|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
19.8.2013 11:43:12   
bubica_mala
sana. suprug je odradio spermogram i spremokulturu i sve mu je bilo ok. A ja sam radila neke hormone, folikulometriju, briseve (hlamidija, mikoplazma i ureaplazna), cervikalni bris, vaginalni bris, PAPA test i UZ kod moje dokotrke u domu zdravlja i sve mi je bilo dobro... Hormone sam tada radila privatno, pa ih nisam ni pokazala doktorki u betaniji, pa me je ona posala da ih radim, danas sam baš vadila krv, pa ću videti rezultate u sredu. Kod nas je ovako opšte gledano do sada sve ok, niti sam ja ikada imala bilo kakve probleme, ali negde je zapelo, i nadam se da će,o uskoro otkriti problem...

Pitaj šta god te zanima user posted image

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
22.8.2013 19:04:32   
sana.
Ja cu jos ovaj mesec videti sta bude sad sam na klomifenu vec sesti mesec a ako i sada nista ne bude i ja cu se spremati na jednodnevnu dijagnozu user posted image nista mi drugo ne preostaje...Hoces da kazes da u Gak-u se ne priznaju nalazi iz privatnih labaratorija?

(odgovor članu bubica_mala)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
22.8.2013 19:47:32   
jess021
sana, priznaju u Betaniji i nalaze iz privatnih lab, sem sto spermogram mora biti odradjen kod njih ili eventualno u lab. Biotest u Novom Sadu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
18.9.2013 16:25:30   
misika
Drage zenice,

javljala sam se tokom leta, u medjuvremenu sam pokupila dosta nalaza i uputa i dva puta sam bila na konsultaciji u Betaniji, ukratko svi nalazi su uredni (folikulometrije 3, spermogram, brisevi, hormoni)... Dr. mi je rekao da biram da li hocu da idem na transvaginalnu laparoskopiju u januaru ili na hsg kad god zelim, samo da dodjem prvi dan ciklusa da zakazem... Nije bas bio ljubazan, ja sam ipak odabrala hsg.. Da li neko moze da me posavetuje koja je metoda bolja i zasto?? On mi je rekao da se i tokom transvaginalne laparoskopije nista ne radi sem sto se proverava trenutno stanje, naravno nije hteo da me savetuje sta da izaberem pa sam ja odabrala hsg jer moze bilo kad i manje je invazivno, a takodje taj kontrast moze malo da procisti jajovode ukoliko je samo sluz u pitanju...
Bas sam se rastuzila koliko nisu ljubazni cak ni za razgovor od 5 minuta.. Pitala sam ga i za test na antispermatozoidna antitela, a on je samo odmahnuo rukom.. Koliko sam dalje razumela ako hsg bude uredan onda sam kandidat za insemenaciju posle par meseci..
user posted image
Interesuje me vase misljenje jer koliko vidim niko ne spominje hsg u betaniji

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
28.9.2013 20:12:40   
tillia
Misika, ne znam kakv je problem kod vas,ali ako je spermogram ok mozda bi trebali odraditi antispermatozoidna antitela.Na pocetku nase pretrage suprug i ja smo to odradili,na torlaku u Bg-u.To nije bio problem kod nas, ali moze da predstavlja problem,a na to cesto doktori u drzavnoj ne ukazuju,pa moras na svoju inicijativu.

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
5.10.2013 14:06:24   
misika
Hvala Tillia.
Pitala sam i moju doktoricu za antispermatozoidna antitela, ona mi je isto rekla da nema potrebe (mada bi ja volela da je obrnuto)... Jer ukoliko je hsg uredan kandidat sam za insemenaciju, a takodje ukoliko imam antitela opet sam kandidat za insemenaciju (mada mi i to zvuci cudno, mislila sam da se dobiju neki lekici).. U svakom slucaju slozila sam se da je bitnije da vidimo da su svi putevi prohodni :)
Isto mi je cudno sto niko nije pisao u okviru jednodnevne dijagnostike u Betaniji da im je ponudjen hsg ili da su ga radili...
Inace do sada su svi nalazi uredni i meni i muzu(spermogram i vise nego uredan), sada je dve godine kako pokusavamo..
Trebala bi pocetkom novembra na hsg, pa se nadam najboljem...
Samo vreme sporo prolazi pa mi je tesko i docekati novembar, valjda sam u nekoj minus fazi od skupljanja, cekanja, odlaganja i smaranja..

