|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tata i pripreme za bebu
1.3.2010 18:42:09   
Silvija9
Nisam videla da postoji ova tema... Plavuša user posted image

E, moj mm je pre dve nedelje slomio nogu... Neće moći da ide u kupovine i ostalo, ali će valjda biti moralna podrška u kući. Sad je u bolnici i mnogo mi nedostajeeeeee!

Do sada je bio divan... Pisala sam gore o tome.....
Ja sam grozna, danas sam napravila scenu preko telefona zbog neke gluposti koje se više i ne sećam pa sam se izvinjavala, a on, mukica sve razume... user posted image

_____________________________

Danas se osećam bolje, danas mi sunce sja :-)

Dobili smo malog anđela, našu Isidoru :-)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tata i pripreme za bebu
1.3.2010 19:02:20   
Dora
Mm je u celoj priči o pripremama za bebu zadužen da mi posle porođaja omogući jedno najslobodnije popodne ( u fizičkom, psihičkom i materijalnom smislu) kada ću moći da po buticima pokupujem stvari za sebe koje sad sa mukom samo gledam.

Poenta priče: Njega samo zanima da sam ja zadovoljna, sve to oko priprema za bebu mu je ok. i može sve što ja kažem i odlučimuser posted image

(odgovor članu Silvija9)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tata i pripreme za bebu
1.3.2010 19:45:54   
Anoniman
mV i ja smo bili kod mene u selo a tamo su sklonjene sve stvarcice mojih malenih sestrica,od benkica do dunjice za izlazak is porodilista... Raspakovala sam sve i gledali smo zajedno,bas smo se bili raznezili i on i ja...
Kad sam bila kod njega i poceli pricu o bebama on je izvadio jednu kesu i nasao njegove neke stvarcice kad je bio beba i izvadio jedne nove carapice (mislim da su izvucene iz necega) i rekao kako ih cuva za bebu!

user posted image

Mi i sada puno puta zamisljamo nasu bebu,na koga ce da lici i tako... pa prica kako bi pricao sa njom u stomaku...

user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 1.3.2010 19:52:00 >

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tata i pripreme za bebu
2.3.2010 8:56:32   
izabella7
user posted image Ovaj moj je jutros prije posla dovezao kolica za bebu u nasu spavacu user posted image (imamo ih vec mjesec i vise dana) i po peti put mi pokazao sastavljanje,rastavljanje i sklapanje i amortizere.....I na kraju kaze "jes imas dobra kolica,a i boja je dobra" user posted image Izgleda da se i njima blizi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tata i pripreme za bebu
2.3.2010 12:48:19   
Unica
Mm je od juce, kako smo saznali da se otvaram i da ce bibica ovih dana napolje,  blago euforican s tim da bih ja rekla da je i premro od straha ali nece da prizna user posted image Juce je imao extra biser da sad treba da se opustim, ne razmisljam kad ce beba pa kad ona krene bice super  user posted image ne mogu da mu objasnim da je nemoguce da iscekujem taj dan i znam da svaki dan moze a da ne razmiljam o tome.
Danas me je zvao da mi preprica plan sta ce on i kako ce dok sam ja u porodilistu. user posted image A ja sve imam utisak da nece znati gde mu je d*pe a gde glava. user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tata i pripreme za bebu
2.3.2010 13:20:53   
lanajelena
cao svima...interesantno mi je da citam vase price svi su puni zanimljivih dogadjaja sa muzevima...kod mene je situacija malo drugacija u prvoj trudnoci muz je bio totalno zainteresovan,bilo mu je interesantno,sad je umislio da drugo dete nece moci toliko da voli i jako se plasi,bezi od mene kad se beba mrda,po njemu za sve jos imamo vremena...znam da mu nije svejedno jer cim ja promenim neki izraz lica on hoce da me pakuje u bolnicu,veliki je panicar i jako je smesan...sa prvim detetom sam dva dana pred porodjaj lezala u bolnici tako da nije prosao kroz tu frku i ja ga pitam kako ces reagovati kad mi pukne vodenjak on kaze ti si luda hoces da nam se digne parket,on od svega pravi neko zezanje a ne shavata da mene pomalo hvata panika a kad mu to spomenem on kaze i mene jos nisam smislio gde cu da slavim user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tata i pripreme za bebu
2.3.2010 13:26:09   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: lanajelena

... ja ga pitam kako ces reagovati kad mi pukne vodenjak on kaze ti si luda hoces da nam se digne parket,on od svega pravi neko zezanje a ne shavata da mene pomalo hvata panika a kad mu to spomenem on kaze i mene jos nisam smislio gde cu da slavim user posted image


Ma to su ti muškarci, ko zna kako se on oseća u stvari, ali da to kaže javno bilo bi katastrofa.

Bolje što se zeza jer nebi valjalo da oboje paničiteuser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tata i pripreme za bebu
2.3.2010 17:55:24   
Dora
user posted image user posted image user posted image E, stvarno su vam muževi biseriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.4.2010 17:36:05   
Anck Su Nmaun
Mene je moj dragi na tooliko nacina iznenadio i odusevio koliko se raduje...
Jedva ceka bebce i nema strah kao ja oko toga kako cemo s bebom, inace i sa tudjom decom bas ima zivaca i voli da se igra....
Stalno prica sa  nasom bebom u stomaku.... a ja se onda sva raznesim.... jer vidim da ce biti super tatica!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tata i pripreme za bebu
19.6.2014 22:45:28   
wivern
MM je pre neki dan izgovorio kako mu je zao sto ne moze da oseti bebine pokrete u stomaku, i stalno pokusava da nesto pipne i oseti preko stomaka, a ja tek u 20-oj nedelji user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here