|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega genitalija kod devojčica
19.8.2021 19:13:59   
Akita11
Pozdrav mame, interesuje me, tek smo dobili devojčicu i zanima me dole u vagini ima ono belo kao sir,ali i ima jos nešto žuto što liči na kaku, ja sad ne znam da l je to kaka i da li treba da skinem ili je nešto što bebe imaju? 

Da i ispod ima nešto kao krv neka da je, ne znsam sta je to. Nadam se dw ce neko odgovoriti

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nega genitalija kod devojčica
20.8.2021 13:10:29   
nata11
Imas one kao pamucne gazice za jednokratnu upotrebu naravno, pa mozes njima i toplom vodom prebrisati lagano.

_____________________________





(odgovor članu Akita11)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nega genitalija kod devojčica
20.8.2021 15:39:12   
lesli
Jednom dnevno posle kupanja prebrisi onim tupferima za skidanje sminke (imas i za bebe one velike u dm i lilly). Mozes sto kaze Nata nakvasenim vodom ili da skuvas caj od kamilice pa kad se prohladi u njega umocis i brisnes.

I svaki put kad kaki obavezno rasiri velike usnice i prebrisi tupferom i vodom jer im se zavuce kaka izmedju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nega genitalija kod devojčica
31.8.2021 14:51:47   
smoli
Ja sam sve cistila vlaznim maramicama za oset_ljivu kozu.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nega genitalija kod devojčica
26.1.2022 8:38:31   
nata11
Prema Vasem iskustvu i mi uyeli Sudokrem i Gentamicin mast uvece i povuklo se.

Isti problem kao i kod vecine u vrticu ih pustaju da se sami uce na toalet i naravno ne obrise se lepo. Malo se zacrvenelo, peckalo je ali se brzo resilo.

_____________________________





(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 80
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here