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
24.10.2013 14:58:29   
sana.
Bubice jeste li bili kakva je dijagnoza,jeste li vec user posted image ?

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
14.11.2013 12:57:30   
bubica_mala
Sana ja tek sad videla tvoje pitanjce user posted image

Na žalost, nismo još uvek user posted image , sad mučimo muku sa spermogramom, u decembru je bio savršen, a u betaniji kada sam bila bio je toliko loš da je doktorka rekla da smo 1/1 za VTO sa takvim spermogramom... user posted image On je ponovo radio posle par dana i bio je malo bolji, ali i dalje loš... Sad ja sredjujem moje hormone, on rešava spermiće user posted image , pa ćemo videti... Početkom decembra idemo u betaniju sa ponovljenim rezultatima pa ćemo tada konačno znati šta i kako dalje...
Inače meni je sa prohodnošću sve ok, imam samo problema sa hormonima TSJ i Prolaktinom, al pijem sad terapiju za njih, pa će se valjda smanjiti...

U kojoj si ti fazi?

< Poruku je uredio bubica_mala -- 14.11.2013 12:58:30 >

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
17.11.2013 12:42:55   
sana.
E sad sam i ja videla tvoju poruku user posted image ,mislila sam na vas...mi nismo se jos ni sa parama prikupili stali smo kod mojih nalaza od 3dc gde mi stitna visoka,prolaktin na granici i amh nizak...ovih dana idemo se kolsutovati sa izabranom doktoricom kako to sve resiti,tj i da hocemo nemamo uslova za jednodnevnu dijagonistiku valda za to trebaju rez biti ok...mada sa ovakvim nalazima mislim da smo nasli problem.user posted image

(odgovor članu bubica_mala)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
11.12.2013 23:37:07   
BAHCECI
BAHCECI jedan od najuspešnijih IVF centara u Evropi organizuje besplatno savetovanje u Novom Sadu, za sve parove sa problemom bračnog steriliteta. Tom prilikom ćete moći da postavite sva pitanja vezana za bračni sterilitet i vantelesnu oplodnju.
Jedinstvena prilika za sve parove koji imaju probleme bračnog steriliteta, da uz stručni savet naših lekara, dođu do željenog potomstva.


Poštovani, reklamiranje ovog tipa nije u skladu sa pravilima portala, molim vas da ubuduće prvo kontaktirate marketing Ringeraje i prethodno dogovorite detalje - marketing@ringeraja.rs

Hvala!



< Poruku je uredio lesica RR -- 12.12.2013 6:57:19 >

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
15.4.2014 22:11:57   
ivkanica
Cao svima,ima li koga
sa iskustvom za jednodnevnu dijagnostiku i driling jajnika,zakazano mi je za maj,hvalauser posted image

_____________________________

pcos insulinska rezistencija
terapija siofor
MM dobar rezultat

(odgovor članu bubica_mala)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
26.2.2015 11:51:01   
jassa
Pozdrav svima!Evo da sie i ja prodrizim.Interesuje me da li neko zna koja je cena jednodnevne u gak ns trenutno?

