|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   za one koji imaju roditelje i one koji su rod...
25.2.2009 9:52:03   
Anoniman
"Dragi sine /kćeri,

Sada još nisam ostario, a kada me budeš vidio takvoga, budi strpljiv samnom i pokušaj me razumjeti.

Ako se zaprljam u vrijeme ručka, i ako se ne mogu sam odjenuti, budi strpljiv.
Sjeti se sati, koje sam potrošio, dok sam te tome naučio.

I ako u razgovoru ponavljam iste stvari uvijek isponova, nemoj me prekidati.saslušaj me!
Kada si bio malen, morao sam ti istu priču čitati uvijek isponova, prije no što si utonuo u san.

Ako se ne budem želio kupati, ne ismijavaj me i ne vrijeđaj.
Sjeti se kako sam te morao loviti i izmišljati tisuću razloga, da bi ušao u kadu.

Kad opaziš moje nepoznavanje nove tehnologije, daj mi vremena i nemoj me gledati s podsmjehom na licu.
Ja sam tebe naučio mnogo stvari: pravilno jesti, pravilno se odjenuti, suočiti se sa životom.

Ako nekad u razgovoru zaboravim ili izgubim nit razgovora, daj mi malo vremena, da se prisjetim i ako mi to ne pođe za rukom, nemoj se uznemiravati.

Nije mi najvažnija stvar na svijetu naš razgovor, već to, da sam s tobom i da me znaš poslušati.

Ako ne budem želio jesti, nemoj me prisiljavati da jedem.
Sam znam najbolje, kada mi je hrana potrebna, a kada ne.

Kada mi umorne noge više neće dozvoljavati da hodam, pruži mi ruku.
Jednako kao što sam je ja pružao tebi, kada si radio prve korake.

I ako ti jednom kažem, da više ne želim živjeti, da želim umrijeti, ne ljuti se na mene, jednoga dana ćeš razumjeti.
Pokušaj shvatiti da se u starosti ne živi, već se preživljava.

Jednom ćeš spoznati, da sam ti unatoč svim učinjenim pogreškama, želio samo najbolje i pokušao sam te pripremiti na putovanje života.

Ne žalosti se, ne ljuti se i ne osjećaj se bespomoćan, kada me budeš gledao pored sebe takvog.
Budi pored mene i pokušaj me razumjeti i pomoći mi kao što sam ja pomagao tebi, kada si počeo živjeti.

Budi mi oslonac, pomozi mi zaključiti putovanje s ljubavlju i strpljivošću.
Vratit ću ti osmjehom i neizmjernom ljubavlju, koju sam oduvijek čuvao za tebe.

Volim te sine/kćeri!"
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
25.2.2009 9:52:55   
Anoniman
malo je tužno al na žalost istinito
nisam znala gdje postaviti ... pa ako neko zna bolje mjesto nek prebaci

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
25.2.2009 11:05:02   
Lu
Ovo je tako tužno...sviju nas čekauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
4.3.2009 10:45:49   
MERYEN
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 1:07:53   
lelaigor
Joj, jako je tužno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 16:01:09   
minna
Uh ja se rasplakah sad

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 17:17:20   
Olga75
ne zelim da ostarim i budem na teretu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 21:48:48   
tijana86
Joj ! Ja cu umreti mlada tako da necu nikome biti na teretu !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 21:55:57   
Anoniman
Zasto mladost mrzi starost, kad ce i sama jednog dana to biti??user posted image user posted image user posted image


P.S. Tijana ne pricaj svastauser posted image

(odgovor članu tijana86)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 21:59:42   
anajid
Ja obozavam stare ljude,od malena sam nekako volela sa njima da provodim vreme.

Opet uzasava me pomisao da ce moji roditelji jednog dana nestati.Ne zelim o tome da razmisljam,odmah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:02:55   
minna
Ja nekad utripujem da necu doziveti starost... valjda zato sto ne mogu da se zamislim, ne znam

IZVORNA PORUKA: anajid

Opet uzasava me pomisao da ce moji roditelji jednog dana nestati.Ne zelim o tome da razmisljam,odmah


I ja isto. Uhuser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:03:01   
tijana86

IZVORNA PORUKA: verolino

Zasto mladost mrzi starost, kad ce i sama jednog dana to biti??user posted image user posted image user posted image


P.S. Tijana ne pricaj svastauser posted image

Tako mi je citanje natalne karte , a i jedna bakica mi rekla kada mi je gledala u dlan ! Nije to nista , pomirila sam se sa tim ! LJubim te user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:05:15   
Anoniman
I meni je natalna rekla da cu imati tri pobacaja, i jedno musko dete...Ali ja kategoricno odbijam da verujem u to...Covek kroji svoju sudbinu...To je bezbroj puta dokazano...

(odgovor članu tijana86)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:10:18   
Brana
IZVORNA PORUKA: tijana86
Tako mi je citanje natalne karte , a i jedna bakica mi rekla kada mi je gledala u dlan ! Nije to nista , pomirila sam se sa tim ! LJubim te user posted image

Tijana nemoj da verujes u te gluposti meni su rekli da cu roditi 3 devojcice a ja rodila sinauser posted image ,a drugo sve nas ceka starost kakva ce biti videcemo sami a i ako cu da posenilim necu se zaliti jer tada bar necu znati da se sekiram sta se desilo juce,da li je kriza....samo cu znati sta sam taj dan jela i boli me uvouser posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:13:58   
tijana86

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: tijana86
Tako mi je citanje natalne karte , a i jedna bakica mi rekla kada mi je gledala u dlan ! Nije to nista , pomirila sam se sa tim ! LJubim te user posted image

Tijana nemoj da verujes u te gluposti meni su rekli da cu roditi 3 devojcice a ja rodila sinauser posted image ,a drugo sve nas ceka starost kakva ce biti videcemo sami a i ako cu da posenilim necu se zaliti jer tada bar necu znati da se sekiram sta se desilo juce,da li je kriza....samo cu znati sta sam taj dan jela i boli me uvouser posted image


Brano svaki ti je post ko suvo zlato ! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:15:00   
Brana
user posted image user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:17:37   
madre
cesto razmisljam o ovome, znam da ne bi trebalo, ali bas se cesto rastuzimuser posted image samo mi je ovo trebalo da procitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sve je istina... nekada mislim da nemam dovoljno razumevanja za svoju majkuuser posted image da nisam dobra cerka... doci ce vreme kada njih nece biti, a ja NE UMEM bez njihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
OVO MI JE BAS BOLNA TACKA! cak i mm cesto gnjavim o ovakvim stvarima!


< Poruku je uredio madre -- 17.2.2011 22:26:31 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
17.2.2011 22:22:53   
Anoniman
JA jedva čekam da omatorim, da mogu po ceo dan da sedim na suncu, u svojoj bašti međ' paradajzom, i da odmaram i uživam u praunucima koji će da me obožavaju. Eto, tako sam ja to zamislila, i uopšte mi teško ne pada pomisao na starost.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: za one koji imaju roditelje i one koji su...
18.2.2011 1:12:27   
mati
Joj pa ovo je ziva istina... P.S Mama volim te (jos kada bi ovo mogla da joj kazem u oci i sve ono sto do sada nisam)user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here