice, ja sam nosiala Chicco-v i uopšte mi nije nešto značio. Ovakav KLIK
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Meni, onaj gore pomenuti, Chiccov pojas uopšte nije pomagao. Kao da ga nisam ni imala user posted image Mada stomak mi je bio mali, i većinu sam preležala, ali i kad bi se ustala, stavim ga i ništa. Nikakav osjećaj olakšanja imala nisam user posted image


Ne znam, da li ima u BiH, rekla bih da ima, ali javiće ti se neko već.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Pojas za trudnice
30.3.2016 8:17:08   
emicaa
Ja kontam da bi mi ovakav možda malo pomogao,a ja sam dobila Ovaj

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Pojas za trudnice
30.3.2016 10:09:20   
Maraj
Ja sam nosila farlinov i bas mi je znacio. Sve preporuke za njega. Bas mi je fino drzao stomak. Podesiv je , imacicak traku.
emice , ja mislum da bi te zuljao taj prvi na ledjima. mm ima takav slican , naravno za drugu namenu al pozadi je isti i meni je jako neprijatan bas zbog tih "rebarca" pozadi

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Pojas za trudnice
30.3.2016 10:44:16   
emicaa
Od ovog što sam dobila isto nema neke koristi,stalno se diže,spušta mi trenerku.Vdjeću kod nas po apotekama kakve imaju pa ću vidjeti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Pojas za trudnice
30.3.2016 10:48:24   
Maraj
U emice , to je onda bas bezveze. Vidi ako ima ovaj farlin. Stvarno je dobar. Ispod stomaka ga stavim tj od pupka pa na dole , cicak trakom zakacim iza lwdja i ne mrda. Meni je bas vrsio funkciju. Ja sam ga narucila preko neta

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Pojas za trudnice
30.3.2016 10:54:39   
jocajaca
Emice imaš kod nas u apotekama pojaseva za trudnice raznih. Ja sam nosila u prvoj trudnoći ali pošto nosim jako visoko dr.mi reče da meni to ništa puno ne znači msm taj pojas.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Pojas za trudnice
30.3.2016 11:09:49   
emicaa
Maraj sad nadjoh da vidim kako izgleda.
Joco ja ću onda uzeti više vrsta pa kombinovati,valjda će jedan pomoći user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Pojas za trudnice
31.3.2016 15:11:42   
Sanjalicaaa
I ja sam imala farlin. Odlican je. Poklonila sam ga kumi, i nju super sluzi. Ja sam prvo htela onaj samo kao traka, medjutim ovaj se ispostavio prakticniji i bolji.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Pojas za trudnice
1.4.2016 2:54:14   
Animsaj9
Vec sam pisala da sam nosila Farlin ok je sve i pomaze, ali jedina mana mu je kao i svim pojasevima sto se presavije, ja sam posle trudnoće nosila pojas Cariwell ista prica cim sednes on se presavije

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Pojas za trudnice
1.4.2016 7:44:08   
emicaa
Ja juče dadoh svoj mužu da nosi jer mi fizijatrica reče da je taj pojas što sam ja dobila za normalne bolove u ledjima,ona ima takav.Mm baš pomaže,otišao je i na posao sa njim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Pojas za trudnice
1.4.2016 17:01:11   
Maraj
Emice zato ti i rekoh. Mm ima problema sa kicmom i slican takav ima
Ista su mu ta "rebarca" koja idu na ledja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Pojas za trudnice
3.4.2016 12:58:53   
marinic
ja sam u prvoj trudnoci nosila steznik, ima i gace i gore za stomak, ok je kao da mi malo pridrzava stomak, a sada u drugoj trudnoci ne nosim uopste
nekako sam totalno opustenija...user posted image

(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: jastuk za trudnice
3.5.2016 12:04:24   
girl91
Drage moje prijateljice, trudnice. Pre nekoliko dana nasa jedna trudnica je postavila pitanje sta da radi sa smrdljivim jastukom
za trudnice i bebe, napunjen mlevenim sundjerom, iz svog iskustva joj mogu reci da ne moze nista uraditi.
Ja sam imala iskustvo sa kuglicama od stiropora, sa svakakvim mirisima sam prskala, to je kratko trajalo.
Jedna moja prijateljica mi je preporucila jastuk BANANU sa punjenim antialergijskim silikonskim vlaknima, ona mi je dala uput i gde da nabavim jastuk.
Taj majstor ugradjuje rajfesluse koji sluzi da proverite sa kakvim materijalom je jastuk napunjen.
Ja sam dobila sta sam zelela i odusevljena sam. Zato otvorite oci prilikom kupovine, jer sve sto je jeftino mora biti lose, zato
sto se tu ugradjuju najlosiji materijali, a nase bebice ne smeju da udisu smrad koji ispusta smrdjivi jastuk loseg kvaliteta.

Brojevi telefona na koje mozete da se javite i da se dogovorite sa majstorom.

064/3934811, 064/0009934, 015/7787087, Dragorad i Slobodan.

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 270
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here