|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:34:29   
oliveradj
Sad sam se setila priče komšinice kako je pravila venčanje, a prvo dete bilo klinče. Dete viče "Moja mama je mada"  user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:34:55   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se nikad nisam vencavala ako ikad budem javicu user posted image


ma, sad smo u najboljim godinama, rivana... al sto kazes nije bas prilika da se prave svadbe... mi smo samo pozvali najuzu porodicu (roditelje,bracu i kumove)... ko hoce docice u opstinu posle samo rucak u restoranu i to je to user posted image

i ja sam mislila tako al roditelji bili dosadni, kada cete pa kada cete... i ovo je sve da ih "skinemo s` vrata" a zivimo zajedno jos malo pa 2,5 god.


tako i mi zivimo zajedno i ne erujem da cemo se vencavati, mozda nikad se ne zna user posted image matori smo mi za to user posted image user posted image user posted image


user posted image gde li mi nestade poruka user posted image
`ajd ponovo da otkucam... sad smo, rivana u najboljim godinama, zar ne? user posted image al bas i nije prilika za svadbu nego je dovoljan svecani rucak sa roditeljima, bracom i kumovima user posted image


< Poruku je uredio pahulja76 -- 10.9.2009 13:37:43 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:37:07   
Rivana

IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja se nikad nisam vencavala ako ikad budem javicu user posted image


ma, sad smo u najboljim godinama, rivana... al sto kazes nije bas prilika da se prave svadbe... mi smo samo pozvali najuzu porodicu (roditelje,bracu i kumove)... ko hoce docice u opstinu posle samo rucak u restoranu i to je to user posted image

i ja sam mislila tako al roditelji bili dosadni, kada cete pa kada cete... i ovo je sve da ih "skinemo s` vrata" a zivimo zajedno jos malo pa 2,5 god.


tako i mi zivimo zajedno i ne erujem da cemo se vencavati, mozda nikad se ne zna user posted image matori smo mi za to user posted image user posted image user posted image


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:43:06   
pahulja76


IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image


da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.9.2009 13:44:19 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:45:20   
Rivana

IZVORNA PORUKA: pahulja76



IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image


da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...

Postavices slike da te vidimo user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:46:30   
pahulja76
hvala Tasho za ispravku user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vencacemo se!!!
10.9.2009 13:47:09   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: pahulja76



IZVORNA PORUKA: Rivana


Hej pa ti si moje godiste ? Ja sam 76 a on 72. Mastala ja o vencanju beloj vencanici ali sad od kad je i bebac tu vise ne razmisljam user posted image


da, 76. sam user posted image al je moj dragi mladji 78 user posted image .
i ja mastala o vencanici ranije ... al sam sad mislila ma ne pravimo svadbu dovoljno je bilo kakav kompletic... i kupila ja dugu belu suknju i bluzicu al je mom ocu to bilo previse svakodnevna varijanta pa smo nasli jednu haljinu (tj. iz 2 dela je, korset i suknja od satena) koja je skoro vencanica a uopste nije skupa... neka sampanj varijanta... moj otac presrecan k`o malo dete...

Postavices slike da te vidimo user posted image


vazi user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 19:34:19   
mikica88
Vencah se i ja. Dva puta odlagali zbog korone. Sax je bebac tu i sve se da odloziti, jer prioritet je tu.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 20:11:14   
jabudic
Cestitam Mikice! To danas?


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 20:27:49   
jess021
Cestitam i ja!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 20:36:35   
mama Jo
Cestitam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 21:34:44   
Filadendronka
Cestitam Mikice! Bice slavlja, samo da smo svi zuvi i zdravi. 💓

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vencacemo se!!!
30.9.2020 21:47:44   
Dragica Draga
Cestitam.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here