|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proliv
2.12.2018 13:29:22   
Maslacak15
drzi se Maraj. To je danak kasnog kretanja u vrtic nazalost. Bas vas je poteralo. Ali moraju to da prodju i steknu imunitet. Drzim fige da ne traje dugouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Proliv
2.12.2018 13:39:10   
Maraj
Hvala maslacak
Da znas da je to...od kako je u spetembru krenuo u vrtic...samo pije brufene... 3 antibiotika od tad.... evo sad prvi put u zivotu ima proliv....
I ja se sad susrećem prvi put sa tim lekovima... pa ne znam kad i sta treba da dam... jos mi tu S koja ima 4 meseca...valjda ce nju zaobici posto sisa...ko zna...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Proliv
2.12.2018 19:32:29   
Maraj
Dadoh mu na kraju enterofuril . Dala sam mu linex danas, al on i dalje ima proliv.
E sad mene zanima kada se daje enterofuril, da li on iskljucuje linex ili mu dajem oba?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Proliv
2.12.2018 20:17:41   
mama Jo
Maraj, i moja J kad je imala taj virus sa prolivom i povracanjem beba je imala samo 4 meseca... mi smo tada svi u kuci imali, i mm i ja, i deda cak... bebi nista. Nadam se da ce tako i kod vas biti.
Polako samo, ne znam tacno za to sto pitas javice se vec neko.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Proliv
2.12.2018 20:36:07   
jess021
Nemoj mu davati Linex, dovoljno je Enterofuryl. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Proliv
2.12.2018 20:54:40   
Duškić
Ja mislim da mozes oba da das. Procitaj negde na kutiji.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Proliv
2.12.2018 22:00:28   
IvanaSK RR
Ja sam davala i Enterofuril i probiotik.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Proliv
2.12.2018 23:57:39   
Mariya
Ma davaj sve,samo da se zaustavi user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Proliv
3.12.2018 0:19:57   
Mariya
Htedoh da dodam još da su L i H imali po 6 dana proliv, oboje sa temperaturom. L ima 21 mesec,davala sam mu probiotik i flonivin, smektu je ispovraćao, ako sam je stavila u mleko ili hranu jednostavno nije hteo da je pojede/popije. Flonivin 3X i probiotik ujutro medicobiotic,uveče duobiotic. On je kakio malo,tečno,sluzavo (bio je i slinav)na svakih pola sata, sat.
H je kakila vodu na svakih 20 minutauser posted image noću je ustajala svakih sat vremena na wc. njoj sam davala smektu, flonivin i probiotik. Kad ni posle 3 dana nije stalo nazvala sam dr,rekla je da ne dajem smektu sa probiotikom jer će ga smekta pokupiti. Onda sam joj 2 dana davala smektu i aktivni ugalj,ma sve, samo da prestane. Jadnoj je guzica bila užasno crvena. Kad se stanje poboljšalo onda sam joj dala smektu ujutro,popodne ugalj,pred spavanje probiotik.i još 3,4 dana posle probiotik.
A ne praktikujem ni kod sebe ni kod njih da odmah zaustavljam proliv, kad je virusno, virus treba da izađe iz creva pa prvi dan dajem samo probiotik i hranu koja će da očvrsne stolicu. Kuvani krompir, šargarepa, jabuka, banana,supica. Jogurt,iako dr kažu bez mleka i mlečnih proizvoda.

< Poruku je uredio Mariya -- 3.12.2018 0:22:34 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Proliv
3.12.2018 7:22:33   
IvanaSK RR
Maraj, kako ste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Proliv
3.12.2018 7:51:47   
vonavoj
Prolife ampule..ide jedna dnevno. Ako ne prestane za 2 dana,onda enterofuril..tako ja dajem kad je vrag odneo salu..I gastrokind,uvek..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Proliv
3.12.2018 8:12:53   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj, kako ste?

Hvala ivana.
Od jutros bolje. Nije imao stolicu ali T da pa sam mu dala brufen i jutros.
Von odoh da izguglam te lekove koje si spominjala. Ja Pojima nemam koji je za sta....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Proliv
3.12.2018 8:29:48   
mama Jo
E sad sam se serila da se moja drugarica kune u bulardi junior, kaze to odmah zaustavlja proliv.

user posted image da bude bolje sto pre!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 138
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here