|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   diskus hernia, išijas... u trudnoci
9.6.2010 14:59:41   
diamond
Drage moje, ja se od 2001 god bakćem sa diskus herniom i jos po nekim koštanim obolenjima. Često osećam nesnosne bolove, što uglavnom vrlo uspešno ublaži diklofenak duo user posted image . Bolovi su najgori s proleća i jeseni, kada je promena vremena, kiša uglavnom, tada se baš napatim..user posted image

E ono što mene muči je trudnoća!!!! Planiram da ostanem u drugom stanju, što pre user posted image , ali nemam predstavu kako ću je izneti, s obzirom da ne smem da pijem diklofenak u trudnoći...Jasno mi je da ću je verovatno celu preležati i to sam prebolela!!!

Elem, da li je neka od vas imala sličan problem i ako jeste, kako ste ga rešavale, odnosno, kako ste rešavale problem bola?user posted image user posted image user posted image


Direktna veza do poruke: 1
   RE: diskus hernia, išijas... u trudnoci
18.1.2013 15:04:48   
viking
Šteta što ova tema nije zaživela, i ja imam diskus herniju, ali sam to otkrila pre par meseci, tako da nemam neki poseban savet. Ako je neko u međuvremenu stekao neka iskustva, neka se javi :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: diskus hernia, išijas... u trudnoci
18.1.2013 20:33:40   
Figaro88
Ja imam skoliozu,bolovi koje ponekad imam u nepodnosljivi,ne pijem nista da ih ublazim,redovno radim vezbe za kicmu i istezem se,i ako mi je stepen zakrivljenja preko 30 stepeni uopste se ne primecuje.Moracu uskoro da nosim mider,odlazem to jos neko vreme za slucaj da opet ostanem u drugom stanju.
U trudnoci sa Andreom sam imala isijas,bolovi su bili cesti,ali malo legnem,opustim se,mm me izmasira i prodje.Jedino sto mi se u toku trudnoce skolioza pogorsala,nadam se da u drugoj nece...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: diskus hernia, išijas... u trudnoci
27.5.2013 10:52:46   
sneza teo
Draga Diamond, ja sam se godinama mucila sa bolovima u ledjima.Moje lose drzanje je po mom misljenju bio glavni uzrok bola.Pokusala sam sa raznim lekovima,terapijama,sportovima...onda sam upoznala homeopatiju koja me je odusevila i naravno koja mi je pomoglauser posted image


Reklamiranje je zabranjeno! Pre istog, kontaktirajte marketing RR !!!

< Poruku je uredio lesica RR -- 28.5.2013 12:20:33 >

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: diskus hernia, išijas... u trudnoci
14.10.2013 13:25:09   
snovi
Da li imate prpblema u trudnoći sa kičmom, boli li vas više nego inače?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: diskus hernia, išijas... u trudnoci
14.10.2013 13:55:56   
viking
Ja imam diskus herniju i od kad sam trudna ne mogu da pređem ni 500 m, a stajanje u mestu duže od dva minuta ne dolazi u obzir. Ne smem da radim vežbe jer sam na održavanju trudnoće i moram dosta da mirujem, ali stvarno je mučenje.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: diskus hernia, išijas... u trudnoci
13.9.2014 16:30:29   
wivern
Ja imam suzen prostor izmedju l4-l5 prsljenova i jos dve neke dijagnoze koje ne mogu da zapamtim. Dok se umereno setam i ne sedim mnogo nemam problema hvala bogu a evo me u 33-oj nedelji. 6 meseci pre trudnoce sam bila potpuno ukocena i nisu mi pomagale ni injekcije pa sam isla na fizikalnu i aktivno se posvetila svojoj kicmi. Mislim da me je i to donekle spasilo, ali sta ce biti kad se porodimi kod podizanja bebirona iz kreveca videcemo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: diskus hernia, išijas... u trudnoci
20.5.2020 9:32:13   
freesitenews88
Svi bi trebali više pažnje posvetiti svojim tijelima, a samo dobro tijelo može voditi dobar život

Za reklamu se obratiti marketingu

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.5.2020 17:18:36 >

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here