|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bolovi u 4 mesecu trudnoce
3.3.2009 23:33:48   
ru
u cetvrtom sam mesecu trudnoce i stomak me boli vec desetak dana na svakih cetrdesetak min.  dali neko zna nesto vise o tome
Direktna veza do poruke: 1
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 0:03:46   
kumara
Dobrodosla ru! user posted image

Da li je bol jak? Opisi ga molim te. Mozda nije nista strasno, ali moj savet ti je da se ipak javis svom doktoru, pa da pitas.

(odgovor članu ru)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 0:06:08   
ru
danas sam pocela da pijem partusisten na 8 sati zaboli me jako pa onda prestane kao da me nije ni bolelo

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 0:43:48   
kumara
Uf, ne znam sta je partusisten, izvini. Ali pretpostavljam da ti je to dr dao da pijes.

(odgovor članu ru)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 1:28:28   
eugenija
Ru, pozdrav za tebe!
Kako te boli? Nisko, gore, sa strane? Da li si primetila da boli nakon neke radnje (hodanja, dizanja, saginjanja), pre ili posle spavanja, pre ili posle jela..? Da li je bol oštar, lokalizovan, tup...? Koliko dugo ti to traje, pre koliko dana si primetila takvu vrtu bola? Kakva ti je stolica? Imaš li problema sa kičmom? Kakav ti je zadnji nalaz krvi?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 2:19:37   
leila
Bwe eugenija, al izreseta devojku, salim se naravno..pitanja su ti na mestu, ali mislim da odgovore ipak mora da da doktoru koji joj vodi trudnocu.
@ru
predpostavljam da cim kazes da si danas krenula sa partusistenom da si juce, danas i bila do doktora, pa pijes po preporuci, sto ce znaciti da imas kontrakcije pa moguce da je bol od toga. Posto to traje vec desetak dana, nemoj odgovore na takva pitanja da trazis po forumima, mi mozemo svoje misljenje i iskustva da podelimo sa tobom al doktor je doktor.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 6:27:29   
eugenija
mi mozemo svoje misljenje i iskustva da podelimo sa tobom


Upravo radi ovoga sam postavila ta pitanjca, da bih mogla da podelim neko svoje iskustvo.. Nije mi bila namera da se igram doktora.. user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 9:57:16   
BINCE
Drage moje kad smo kod tih bolova da se i ja prikljucim....ja sam trudna 11 sedmica i 2 dana i kad se naglo ustanem il pokret neki neglo napravim,zaboli me stomak s desne strane malo nize mozda odpriklike gdje je jajnik...tj.grc me ufati i nemogu se pomaci i to mi traje par sekundi i odjednom prestane kao da me nista nije ni bolilo...da li se nekom desavalo to...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 10:08:23   
hedonist
Meni se to Bince stalno desava-doduse sa leve strane. Do sada sam vec tri puta isla kod lekara i svaki put je rekla da je to normalna stvar-nosim nisko pa se to zbog toga desava,a i pritisnut mi je zivac... Mene uvece najvise boli ako taj dan nisam mirovala, ponekad toliko da ne mogu levu nogu da podignem....

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 11:08:25   
ru
Draga Lenka,sinoc me boleo stomak,pa nisam bila za dopisivanje. Imas prelepo ime! Danas mi je mnogo bolje posle tri tablete partusistena. I dalje me boli stomak,ali na svakih dva do tri sata,user posted image  vidis,smejem se.  POZDRAV SVIMA

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 11:18:56   
ru
Nema mesta sekiraciji,sve se dovede u red,bitno je da si zatvorena,da nemas temperaturu,groznicu,malaksalost. Ja sam u tom periodu isla na svakih pola sata da piskim.Jos uvek ti je materica nisko i pritiska besiku u kojoj uvek ostane pomalo mokrace,pa je moguce da ti se i pojacaju bakterije,a i to je skroz normalno.Da li te bole krsta? Sada se sve polako pomera,materica raste,ali se jos uvek ne penje,pa bole i krsta i u predelu jajnika,a nebi bilo lose da uradis analizu na urin i urinokulturu. Pozdrav od RU

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 11:23:49   
ru
Zasto ste odsutne u podne? Sta radite? Ja bih se basw sada dopisivala,a nemam sa kim. Molim neku trudnicu koja je kod kuce da odvoji penaest minuta za RUuser posted image

(odgovor članu ru)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 11:34:03   
Anoniman
Ginipral, Partusisten KLIK

Tema se zvala Ginipral, ali pošto su žene pisale i o Partsistenu promenila sam naziv teme....

