|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Epidemija meningitisa u Novom Sadu
24.6.2010 10:18:00   
Anoniman
KLIK

KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
24.6.2010 10:31:23   
Jeca*
I to kazu da su dobila uglavnom deca koja su se kupala u bazenu, ali je paradoks sto nisu u istom nego svako kod svoje kuce...tako nekako
pa sam ja pitala mamu da nije nesto voda problem i ona mi kaze da nije nemoguce...ko ce ga znati user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
24.6.2010 10:48:54   
lanajelena
ja sam za ovo cula dok je Lana bila u bolnici jos tad je trebalo da se proglasi epidemija...da li su nasa deca dobila neku vakcinu protiv meningitisa,joj ebem ti moj mozak ljuspa nista ne mogu da se setim

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
24.6.2010 11:01:44   
Anoniman
Iz teme Pentaxim vakcina:

Postoje velike razlike u načinu proizvodnje vakcine u odnosu na domaću Torlakovu vakcinu, razlikuje se način davanja i najvažnije dodata je vakcina Hib, protiv bakterije Hemophilus influenzae. Ova bakterija je najčešći „proizvođač“ infekcija uha, nosa, grla, gornjih respiratornih puteva, a njena najgora komplikacija je meningitis.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
24.6.2010 11:14:47   
lanajelena
Lana mi je primila torlakovu znaci nije zasticena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
24.6.2010 11:19:17   
Anoniman
U principu MISLIM (nisam sigurna), da se u tome što sam citirala misli na bakteriski meningitis, a ne na virusni.

Koliko sam se raspitala danas, virusni meningitis nije opasan ako se dete odvede ekaru čim se pojave simptomi, jer deca dobro reaguju na terpiju, i ne ostavlja posledice.

Meningitis KLIKNI

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
24.6.2010 18:27:39   
Nena81
Evo jos jednog teksta po pitanju meningitisa / kupanje u kucnim bazenima

KLIKNI


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
25.6.2010 14:31:09   
liliana
To je bio još jedan od razloga zašto smo se mi odlučili za "Pentaxim" vakcinu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Epidemija meningitisa u Novom Sadu
25.6.2010 14:43:31   
lanajelena
Bili danas primili obicnu i Torlakova vakcina je zasticena od meningitisa,Pentaxim nema nista vise samo je jednostavija za davanje...verovatno samo bakterijskog ali i to je nesto

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here