(odgovor članu bubica_mala)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
26.2.2015 17:15:09   
jess021
Mislim da je i dalje 30.000,00 din.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jassa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
28.1.2016 14:48:54   
travica
Pozdrav devojke,

Da li je neko skoro odradio jednodnevnu dijagnostiku u Betaniji u Novom Sadu, koliko se čeka na zakazivanje termina i koliko košta ako nećeš da čekaš?
Hvala

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
28.1.2016 16:14:46   
jess021
Travice, cena je pre bila oko 30 000,00 din, ne znam da li je jos uvek.
Najbolje nazovi na broj 0214899330 i trazi sestru Miru ili ako mozes otidji direktno tamo pa se raspitaj.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu travica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
29.1.2016 8:09:15   
travica
jess021 Hvala puno

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
17.3.2016 14:37:53   
pahuljica1
Pozdrav, ja sam skroz nova u ovome i na forumu takodje.
Naime mom suprugu je pre nekoliko dana dijagnostifikovana azospermija i dr nam je rekla da je jedini nacin za zacecem vto.
Moji hormoni su ok, brisevi takodje. Dala mi je uput za Betaniju - bracna neplodnost.
Da li neko moze da mi kaze sa kojim nalazima tamo da idemo prvi put, koliko se ceka na prvi pregled (nisam jos zakazala pa ne znam), da li nam pored spermograma na prvom pregledu treba izvestaj urologa? Kog doktora uopste da trazim preko call centra? Ako je neko prosao kroz ovo, volela bih da mi pomogne. Hvala vam unapred.user posted image

(odgovor članu travica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
17.3.2016 14:47:04   
travica
Ja sam skoro bila, prvi pregled je bio iznenađujuće brzo zakazan tipa za nedelju dana, ponela sam sve sto sam imala, ona je pogledala dala par saveta ali nije zakazivala jednodnevnu dijagnostiku kao videcemo prvo ovako, da odradim prvo konizaciju (jer imam ranicu na grlicu od prvog porodjaja) a ako u medjuvremenu ostanem trudna onda nista.
Ja sam bila kod dr Bujas

Tel 021/4899307 od 9-11 zakazivanje (Budakov, Bjelica, Bujas, Trninić)
021/4899330 7:30-8:30 zakazivanje(Kopitović)

Nadam se da sam ti pomogla

(odgovor članu pahuljica1)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
17.3.2016 14:50:13   
pahuljica1
Hvala najlepse na odgovoru.

(odgovor članu travica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
17.3.2016 14:54:12   
travica
Naravno, pripremi se na cekanje...jer ono tamo nema cak ni veze ko kad dodje, prozivaju kao da nasumicno izvlace knjizice user posted image

(odgovor članu pahuljica1)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
17.3.2016 14:59:08   
pahuljica1
Hvala Travice, sad sam videla da ima tema Azospermija pa cu nastaviti tamo.user posted image

(odgovor članu travica)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
14.4.2016 17:32:14   
dacca
Zdravo svima. Pisem u ime moje snajke... elem, imasina od sedam godina, a prije 5 godina je imala spontani utrecem mjesecu i otad nista. Radila je imunoloske faktore, hormonski status i sve je u redu, bratovi nalazi onako i dobri. Medjutim, kada joj je uradjena histeroskopija receno je da joj je materica JAKO istanjena i da dr sama nije bas optimisticna u vezi sa novom trudnocom. Savjetovala joj je endoskopiju i dr Luka
andjelic ili Dr Vidakovic. Ali moja snajka je prosla konzilijum i oni su joj dali prolaz za Novi SAd.
Bila je prije par dana kod Abndjelica, dolazi u Pg privatno, i on joj nije ni prokomentarisao eadjenu histeroskpiju nego navodno da se odradi prvo HSG. Nasa dr joj je rekla da je HSG prevazidjen i da ide za Novi Sad kod dr Kopitovic i da joj se odradi laparoskopija...
E sad sta uarditi???????
Kako li su kod vas gore za zakazivanja, bas im se ne lomata bezpotrebno do NS, jer zive u Baru.

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Jednodnevna dijagnostika bračne neplodnos...
1.7.2016 0:53:27   
draganagaga1
poz nova sam na forumu htela bih postaviti [pitanje vec 2 godine sam u braku i beba nikako da dodje kod oboje je sv uredu ima te li savet

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here