(odgovor članu ru)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 13:27:56   
eugenija
IZVORNA PORUKA: BINCE

Drage moje kad smo kod tih bolova da se i ja prikljucim....ja sam trudna 11 sedmica i 2 dana i kad se naglo ustanem il pokret neki neglo napravim,zaboli me stomak s desne strane malo nize mozda odpriklike gdje je jajnik...tj.grc me ufati i nemogu se pomaci i to mi traje par sekundi i odjednom prestane kao da me nista nije ni bolilo...da li se nekom desavalo to...

Isto mi se dešava BINCE... Ja čak mislila da je slepo crevouser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 21:12:17   
BINCE
hahha,,,ja nemam slijepo crijevo,,,al,je meni dokt.rekla kad mi se to jednom desilo na pocetku da nije nista opasno,,,al,slijedecu sedmicu idem na kontrolu pa cu je pitat sta kako..pa naravno javim...hvala vam...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
4.3.2009 23:41:47   
eugenija
ja nemam slijepo crijevo

user posted image user posted image .. Bar znaš šta 100% nije user posted image user posted image ..




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
5.3.2009 1:07:01   
kumara

IZVORNA PORUKA: ru

Draga Lenka,sinoc me boleo stomak,pa nisam bila za dopisivanje. Imas prelepo ime!


Hvala ru!! user posted image Drago mi je da ti je bolje! I nadam se da si procitala temu na koju te Tasha uputila i saznala tamo nesto vise.

(odgovor članu ru)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 8:28:25   
Anoniman
Uh, ljudi, dobro nadjoh ovu temu, pa procitah malko. Ja sam sad skoro 16 nedelja, a vec par dana osecam bolove u donjem delu stomaka, kao probadanje... bila pre 2 dana na redovnoj kontroli i dr kaze da mi je malo napeta materica, i da samo treba da odmaram i mirujem, a meni nocas bio takav bol da sam se presavijala... i evo sad ujutru nije tako.
Kazu da je sad i vreme sirenja materice, pa da je bol normalna pojava, a i ja sam se prethodni vikend toliko nasetala, da mislim da sam se malo preforsirala... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 8:31:21   
eugenija
Odmaraj ženoooo... Samo laganini... I ja jurcam kao blesava, još selim, pa se baš preforsiram, i sve to organizam naplati... Zna baš da me zaboli...
Slušaj teta doktorku!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 8:44:35   
Anoniman
Evo upravo sam se sad cula sa mojim drugim dr u koga nesto imam vise poverenja i na osnovu moje price, rekao mi je da uzmem partusisten 4x5mg ili povremeno verapamil, ako mi se u stanju mirovanja ne smire bolovi.
Jel ima neko iskustva sa ovim lekovima?
Joj, Eu, evo od sad ima da mirujem... bas me briga sto dragi ne razume!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 8:45:59   
eugenija
Meni je doktorka rekla, ko te ne razume, pošalji ga kod mene!

Ima tema sa tim lekovima... Probaj naći!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 8:47:03   
Anoniman
Aha, thanks, evo nadjoh!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 8:48:54   
eugenija
Nemoj da brigaš, probaj se opustiti.. I materica je jedan veliki mišić, koji je napet, kada smo mi napeti...
Samo laganini lepa moja trudnice...

user posted image user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 8:59:04   
Anoniman
Eh, Eu, ti bas znas da me nasmejes!
Procitah malo o tim lekicima i sad sam opustenija.
Elem, jesil ti ok, kako napredujes? user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: bolovi u 4 mesecu trudnoce
9.4.2009 17:41:02   
Anoniman
Trinny nemoj da se brines. ja isto pijem ljekove jer sam imala bolove. ja pijem ginipral ali to je isto sto i partusisten. samo treba da mirujes, bez tezanja teskih stvari, kucu neka cisti neko drugi i sve ce biti ok. ja sam se danas ipak  odrala radeci i imam sada kontrakcije... ali lezanje pomogne. mislim da imas sve u temi ginipral i partusisten, i tamo je objasnjeno zasto se javljaju ti bolovi iliti kontrakcije... ako nema slobodno pitaj jer imam dosta iskustva sa tim user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here