|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preporučite urologa
22.2.2010 19:27:56   
ksenija81
Posto ne znamo kome da se obratimo, ako neko ima neka iskustva sa nekim privatnim u NS neka se javi ili posalje pp.

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.4.2019 16:35:50 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
24.2.2010 12:09:30   
Zoey
Ksenija mm danas ide na pregled kod dr Brzakovica. Cula sam za njega da je jedan od najboljih u NS-u.
Za muski sterilitet, hvale i dr Marusica koji radi na poliklinici i u jednoj priv klinici, ne znam u kojoj...
I mene bas zanima ova tema, pa valjda ce se naci jos neko ko je imao iskustvo sa urolozima u NS.


< Poruku je uredio Zoey -- 24.2.2010 12:10:43 >

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
25.2.2010 17:21:37   
ksenija81
Ej Zoey, kako je proslo kod Brzakovica, kakav je, kakvi su vam utisci. Kakv vi imate problem?

(odgovor članu Zoey)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
25.2.2010 17:30:44   
Mari86
Ksenija moje misljenje vec znas,definitivno doktor Brzakovic...
On je urolog mm i mi smo prezadovoljni sa njim.
user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
26.2.2010 8:45:40   
Zoey
Mm je zadovoljan.
Bio je kod njega pre 4,5 god zbog oligoastenoteratospermije. Sada smo odustali od lecenja jer nikakvi, ali bas nikakvi vitamini i lekovi ne pomazu, pa danas radimo IUI user posted image
Ove nedelje je bio kod njega jer mu se uvecao testis. Ne znamo sta je, ali dr kaze da mu se ne svidja i salje ga na UZ, da povadi neke hormone ( beta hcg i jos neki) i tumor markere user posted image Kad to uradi ponovo ide kod Brzakovica na kontrolu.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
26.2.2010 9:07:49   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Zoey

Mm je zadovoljan.
Bio je kod njega pre 4,5 god zbog oligoastenoteratospermije. Sada smo odustali od lecenja jer nikakvi, ali bas nikakvi vitamini i lekovi ne pomazu, pa danas radimo IUI user posted image
Ove nedelje je bio kod njega jer mu se uvecao testis. Ne znamo sta je, ali dr kaze da mu se ne svidja i salje ga na UZ, da povadi neke hormone ( beta hcg i jos neki) i tumor markere user posted image Kad to uradi ponovo ide kod Brzakovica na kontrolu.



Zoey javljaj sta je  bilo user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Zoey)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
27.2.2010 14:45:31   
diamond
IZVORNA PORUKA: ksenija81

Posto ne znamo kome da se obratimo, ako neko ima neka iskustva sa nekim privatnim u NS neka se javi ili posalje pp.


MM ide kod Djozica i prezadovoljan je!user posted image
Detaljan je i posvecen, opusten, pristupacan i nije od onih nadrndanih, preozbiljnih i sujetnih doktora....Iz kog god razloga da dodjete, on obavi kompletan pregled.user posted image user posted image
I sto je meni bilo jako bitno, sta god da radis od analiza ne upucuje te ni kod koga, niti te uslovljava gde ces da radis, vec to prepusta tebi
MM je bio ubedjen da ima herniju, posto su mu lekari tako rekli, a onda je otisao kod Djozica jer je imao jake bolove i on mu dijagnostikuje ciste, koje se lepo vide na uz, a ne herniju....user posted image user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
27.2.2010 14:47:00   
diamond
IZVORNA PORUKA: Zoey

Mm je zadovoljan.
Bio je kod njega pre 4,5 god zbog oligoastenoteratospermije. Sada smo odustali od lecenja jer nikakvi, ali bas nikakvi vitamini i lekovi ne pomazu, pa danas radimo IUI user posted image
Ove nedelje je bio kod njega jer mu se uvecao testis. Ne znamo sta je, ali dr kaze da mu se ne svidja i salje ga na UZ, da povadi neke hormone ( beta hcg i jos neki) i tumor markere user posted image Kad to uradi ponovo ide kod Brzakovica na kontrolu.



user posted image user posted image user posted image
Samo hrabro, bice sve ok!

(odgovor članu Zoey)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: preporucite urologa NOVI SAD
11.4.2019 15:14:56   
dunja RR
Da ne otvaram temu za Beograd?

Molim vas da mi preporučite dobrog urologa, drugarica mi ej došla iz inostranstva, ima kandidu, ešerihiju, i "nešto" na bubrezima.

Hvala unapred!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Preporučite urologa
11.4.2019 16:35:28   
Ana RR
Suzi, ja znam za Vinku Vukotić. Moj N je išao kod nje. Važi za odličnog urologa, bila je ili je još uve, to ne znam, direktor urologije u Mišoviću.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Preporučite urologa
11.4.2019 21:21:06   
dunja RR
Hvala Anči, guglala sam sada, čini mi se da je ona za muške probleme više?
Da ne zna neko urologa koji je proveren, za žene?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 9:46:17   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, ja znam za Vinku Vukotić. Moj N je išao kod nje. Važi za odličnog urologa, bila je ili je još uve, to ne znam, direktor urologije u Mišoviću.


Anci, jel imas neki kontakt te dr, tj.broj te klinike?

Posle praznika hoce mm da ide kod nekog za ovaj problem sto ima? Samo nisam sigurna da li treba da ide kod urologa ili kod nekog drugog dr. Sad je kamen u kanalu. user posted image Vec je 8mm.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 10:32:51   
Ana RR
Sanjči,samo pitaj čika googla user posted image naći ćeš njen sajt.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 10:43:40   
dunja RR
Sanjice, blizu mene je ova Anina dr. I mislim da jeste to njena problematika, cini mi se da videh onomad na sajtu. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 10:48:15   
Sanjica26 RR
Moracemo Suzi kod nje. Sinoc je imao neke bolove. Mm prepisuje to nekom stomacnom. Ne bih ja rekla. Samo da izdri duge sluzbe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 13:46:28   
Maraj
Sanjice isao je mm kod nje. Privatno. Zaboravih kaki ae klinika zove. Negde kod Bulevara je klinika...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 13:55:38   
Ana RR
TTC. I mm je bio kod nje, u tom momentu sam već bila trudna ali još uvek nismo znali user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 14:08:10   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Sanjice isao je mm kod nje. Privatno. Zaboravih kaki ae klinika zove. Negde kod Bulevara je klinika...



Hvala Maraj. Nasla sam na internetu kako se zove klinika. Zakazacu posle praznika. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 14:18:06   
Maraj
E jeste TTC user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 14:43:37   
pari
I moj bivsi muz je isao kod nje...za nju smo culi sa vise strana...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Preporučite urologa
24.4.2019 14:46:06   
Sanjica26 RR
Hvala devojke. Mnogo mi znaci da imate pozitivno iskustvo. Dosta je set_ao kod sarlatana. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here