|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
8.6.2017 20:10:31   
krin 40
Super je ovo sa prijavom u porodilistu.Danas stigao izvod iz MKR na kućnu adresu,i dobili poruke da je gotova prijava na zdravstveno i potvrda o prebivalištu😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
8.6.2017 20:12:12   
IvanaSK RR
Krin, lepo sto je "zazivelo" sve to. Prosle godine nije moglo tako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
8.6.2017 20:15:46   
dddaca
Stvarno odlicno. Trebalo je to dosta ranije da uvedu, postedeli bi nas dosta muka

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
8.6.2017 20:16:40   
krin 40
I ja sam bila skeptična.Ali "radi".Dodje ti matičar u sobu.Daš podatke.Zakaže ti za popodne u kancelariji u okviru bolnice.Potpišeš tri papira i gotovo😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
8.6.2017 20:20:32   
dddaca
Super. Koliko mogu da se setim, nama je dolazio maticar u sobu, prikupila je osnovne podatke, ali ipak je trebalo posle da se ide u Opstinu da se prijavi dete. U situaciji nakon porodjaja, kad ne znas sta ces pre, ovo stvarno znaci

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
8.6.2017 22:27:08   
Milena18
Mi smo imali problem jer opština u kojoj je rođen mm nije poslala matičnoj službi njegov izvod iz knjige rođenih. Čekali smo skoro mesec dana i na kraju je sam morao da im odnese izvod. Ali u svakom slučaju nismo izgubili toliko vremena kao kada bismo je svuda sami prijavljivali.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
9.6.2017 16:12:40   
Bunnyca
Krin, izgleda da je to lepo organizovano samo u BG.Kod mene izvod iz MKR stize na kucnu adresu ali za zdravstvenu moras sam u RFZO, a prijava za dete u Podrucnoj policijskoj upravi mora licno, oba roditelja, ili jedan uz sagl. drugog

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
9.6.2017 16:28:21   
krin 40
Jeste Bunny.I što je extra ne treba nas izvod iz MKR.Ništa.E za prijavu prebivališta i ovde ideš da je "digneš".Ali to je 5 minuta.Danas sam svakako Ducija vodila na Zemun kej u prvu šetnju.Usput svratili po potvrdu o prebivalištu😃Stigli smo i do prvog osn.suda za onu potvrdu za roditeljski.I to smo dobili za pet min.Ostaje još socijalno u ponedeljak i predajemo zahtev😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
9.6.2017 17:37:04   
IvanaSK RR
Nama je potvrda o prebivalistu stigla na kycnu adresu,nismo nigde isli.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
16.6.2017 23:13:58   
Mariya

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nama je potvrda o prebivalistu stigla na kycnu adresu,nismo nigde isli.


Stvarno? Nama je stigao izvod iz mkr i državljanstvo, a po potvrdu o prebivalištu smo morali da odemo ali ne da ga prijavimo već da podignemo prijavu koja je potrebna za roditeljski dodatak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
17.6.2017 16:25:19   
IvanaSK RR
Mi smo samo isli u opštinu da je prijavimo za izvod. Rekli su nam tamo da ne treba nigde da idemo za prijavu prebivališta, da ce nam stici na adresu. Tako je i bilo.
Sa sinom smo morali da idemo da ga prijavljujemo za prebivalište.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
11.9.2017 11:58:30   
Tatjana.87
I mi smo bebca prijavili u porodilistu,prethodni dan je dosla sestra i rekla u koje vreme suprug da dodje sa licnom kartom i to je to.
Izvod je stigao nakon dva dana, a zdravstvena knjizica posle cini mi se mesec i malo jace eto vec kada smo isli na drugu kontrolu u svaetovaliste imao je svoju knjizicu.
A kada smo se vencavali maticarka je naglasila da opstinu ne zanima u kakvom cu ja stanju biti posle pordjaja,moramo i suprug i ja doci zajedno da prijavimo dete(posto sam zadrzala svoje prezime i dodala suprugovo)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
23.2.2018 0:59:41   
Srecko47E
Kada sam se porodila bilo je da moze sve u oorodilistu da se zavrsi ali od toga nije bilo nista.Morali smo ici u opstinu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
29.5.2019 9:38:00   
bubulence
mame koliko ste cekale na izvod? meni je termin krajem jula a 7.septembra smo rezervisali vikend u Madjarskoj. hoce do tada stici izvod i da zavrsimo pasos? za pasos nam treba nedeljui dana

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
29.5.2019 12:21:17   
dunja RR
Bubi, meni je u martu izvod stigao par dana po izlasku iz porodilista. A njena zdravstvena knjižica mi još nije stigla, kažu oko 6 meseci i više se čeka, baš su ažurni nema šta, ccc. Lečim je na svoju knjižicu i nosim izvod avuda6. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
29.5.2019 15:11:16   
bubulence
E odlicno, znaci izvod stigne brzo... Stici cemo da napravimo pasos👏.

A za knjizice svi kazu da cekaju bas dugo, uglavnom  vise od 4 meseca... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
5.5.2022 18:43:44   
marketing RR
Pitanje korisnice, molimo za odgovor ukoliko je neko upoznat sa procedurom, hvala unapred.

"Interesuje me da li mi mozete reci kako ide procedura prijave bebe kod maticara bez oca?"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Prijava deteta (maticar, MUP...)
6.5.2022 8:24:17   
nata11
To ide u porodilistu automatski.Detetu ce umesto imena oca upisati ime majke. Nema dodatne procedure.
Bar je tako bilo u nasem porodilistu pre 3 god.

_____________________________





(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 143
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here