|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Portal RR
9.6.2008 21:14:22   
spps
Ja sam korisnica na slovenčkom RR,i tamo sam pronašla mnoge odgovore na moja pitanja i nekoliko drugarica. Nadam se,da če i vaš RR dobiti više korisnika,pa da bude kao i našuser posted image user posted image user posted image


RR RULESuser posted image user posted image user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Portal RR
12.6.2008 22:46:21   
guppy RR
spps, vidim da si stavila slike u album
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Portal RR
14.6.2008 14:59:00   
Bojana_Nis
super je,sve sto me interesuje mogu ovde da nadjem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Portal RR
14.6.2008 23:05:48   
spps
IZVORNA PORUKA: guppy

spps, vidim da si stavila slike u album
user posted image user posted image user posted image
Jesamuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Portal RR
9.9.2009 16:14:16   
Modessty
Tražila sam temu u koju da stavim ovu moju pohvalu našoj RR ali nisam našla ništa adekvatnije od ovoga. Ako sam promašila temu molim moderatore da isprave i kopiraju post tamo gde treba! Hvala!

Iz "Čekamo dve crtice":

Mene je RR izvukla iz strašne psihodelije u kojoj sam bila. Dešavalo mi se da od spontanog pre 4 godine s vremena na vreme upadnem u neko očajno stanje. Ali sam uvek uspevala da se izvučem iz toga. Mada sam već počela da mislim da nikada neću zatrudneti i počela da zpostavljam i posao i treninge i sve ono što volim.
Žene na RR su mi prvo podigle raspoloženje a onda me "naterale" da vidim da nas ima puuno koje imamo slične probleme. Mnogo je lakše kad imaš kome da se poveriš, kada ima nekog ko te razume i ko je u istim gov... kao i ti.
Nikada se ne bi predala u borbi za detetom. Zahvaljujući temi o usvajanju dece videla sam da ni to nije nemoguće i da je to jedna od opcija.
Mogu da kažem da mi je druženje na RR donelo mnogo lepih stvari. I vratilo me stvarnom životu.
Ne želim nikoga da izdvajam ali moram da pomenem neka imena: Tasha, Jacaca, Ana, Verus, Dunja, Lenka, Vučko, Guppy, Lu.... Žene HVALA VAM za podršku!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Portal RR
9.9.2009 21:45:11   
Lu
Mod naša dragauser posted image
Ja sam već jednom rekla na ovom forumu..svaka bebica koja dođe dar je Božiji i prevelika sreća ali kada jedna od vas dugogodišnjih trudilica puna razočarenja,iščekivanja,uzaludnih pokušaja- zatrudni,to je nešto iznad svega na ovom forumu bar za mene.
Iskreno prije nisam ni znala s kakvim se sve problemima žene susreću u borbi za bebu,kolika je vaša želja,muka,strpljenje,koliko su zapostavljene neke druge stvari u vašem životu,neki ljudi..koliko se trudite,psihički,fizički(user posted image )pa  i financijski...

Zaista mi je drago da sudjelujem u tako sretnim trenutcima sa vama!
Svim trudilicama od srca želim da im se ostvari njihova najveća željauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Portal RR
9.9.2009 21:47:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu


Iskreno prije nisam ni znala s kakvim se sve problemima žene susreću u borbi za bebu,kolika je vaša želja,muka,strpljenje,koliko su zapostavljene neke druge stvari u vašem životu,neki ljudi..koliko se trudite,psihički,fizički(user posted image )pa  i financijski...



Isto.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here