|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ringeraja na Festivalu Zdravlja
13.4.2010 20:19:05   
dunja RR
Dragi korisnici Ringeraje, biće nam drago da nas obiđete i na Festivalu zdravlja u petak-16.04.2010. i subotu 17.04.2010. između 10h i 20h, u Domu vojske u Beogradu. Ringeraja učestvuje sa partnerom, kompanijom Cryo-Save i Life RF, na štandu broj 13.

Dobro nam došli, a više o Festivalu pogledajte na njihovom sajtu http://www.festivalzdravlja.com/

< Poruku je uredio guppy RR -- 13.4.2010 20:40:59 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
13.4.2010 20:21:22   
guppy RR
vrednice moja user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
13.4.2010 20:23:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: guppy RR

vrednice moja user posted image


Lako je biti vredan, sa fenomenalnom ekipomuser posted image

< Poruku je uredio dunja -- 13.4.2010 20:24:36 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
13.4.2010 20:29:52   
dunja RR

Delijagirl, vidim da viriš draga, hoćeš li nas posetiti?user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
13.4.2010 20:32:16   
Delijagirl
Nemogu bas nista da obecavam mozda u cetvrtak tamo poslepodne ... Hm mozda u cetvrtak poslepodne da se razteretim u petak mi dolazi baba user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
13.4.2010 20:35:01   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Nemogu bas nista da obecavam mozda u cetvrtak tamo poslepodne ... Hm mozda u cetvrtak poslepodne da se razteretim u petak mi dolazi baba user posted image

ja sam bila pogrešno obeležila, Festival je u petak i subotu. Hoćeš doći u subotu?

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
14.4.2010 19:23:13   
Nena81
Onako od oka kolika bi bila guzva ?
Jel izvodljivo da sa bebom od 7mes prosetam ? Ja bih dosla.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
14.4.2010 22:06:53   
dunja RR


IZVORNA PORUKA: Nena81

Onako od oka kolika bi bila guzva ?
Jel izvodljivo da sa bebom od 7mes proset__am ? Ja bih dosla.


Dođi draga, imaćemo stolice pa uvek možeš sesti sa bebicom i odmoriti. Mislim da će sigurno u petak biti manja gužva nego u subotuuser posted image



< Poruku je uredio dunja -- 14.4.2010 22:07:53 >
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
20.4.2010 2:23:13   
Tatamata
Dunja nas je na Festivalu zdravlja dočekala u Ringerajino ime:

"Drage naše i dragi naši, kao što smo vam najavili, Ringeraja je sa partnerima, kompanijom Cryo-Save i Life.R.F. učestvovala na ovogodišnjem Festivalu Zdravlja koji je održan u Domu Vojske 16. i 17.04.2010."

Pročitajte više...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ringeraja na Festivalu Zdravlja
18.9.2011 19:46:07   
dunja RR
Dragi naši, čekamo vas sledećeg petka i subote na Ringeraja/Cryo-Save štandu na Festivalu Zdravlja:


Dragi prijatelji i poštovaoci Aqua viva festival zdravlja, Obaveštavamo vas da će naredni Jesenji Aqua viva festival zdravlja – ishrane, dijetetike, wellness-a, alt_ernativne medicine, nege…biti održan 23. i 24. septembra u Domu vojske Srbije u centru Beograda, od 10 do 20 sati. Ponosni smo na činjenicu da je naša manifestacija postala prepoznatljiv brend srpske prestonice i da godine u godinu naš festival posećuje sve više građana. Na proteklom festivalu smo oborili rekord, jer je kroz tri dana manifestaciju poset____ilo više od 11.000 ljudi. Budući da se uvek trudimo da festival obogaćujemo novim temama i sadržajima i da nam je cilj da što više ljudi dobije korisne informacije koji će im pomoći da unaprede zdravstveno stanje, sigurni smo da će svako od vas i ovaj put naći malo vremena da na festivalu čuje neko interesantno predavanje, pogleda program na bini, popriča sa izlagačima na njihovim štandovima i dovede decu u Dečiji kutak gde će biti puno zanimljivih radionica sa nagradama.
Na manifestaciji mogu učestvovati domovi zdravlja, privatne ordinacije, bolnice i apoteke, farmaceutske kuće, fitnes, welnes i banjski centri, etno sela, svi oni koji se bave zdravom ishranom, zvaničnom i alt_ernativnom medicinom…

Slogan festivala je „Osvesti se! Misli na svoje zdravlje“ pa će veliki deo sadržaja i predavanja biti posvećen prevenciji i zdravim stilovima života, sa posebnim osvrtom na oblast mentalnog zdravlja. Ovoga puta će biti održana i “Mini Aqua viva olimpijada”, na kojoj će učestvovati mališani iz mnogih vrtića, a očekuje se da će osim izlagača i uglednih profesora iz Srbije, ovoga puta naši gosti biti stručnjaci iz Slovenije, Crne Gore i Hrvatske.
Pridružiće nam se i ovaj put veliki broj poznatih ličnosti, lekara, farmaceuta i predstavnika medija koji će biti u ulozi promotera i volontera na manifestaciji. Specifičnost Jesenjeg Aqua viva festivala zdravlja je i u tome što će u okviru manfestacije biti održan i Simpozijum kvantno-informacione medicine KIM 2011, kome će prisustvovati veliki broj stručnjaka iz ove oblasti iz celog sveta.

Ne zaboravite da je naša manifestacija savršeno okruženje za predstavljanje vašeg brenda, da zainteresovanima prikažete zanimljivosti iz svoje delatnosti, a istovremeno javnosti pokažete da je vaša kompanija društveno odgovorna i da zbog toga potpomaže održavanje ovakvo značajnog festivala. Organizator Jesenjeg Aqua viva festivala zdravlja je „Nacionalna asocijacija za unapređenje i razvoj regenerativne medicine“.

KLIK



< Poruku je uredio dunja RR -- 18.9.2011 19:50:53 >

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here