|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   text za krstenje dece
13.3.2009 11:50:38   
mirjana
Zdravo!

Imam 3 dece koje cu krstiti, pa bi volela da napisem pozivnicu na krstenje, ali posto je moj srbski jezik slabiji, htela bi da mi pomognete, da NAPISEM pravilno i lepo. Kako ste vi pisale...

Hvala na odgovorima..
Direktna veza do poruke: 1
   RE: text za krstenje dece
13.3.2009 16:16:58   
anitamo
ja nism pisala pozivnice nego sam zvala osobno telefonom.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mirjana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: text za krstenje dece
13.3.2009 16:20:25   
eugenija
Pozdrav Mirjana, dobro došla, pre svegauser posted image
Nemam dece, pa ne znam kako to ide, trudna sam, i nosim sinčića, pa kad ga budem krstila, nemam pojma kako i šta.. Ali mislim da nisam do sada dobila ni jednu pisanu pozivnicu za krštenje..user posted image Nadam se da će neko sa foruma znati da ti pomogne..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
13.3.2009 16:21:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: text za krstenje dece
13.3.2009 16:23:19   
Anoniman
Ja nisam krstila dete. Jednom sam dobila pozivnicu, ali je bilo ujedno crkveno venčanje roditelja i krštenje deteta, tako da, ako se dobro sećam pisalo je samo nešto tipa "Nakon venčanja odžaće se i krštenje XX"

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: text za krstenje dece
13.3.2009 16:26:10   
Ana RR
Mislim da na internetu mozes naci tekstove za pozivnice, malo pretrazi i sigurno ces nesto naci! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mirjana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: text za krstenje dece
13.3.2009 16:32:05   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Ana80

Mislim da na internetu mozes naci tekstove za pozivnice, malo pretrazi i sigurno ces nesto naci! user posted image



Meni je super onako nesto pomalo luckasto ,da je originalno...
Super,ti bar imas mogucnost pozivnica,ja cu morati sa litrom rakije...user posted image ... posto krstenje pripremamo za Vaskrs..

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: text za krstenje dece
13.3.2009 16:34:13   
Ana RR
I ja volim kad je to nesto sto sam srocis, iz srca, tako smo mi na pozivnicama za vencanje. Ali mirjana kaze da slabo zna srpki pa ce joj mozda biti lakse ovako... Uostalom, mozemo mi da joj pomognemo da to gramaticki dobro izgleda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: text za krstenje dece
16.3.2009 11:40:44   
mirjana
ok, vazi. ja cu nesto smisliti, a vi cete me popraviti. Bas hvala. cao

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here